PROSÍM O RADU

1974 - 1983

Moderátor: lister

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

ale on mi to za těch 9 zpátky nedá :!: chce na tom vydělat :evil:

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

nemůžou dělat znaleckej posudek když on sám bez mého vědomí ten motor rozebral a tím pádem podle soudního znalce už nikdy nedokáže to že si to nespůsobil sám.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od Bastard »

No já bych to viděl asi tak, že by ses s ním měl domluvit na PŘIMĚŘENÉ slevě, dejme tomu 2000,-. Na úhradu servisu nemá nárok, stejně jako na benál a s tím taxíkem si může jít už úplně vysrat oko... A pokud bude chtít úplně odstoupit od smlouvy, tak ať auto vrátí v takovém stavu, v jakém ho převzal. Ale jinak na to jde chytře, evidentně to není jeho první "džob"...

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

to víš vychcánek z pardubic :evil:

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od pino.t »

Tak tak, na taxík nemá nárok, se sním nechal odvézt nějakejch 50 km, může maximálně chtít zaplatit autobus.
Nějak sem nepostřehl jestli odhalil závadu proč to přestalo jet? A pokud mu došel benzín....
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

mikeraff
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 05.01.2008 21:35
Bydliště: Sever,50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od mikeraff »

Podle me je skryta zavada treba prah prelepenej paskou a zatreny aby to nebylo poznat.Bezne opotrebeni se jako skryta zavada nemuze brat.Neplatil bych taxik,benzin,dily ktere nemaji s poruchou nic spolecneho.
Kdybys tam neco nasvindloval ,tak bych to bral jako umyslne uvedeni v omyl.
Sere ho ,ze jsi to koupil za 1500 a on skocil na spek za 9.To je cely problem a ted to z tebe chce dostat.

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od matasimek »

Až bude nejhůř, tak mu řekni, že to budeš splácet po 200KČ MĚSÍČNĚ

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

k tomu snad nedojde.podle mě nejsem první na koho to tenhle vychcánek zkouší nějak moc o tom ví a vám chlapi mooooc děkuju za rady

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

pino.t píše:Tak tak, na taxík nemá nárok, se sním nechal odvézt nějakejch 50 km, může maximálně chtít zaplatit autobus.
Nějak sem nepostřehl jestli odhalil závadu proč to přestalo jet? A pokud mu došel benzín....
prej nejde vstřikování :idea:

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od pino.t »

zdenci píše:
pino.t píše:Tak tak, na taxík nemá nárok, se sním nechal odvézt nějakejch 50 km, může maximálně chtít zaplatit autobus.
Nějak sem nepostřehl jestli odhalil závadu proč to přestalo jet? A pokud mu došel benzín....
prej nejde vstřikování :idea:
Já být tebou vezmu nějaké prostorově výraznější kamarády (nemyslím tlouštíky) a jednoho co rozumí autům a jedu se tam mrknout a popřípadě se nějak domluvit a navrhnout mu asi nějakou drobnou částu, třeba 10% slevu. Určitě bych mu toho taxíka, a ty díly co nakoupil neproplácel a vem si kopie těch dopisů od něj, nech originály doma.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

Dobry den,

vyborne, jak chcete, obracim se na meho pravniho zastupce. Vozidlo nejezdi ode dne prodeje, coz jiz ode dne prodeje vite diky nasemu telefonatu. Cekal jsem, ze vec vyresime, koneckoncu jste rikal, ze se i pokusite vstrikovani nekde sehnat a ozvat se. Nestalo se.

Napravu, svetla a pod. jsem daval dokupy proto, ze vozu skoncila STK, jak vite, a s puvodnim tech. stavem se opravdu na STK vjet neda - bez brzd. svetel, blinkru a spatne sviticich potkavacich a dalkovych lamp. Rozhodne ne na tu poctivou STK. Toliko k tomu, proc jsem opravoval zivotu nebezpecnou napravu, osvetleni a pod. Nehlede na to, ze vuz stal 10 dni v teple a vybavene dilne, tak proc to nevyuzit, ne? Prijde mi to logicke, pze o vuz mam zajem.

To, ze vpredu jiz nic neboucha jsem zjistil pri tazeni na lane z dilny, jelikoz to je cca 15 km a jeli jsme az 80 km/h, coz se uz snad neco pozna oproti puvodnimu prisernemu stavu, ktery samozrejme nekladu za vinu Vam, stejne jako nekladu za vinu Vam ty motoricke problemy! A ze bude auto klidnejsi je jasne, kdyz probehla vymena vseho, co si ji zaslouzilo. Auto na spagate se i pri brzdeni chovalo klidne krom zvlnenych kotoucu. Ty uz mam nove u sebe, ale jeste ne na aute.

Zkuste pochopit, ze jste zakoupil a obratem prodal vuz, ktery proste dojel. A proc dojel? Prijedte, rad Vas uvidim (to myslim vazne), a zkuste to zjistit sam. Vezmete si s sebou treba soudniho znalce a muze zavadu soudne poznat. Ja ale nebudu platit uz nic navic, aby se v tom nekdo hrabal a ja prevadel vuz, ktery je na tom tak, jak je. Koneckoncu bez STK a evidencni kontroly prevod stejne udelat nejde. Jiste Vam Vas znamy i rekl, jak je to dnes s povinnosti dokoncit poloprevod a v jake lhute, cili tady pes rozhodne zakopany nebude.

Mrzi me, že ze me delate podvodnika /alespon mi to tak z Vaseho textu prijde/, proto opet opakuji, ze vozidlo je k dispozici k ohledani a stanoveni zavady. Dle stavu pocitadla km si muzete overit najete km a km "najete" na lane.

Opakuji, ze ze zakona po dobu 6 mesicu ode dne prodeje rucite jakozto prodavajici me za vady toho charakteru, ktery resime. Soudni znalecky posudek pak muze potvrdit zavineni mnou nebo predchozimi majiteli. Vam za vuz zase ruci clovek, od ktereho jste vuz vy zakoupil. A kdybych ho chtel prodat a prodal bych ho, tak zase ja budu rucit pulroku tomu, kdo si ho koupi. Tak hovori nase legislativa a divim se, ze o tom Vas znamy nevi.

Rad bych i vedel, jak se daji takto penize pred vanoci ziskat. Nechci po Vas nic jineho, nez funkcni auto, ktere je schopno dojet vice nez cca 55 km po vlastni ose. Budu vdecny, kdyz mi povite, jak na to, treba pri nasem setkani. Myslim to vazne a neni to nic proti Vam, ale zkuste zase pochopit Vy me. Pokud se Vam to nezda, muzete to, co uplatnuji ja u Vas, uplatnit u predchoziho majitele vozu, co Vam ho prodal, pokud to nebyl prodej vylozene na ND, coz je treba uvest ve smlouve. Tam pak toto neplati.

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

po tom co mi ted poslal jsem mu napsal at mi řekne jaký díl je přesně vadný a já mu ho seženu.nevim už co bych moch víc udělat abych se domluvil :| podle jeho počtů by mě ten výlet do pardubic pro nepojízdné auto+jeho zbytečné výdaje vyšel cca na 15000kč a to se mi fakt dávat nechce :roll:

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od zdenci »

za kolik bych moc sehnat komplet vstřikování na g1 1,6gti typ EG
Přílohy
2008%20054.jpg
Obraz007.jpg

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od pino.t »

Prostě mu nabídnu nějakou slevu.
A vlečení vozidla je možno maximální rychlostí 60km/h.
Převod vozidla je možný i bez STK, ale musí na evidenčku.
Napadlo tě, že si tady tu debatu třeba taky čte?
V tom vstřikování bude nejspíš nějaká opotřebená část ne?
Tudíž by mohlo jít o závadu způsobenou opotřebením vozidla.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

bawor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 15.01.2008 07:11
Bydliště: Čestice

Re: PROSÍM O RADU

Příspěvek od bawor »

Ja bych ho poslal k šípku žádnej soudní znalec nenapíše u třicet let starýho auta že se jedná o skrytou vadu, ale napíše že vada vznikla opotřebením vozu

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“