Spec. přípravky

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Spec. přípravky

Příspěvek od FandaTDI »

Zdravim, kde kupujete spec.přípravky? (VW- konkrétně např. klíč na řemenice, atd. ) Popř. který jsou "zbytečnej přepych"/postradatelný (/nahraditelný - čim?) a na který naopak "nedáte dopustit"? Díky

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od FandaTDI »

nikdo nic? Má někdo zkušenosti třeba s timhle - http://www.uni-max.cz/fixacni-pripravek-na-remenice/d/" onclick="window.open(this.href);return false;
I když ten s vlastní rukojetí mi přijde praktičtěší a lepší, když neni moc prostoru (ale tenhle by se mohl teoreticky dát použít na víc typů, možná i větších, řemenic)

jamol2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.11.2008 16:02

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od jamol2 »

http://www.skoda.triga.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Zrovna takovýhle jednoduchý přípravky si průměrně zručnej člověk udělá sám za minimální cenu
Obrázek

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od FandaTDI »

Neřikam, že ne (zrovna u toho klíče na řemenice jsem si poradil už i s klíčem na flexu, ale bylo to takový "bláto", že jsem ho musel zapřít, aby se "nemuchlal" a jaksi mi pak chyběla "třetí ruka", takže dost nepraktický...), ale musíš mít v první řadě pořádnej materiál a čim lepší materiál, tim náročnější opracování, takže bez pořádnýho vybavení to kolikrát nemá smysl, i kdybys měl sebelepší výkres ... (neřeknu nic, kdybych řešil třeba to pravítko - tam o tu pevnost tolik nejde, když s tim zacházíš jako člověk; nebo nějakej "aretační kolík" - ten se zas běžně dá nahradit lecčims i z hůř vybavený dílny/gola sady, ap. )
Ale pak jsou tu taky přípravky třeba na řemenici kliky (a to už ani pro průměrně zručnýho strojaře s vybavením neni nejjednodušší úkol, i když s tim vybavením a přesnym výkresem velkej problém asi taky ne...) ...
Ta triga asi jak co, ale někdy maj taky dost vysoký ceny (a info dost strohý... atd. ) ... něco s podobnym sortimentem, ale "průhlednější" (když už prodávam např. asi? obyč. refraktometr za víc jak trojku bez dph, tak bych tam napsal, aspoň kde byl vyrobenej a nějaký další info ... ) a s lepšíma cenama by bylo fajn ;)

Uživatelský avatar
Stipl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od Stipl »

Zitra sem hodim nejakej odkaz od kad jsem braval taky par pripravku. Jinac s unimaxem jsem byl zklaman jak cenou tak kvalitou. Casem zde i hodim neco co sme tvorili s kolegou za pomocniky :D pokud bude cas tak i nejake nakresy pridam.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Jeden z fungujících přípravků-stahovák na homosexuání klouby.Přece jen před majitelem bušit do kloubu kladivem,není to pravý. :mrgreen:

Cena od 1000,- vejš není zrovna to,co bych za takovej kousek železa chtěl dát,tak jsem si to vyrobil.
Strojaře by trefil šlak,ale funguje to :twisted:
http://www.zbozi.cz/?q=stahov%C3%A1k+ho ... loub%C5%AF" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
st.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Stipl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od Stipl »

Dobrá práca cerka :D Měl bys využít českého charakteru a jen to natřít a prodat na Bazos za 1100kč :D

Uživatelský avatar
Stipl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od Stipl »

Ale aby to nevyznělo špatně fakt dobrá práce :drinks: :good:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od fleer »

triga je drahá pouze proto, že prodává předepsaný přípravky od škodovky, který musí mít každej autorizovanej servis. takže jakmile je označení kuko, mp, T a číslo, popřípadě VAG nebo VAS tak je to zlodějsky předražený.... Holt vědi jak si namastit kapsu. Protože když autorizák nebude mít předepsaný vybavení, nedostane autorizaci... Takže od nich musíme holt kupovat :-(
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Stipl píše:Ale aby to nevyznělo špatně fakt dobrá práce :drinks: :good:
No,není to úplně super,ale funguje to.Ulehčí mi to práci a udělal jsem to za zlomek prodejní ceny.
Obrázek

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od 11mAjA11 »

Jak to funguje ( princip ) nikdy sem to v akci neviděl..

:blush: :blush: :blush: :blush:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Někdy je tam na bušení barborou málo místa,někdy to tam drží jak přivařený,někdy na tebe kouká majitel vozu :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Asi to začnu dělat a prodávat http://shop.heni.cz/index.php/cs/32245- ... uby-poloos" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Spec. přípravky

Příspěvek od FandaTDI »

Podle týhle ceny (a vlastně nejen ;) ) by se mohlo vyplatit i na malosériovku nějaký TÜV bo co si teď zas vymejšlej, aby to prošlo i v autorizáku ... ;)
Přiznam se, že jsem línej vymejšlet nějakej výkres a kvůli jednomu kusu se mi ani nechce otravovat známý (i neznámý ;) ) strojaře, ale třeba ty uni kleště na řemenice taky nejsou nijak složitý, jen to chce pořádnej matroš a nejlíp asi i výměnný "trny" (různý průměry) a v případě různejch druhů "tuningu" toho "nůžkopákovýho" mechanismu a dalších "nástavců" by to mohl bejt i podstatně univerzálnější přípravek (ale aby to zas nebylo "překombinovaně neohrabaný" ) ...
Jinak co se týče tohohle konkr. přípravku, před posl. výměnou manžety bych ti řekl, že to neni potřeba, ale asi je to lepší než zkur... starej šroub (což o to, to by nevadilo, ale "ohoblovat" tim při vyšroubovávání závit a při tom se spotit tak, že máš pod sebou louži potu už je horší ... ), při tom si hezky zanadávat a nakonec poloosu vymlátit přes roxorovou tyč ... :D

Odpovědět

Zpět na „Vercajk a vybavení dílny“