PROSÍM O RADU

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od Bastard »

Mimochodem - doufám, že nezapomeneš to auto uvést v daňovém přiznání :mrgreen:

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

vim že bych měl :lol:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od vwCharlie »

Když prodáváš hajtru (nemyšleno zle,ale bohužel,co by chtěl za ty love),tak si musíš podle toho vytvořit aji kupní smlouvu.

jsou dvě možnosti,pošli ho vyloženě do řiti nebo ať ti to auto doveze zpět a vrátíš mu prachy. Taky cyp by zasluhoval akorát po pysku. Chápu ho,že je nasraný,žes mu prodal mrdku s časovanou bombou,ale když se hned ohání výhružkama a právnickýma kecama,tak je to nějaký z*rd vyčůraný. Každý když něco kupuje,tak si to má šanci prohlédnout,seznámit se se stavem,projet si to atd.
Ale jenom zkouší a vyhrožuje,ber to tak,co se ti může kvůli 9000,- stát...
Jestli se mu něco nelíbí,tak můžeš být tak laskavý,že mu nabídneš tu variantu,ať ti to doveze zpět,že mu vrátíš prachy. Ty když jdeš reklamovat mobil do obchodu,tak ti taky nikdo neproplácí cestu. A to že do toho už někdo za peníze vrtal,to je jen jeho problém,měl ti to vrátit hned.

Uživatelský avatar
Drag
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 04.10.2007 13:30
Bydliště: České Budějovice-Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od Drag »

:wink: Záruka se vztahuje na vady o kterých prodávající ví o skrytých vadách nevíš co se ti kde vys*re no nejlepší je napsat do smlouvy:Kupující si vozidlo řádně přebírá a kupuje ho v takovém stavu jako stojí a leží a máš po problému :wink: ale tohle bude nějaká socka která si myslí že za 9 má nový auto :mrgreen:

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od TeQUILA »

V kazdym bazaru ti reknou to same
At to je jebka nebo auto za 200tis.
Soudit se klidne muzes,ale bude to do zacatku velmi drahe za znalce a take zdlouhave a vysledek vyhry nezarucen.
Projel bys to jen v pripade,ze je prokazatelne stocene tacho/od prodavajiciho/NUTNO TO DOKAZAT/,nebo pulcak /NUTNO TO DOKAZAT/,nebo vinka pozmeneny/TAKY NUTNO TO DOKAZAT/.
Ale ve tvem pripade bud v poho-ani technicka zprava nemusi bejt.Staci jen sikovna veta co tady uvadeji uz prede mnou-
KUPUJICI SI AUTO PROHLEDL,BYL Z TECH. STAVEM SEZNAMEN,USKUTECNIL ZKUSEBNI JIZDU atd.
Jsme v Cechach a vychcanost nezna mezi.Kdo si kupoval auto treba v Nemecku tak vi jak to tam chodi.Tady jsou klice,projed se/kolecko na place 10na 10/ zaplat a nazdar.Zaruku dostanes u autorizovaneho dealera,ale za to uz jsou skoro dve takove auta.
Prosim neberte me uplne za slovo,ale chtel jsem jen zareagovat a trochu pomoci.
Preju ti at ti to vse dobre dopadne.

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

TeQUILA píše:V kazdym bazaru ti reknou to same
At to je jebka nebo auto za 200tis.
Soudit se klidne muzes,ale bude to do zacatku velmi drahe za znalce a take zdlouhave a vysledek vyhry nezarucen.
Projel bys to jen v pripade,ze je prokazatelne stocene tacho/od prodavajiciho/NUTNO TO DOKAZAT/,nebo pulcak /NUTNO TO DOKAZAT/,nebo vinka pozmeneny/TAKY NUTNO TO DOKAZAT/.
Ale ve tvem pripade bud v poho-ani technicka zprava nemusi bejt.Staci jen sikovna veta co tady uvadeji uz prede mnou-
KUPUJICI SI AUTO PROHLEDL,BYL Z TECH. STAVEM SEZNAMEN,USKUTECNIL ZKUSEBNI JIZDU atd.
Jsme v Cechach a vychcanost nezna mezi.Kdo si kupoval auto treba v Nemecku tak vi jak to tam chodi.Tady jsou klice,projed se/kolecko na place 10na 10/ zaplat a nazdar.Zaruku dostanes u autorizovaneho dealera,ale za to uz jsou skoro dve takove auta.
Prosim neberte me uplne za slovo,ale chtel jsem jen zareagovat a trochu pomoci.
Preju ti at ti to vse dobre dopadne.
díky :wink: mám ve smlouvě:Kupující tímto prohlašuje,že byl detailně seznámen s technickým stavem automobilu i s jeho stářím.

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od matasimek »

jen detail bazar má smlouvy na základě obchodního zákoníku a my lidi na základě občanského zákoníku

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od Mathyas »

zdenci: pokud máš toto opravdu ve smlouvě, tak s ním vytři zem pokud se nechce domluvit. A ať Ti na základě této věty doloží jakoukoliv závadu na tak starém autě.... :mrgreen: Nemá šanci...
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

22.12 jsem mu napsal at mi napíše přesně co je na tom autě vadné a já se mu to pokusím někde sehnat a poslat a nebo mu dám max.1500kč na opravu ale nic víc.A od té doby se mi ani neozval

Uživatelský avatar
matheus
Člen klubu
Příspěvky: 334
Registrován: 11.04.2009 18:31

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od matheus »

no jak říkají ostatní, nejspíš nemá žádnou šanci, no akdyby šlo do tuhýho, tak tys to koupil za 1500, jemus to prodal za 9000, tak mu 7500 pošli, nech mu vrak a ať už tě neotravuje, jsi na svém a můžeš dělat jako bys nikdy nic nekoupil, nikdy nic neprodal......:-D :-D :-D
to je samozřejmě fór, ten člověk nemá šanci uspět a jenom se tě snaží zastrašit chytrejma kecama, který si našel někde na internetu, hlavně, jestli jel s kamarádem, měl ho odtáhnout kamarád, měl ho odvést kamarád, ne taxi, ne odtah, zbytečnost, hlavně, když mám známý můžu si sehnat všechno, fakturu za odtah, účet od taxikáře i ten pojebanej účet z ccsky (ona je na čerňáku ccska?, nikdy jsem tam žádnou neviděl,,,,, jo vlastně jo u makra je agipka která má něco společnýho s ccs, no nic) nicméně, všechno jsou věci který nemusel využívat (až na to benále) protože měl s sebou kamaráda a pochybuju, že když už se s nim trmácí na čerňák, tak by ho nechal někde ve štychu, a jestli jo, tak jedině že by neměl lano, takže neměl povinnou výbavu a neměl tedy ani jezdit :-D co je ale hlavní, kdž chce řešit něco s právníkama, tak NEMĚL NA TO AUTO VŮBEC HRABAT, takhle už mu nikdo znaleckej posudek nemůže udělat.
Je mi ho líto v jednom a to v tom že jestli s tim ani nedojel domu, ale měl ti zavolat, tys měl za nim přijet a on měl odstoupit od kupní smlouvy hned a ty bys holt musel zaplatit odtah zpět, ale jakýkoli kroky, který činil po údajném rozbití vozu, jsou v rozporu s reklamacemi které po tobě požaduje dořešit, chceš auto, není pojízdný, tak buď ho původní majitel opraví, nebo mu ho vrať, toť můj názor, možná že kecám nesmysly, ale myslím že kupující v tomto smyslu nemá absolutní šanci na úspěch, teda pokud na tebe nepošle pana Sokola, ale ten by ho stál na hodinu, jako to auto, takže myslim že ne e :-D
Je to jen nátlak z jeho strany, ser na něj
vw caddy IV cng/dodge challenger V6

Uživatelský avatar
PoloTom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od PoloTom »

Tak co, hnulo se to někam nebo je klid????

Ivi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 16.02.2009 11:53
Bydliště: West

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od Ivi »

Přidám svůj příběh.
Prodával jsem Sharana 1,9 Tdi.
Po měsíci mi volají z bazaru, že týpek reklamuje spojku a vlastně celou sadu. Prý to neřadí, je sjetá lamela.
AŤ se sním raději dohodnu osobně.
Tak mu volám, co je za problém. OK. Bydlel asi 100km o nás. Tak mu říkám, že jsem si zjistil cenu zboží spojkové sady i s přítlačákem 15-20tis.
Tak mu říkám, že jsem ochoten mu nabídnout těch 15 tis. Kč. On , že ok.
Tak mu vezu ty peníze a že mi jede naproti. A to už jsem tušil boudu, vždyť mu to přece neřadí? On na to, že to ještě dojede. Ok.
Za 15 minut mi volal, že si to taky zjišťoval a že je to kolem 25tis.Kč. Že chce 20 tisíc.
Povídám mu, že jsem ochoten přisotupit i na tento požadavek.
No po dalších 15ti minutách telefon. Že těch 20 je málo, prý i s cenou práce 30 tis. Kč. Že chce 25.
A to už mě nasral. Tak jsem mu slušně pověděl, že kokota ze mě dělat nebude a že teď už neuvidí ani korunu.
Praštil jsem s telefonem, otočil se v půli cesty a mazal domů.
Přijedu před barák a telefon. ON. Že mu stačí tedy těch původních 15. Kdybych ho měl po ruce ta ho dobijo na marodku. No a když ne 15 tak mu stačí 10. Tak jsem mu vynadal do čůráků a podobně, neboť tuto už by nedal nikdo. Odkázal jsem ho na mého právníka, dal jsem mu kontakt /tel i adresu/.
NIKDY UŽ SE NEOZVAL!!! A to bys měl udělat i ty.

Borovak172
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.05.2009 23:22

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od Borovak172 »

vůbec se s tim frajerem nes*r. ty lidi to zkoušej.
musíš ukázat že mu ser*š na nějaký výhružky

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“