Jaký zvedák a vybavení pneuservisu????

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stipl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni morava
Kontaktovat uživatele:

Jaký zvedák a vybavení pneuservisu????

Příspěvek od Stipl »

Zdravím potřeboval bych poradit. Na dílně se pohybuju pár let ale ted zařizuju svoji a chtěl bych vědět jaky je podle vás nejlepší vybavení jak za přijatelné peníze a kvalitu.
Zháním Zvedák dvousloupový něco do 3500kg a vyvažovačku s přezouvačkou. Už jsem mrkal na Autokelly,Uni-max a taky něco od Golemtechu. Ale do čeho jít to fakt nevím. Podělí se někdo o zkušenosti?

Uživatelský avatar
djgolfi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 837
Registrován: 13.10.2008 14:56
Bydliště: ==>BrUnTáL<==
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký zvedák a vybavení pneuservisu????

Příspěvek od djgolfi »

Kamarád má z UNI-MAXU a nemuže si jej vynachválit.Mám na dílně BOSHE a taky dobrej,ale tam je cena někde jinde.A zouvačku a vyvažovačku to samé jak s tím zvedákem......
Stipl píše:Zdravím potřeboval bych poradit. Na dílně se pohybuju pár let ale ted zařizuju svoji a chtěl bych vědět jaky je podle vás nejlepší vybavení jak za přijatelné peníze a kvalitu.
Zháním Zvedák dvousloupový něco do 3500kg a vyvažovačku s přezouvačkou. Už jsem mrkal na Autokelly,Uni-max a taky něco od Golemtechu. Ale do čeho jít to fakt nevím. Podělí se někdo o zkušenosti?
Nabizím kvalitní Autoservis a Pneuservis v Bruntale....

Výroba kožených potahu na kapotu Vašeho vozu kdyžtak SZ....

VagnerJ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 22.12.2017 07:48

Re: Jaký zvedák a vybavení pneuservisu????

Příspěvek od VagnerJ »

Tady najdeš nějaké zvedáky za fajn ceny. I plno dalšího vercajku k vybavení pneuservisu tam najdeš

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Jaký zvedák a vybavení pneuservisu????

Příspěvek od vtuni »

Máte někdo zkušenosti s nízkozdvižnými zvedáky..? . Budu dělat novou podlahu v garáži a rád bych tam zabudovat napevno pod podlahu něco takovyhohle.
https://www.univer.cz/prenosne-nuzkove- ... e-1-id6547" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám to vyloženě na hobby použití párkrát za rok (výměna a očista kol, brzdy, olej) když by to dělal parkside v lidlu, tak už to mám doma..... :mrgreen:
Takže prosím nevnucovat dražší řešení...
Uvítám každý smysluplný postřeh...
https://youtu.be/uApkbENAsMA" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Vercajk a vybavení dílny“