PREPIS-poradte pls

1974 - 1983

Moderátor: lister

HOIST
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 31.03.2009 17:26
Bydliště: Mělník - Praha

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od HOIST »

Jasně, stáří 25 let (toho auta). :lol: Pokud to ale takhle budou řešit všichni, tak se to zpřísní a budou se moct přihlašovat jenom ještě starší auta.

BiskiT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.07.2009 08:20

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od BiskiT »

Jenda 117 hele když si nechá dát veteránský papíry tak máš roční pojistku 500 a mužeš s tim jezdit denně akorát musíš mít 80% originálních dílů no prostě veterán tak to musí mít většinu originál...ale když si dovnitř dáš např kožený sedačky jak si chci dát já tak to možná pujde dám ti vědět až mi to projde ale nemusíš mít strach a veteránský stoje 5000....tak se měj a popřemejšlej o tom a v ůstí v trmicích je chlap Marek čvančara a ten dělá karoserie atd... já bych ti pak na něj kdyžtak dal číslo ...

Uživatelský avatar
Jenda117
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 10.07.2009 11:38
Bydliště: C.B.

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od Jenda117 »

BiskiT: jj dik, tak dej vedet jak to dopadlo

Tak sem zas koukal po bazarech a nasel sem golfa 1,5 benzin r.82 za pulku co byl tamten, nevite estli ma aspon euro I. nebo to bude taky za desitku? A neni to nekde komplet na netu napsany at se tu neptam na kazdej motor co najdu :) , dik

Uživatelský avatar
Smejky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 15.09.2008 12:36
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od Smejky2 »

pokud má to auto kat tak ero minimálně 1 plní jakosem to měl já u GII a Škody favorit.Akorát když ho máš z ciziny musíš stim na STK a emise a přihlášení na CZ doklady bylo před rokem a kousek za 6000 + eko polatek a pokud neni psanej v techničáku zajdi si na městský uřad k technikum ani oni ho zapíšou pokud teda něco plní.Jinak z veteranama je to tak jak je popsáno víše.

HOIST
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 31.03.2009 17:26
Bydliště: Mělník - Praha

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od HOIST »

Jendo, mám takový tušení že každá G1 mám eko poplatek za desítku. Ale nejsem si na stopro jistej.

Uživatelský avatar
Jenda117
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 10.07.2009 11:38
Bydliště: C.B.

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od Jenda117 »

Kazda ne, tady je par co sem nasel s EURO I: VW Golf I 1.3, 1.6, 1.5D

HOIST
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 31.03.2009 17:26
Bydliště: Mělník - Praha

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od HOIST »

Ale záleží taky na roku výroby. Rok výroby a emisní limity určujou výši poplatku.

Uživatelský avatar
Malina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 17.06.2009 10:47
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od Malina »

Smejky2 píše:pokud má to auto kat tak ero minimálně 1 plní jakosem to měl já u GII a Škody favorit.Akorát když ho máš z ciziny musíš stim na STK a emise a přihlášení na CZ doklady bylo před rokem a kousek za 6000 + eko polatek a pokud neni psanej v techničáku zajdi si na městský uřad k technikum ani oni ho zapíšou pokud teda něco plní.Jinak z veteranama je to tak jak je popsáno víše.

Já tam katalizator mám a je to EURO=0 .
VW Golf I Cabrio US,r.v.:1984,1.8DX
Škoda Felicia 1.3MPI @ 60kW
http://www.mtteam.net" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jenda117
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 10.07.2009 11:38
Bydliště: C.B.

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od Jenda117 »

Rok vyrobi je jen orientacni, zalezi jenom na emisich

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: PREPIS-poradte pls

Příspěvek od zdenda.88 »

nevím kdo šíří mýty o tom jak veteráni musí vézt knihu jízd atd... mám golfa 1 cabrio na veteránských spz a můžu s tím lítat kde chci a kdychci, i do německa s tím jezdím...

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“