Model G1

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
norok86
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Model G1

Příspěvek od norok86 »

Pri dnesnim nakupu darku jsem objevil model G1 GTI 1978 tak jsem si jeden koupil a mam koupene jeste 3navic kdyby jste nekdo chtel, popr. jich meli jeste 5 skladem. Cena je 299kc za kus. Prikladam foto:
Přílohy
IMAG0001.jpg
IMAG0002.jpg
IMAG0003.jpg
IMAG0007.jpg
IMAG0015.jpg
IMAG0016.jpg

Uživatelský avatar
golfjednicka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: g1 dl.loučka

Re: Model G1

Příspěvek od golfjednicka »

prosim te ozvy se m na sz.muzes mi ho poslat na dobírku.

Balu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 13.10.2009 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Model G1

Příspěvek od Balu »

v každém Dráčiku (obchod s hračkami) za 159,-

Uživatelský avatar
norok86
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Model G1

Příspěvek od norok86 »

Balu píše:v každém Dráčiku (obchod s hračkami) za 159,-
To je pekne, ale ja je kupoval u nas v UL v obchodu s modelama aut.

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Model G1

Příspěvek od zvooky »

taky jsem za nej daval víc jak 159 ;)
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
vwoky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Re: Model G1

Příspěvek od vwoky »

hold nenakupujete v dobrých(levných) obchodech jako Balu a narážíte jen na překupníky,vyčůránky apod

Uživatelský avatar
norok86
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Model G1

Příspěvek od norok86 »

Jsem rad ze jsem ho sehnal aspon za tyto penize, holt funguje trzni mechanismus, coz mi v celku nevadi pri techto cenach... A vsechny tri co jsem mel navic uz jsem odeslal zajemcum.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Model G1

Příspěvek od vwCharlie »

vwoky,balu: oba máte tak čistý štít,že vše co koupíte za 100,tak to i za 100 prodáte nebo ještě levněji ne :lol:? Myslíte si,že by někdo něco prodával za tu samou cenu,co to koupil?
Aby to Balu nenapsal za mě,tak mě udělal totéž,protože já ho taky prodával,sice jinde,ale taky byl hned první,co napsal,že je v dráčiku za 159,-,on to prostě hlídá,aby to mohl napsat :D . Má asi nějaký komplex nebo trpí závistí,jinak nechápu proč,může mu to být přeci jedno,nebo mu tak záleží na lidech,aby tolik neutráceli :D ? Sám chodí na klub za účelem,aby něco prodal. A dělá to zadarmo,jenom pro dobro lidí :D .

Ale to je jedno,přeci se to nikomu nenutí,tak proč se do někoho navážet. Vždyť na tom ten člověk má 140Kč,to je asi pro některé katastrofa :roll: . A to ještě musel koupit v dráčiku,jinde za ty peníze 100% není.
Situace u nás je taková,že peníze nejsou a člověk se snaží vydělat jak to jde,ale jsou prostě lidi,co budou jenom závidět a házet klacky pod nohy,to je typická povaha čechů. Nejhorší na tom je,že ti,kteří nejvíc pyskujou,tak jsou stejní,ne-li ještě horší. By mě třeba zajímalo,kolik stál ten nabouraný golf (co jsem pochopil,tak přes střechu a od starého pána),ze kterého prodává motor za http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 4#p1569524" onclick="window.open(this.href);return false; za 12000,- a který je už po slevě :) Jako mohlo by mi to být jedno,ale tak což už :) Já proti té ceně nic nemám,ale tak jde o princip. Kolik má dneska cenu taková bouraná GII přes střechu.
Naposledy upravil(a) vwCharlie dne 30.12.2009 01:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
norok86
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Model G1

Příspěvek od norok86 »

Jak jsem jiz psal vyse, auto jsem koupil za tu cenu co jsem to prodaval a nekupoval jsem je v Draciku ale v obchodu s modelama u nas UL. Je mozne ze to majitel obchodu koupil u Dracika a pak dale prodaval, ptz tam byla sloupana cenovka, ale jak rikam trzni mechanismus funguje a i kdyby za nej chtel 400kc tak bych si ho koupil.

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Model G1

Příspěvek od jirkaTDI »

tak golf hozenej přes střechu má cenu nula... ale zas že ten motor 1,6TD s Intercoolerem, když je v kondici, tak lítá líp než 66kw TDI... ale za 12 je moc :o kdyby to prodával za polovic, tak je pryč hned
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Model G1

Příspěvek od vwCharlie »

tady jde o princip,k ceně nic nemám,jen mi jde o to,že to taky neprodává určitě bez výdělku.To je jako kdyby někdo napsal,vždyť jsi to auto od toho dědy koupil třeba za 5 a věci z něj prodáváš za 12. Uvedl jsem jen takový příklad. Ale to je jeho věc,on si to uměl sehnat a prodat ať si to prodá za kolik chce. Já když to nebudu chtít,tak si to od něj nekoupím.

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Model G1

Příspěvek od Marosh16v »

vwCharlie píše:tady jde o princip,k ceně nic nemám,jen mi jde o to,že to taky neprodává určitě bez výdělku.To je jako kdyby někdo napsal,vždyť jsi to auto od toho dědy koupil třeba za 5 a věci z něj prodáváš za 12. Uvedl jsem jen takový příklad. Ale to je jeho věc,on si to uměl sehnat a prodat ať si to prodá za kolik chce. Já když to nebudu chtít,tak si to od něj nekoupím.
...jestli chodíš na SS, tak si dej bacha, aby tě za takové řeči nevyhodili...kdes to viděl, nevážet se do členů SS, kteří pohrdají VWC? :mrgreen:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Model G1

Příspěvek od vwCharlie »

Marosh16v píše:
vwCharlie píše:tady jde o princip,k ceně nic nemám,jen mi jde o to,že to taky neprodává určitě bez výdělku.To je jako kdyby někdo napsal,vždyť jsi to auto od toho dědy koupil třeba za 5 a věci z něj prodáváš za 12. Uvedl jsem jen takový příklad. Ale to je jeho věc,on si to uměl sehnat a prodat ať si to prodá za kolik chce. Já když to nebudu chtít,tak si to od něj nekoupím.
...jestli chodíš na SS, tak si dej bacha, aby tě za takové řeči nevyhodili...kdes to viděl, nevážet se do členů SS, kteří pohrdají VWC? :mrgreen:
:mrgreen:
pohrdají,ale stejně sem lozí :lol:
Oni tam jsou něco a tady to je jen banda pitomců a přitom jsou všichnu odtud :D

Uživatelský avatar
tomíno
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 06.10.2007 10:14
Bydliště: jaromerice nad rokytnou

Re: Model G1

Příspěvek od tomíno »

tak model mám už doma,spokojenost.díky :wink:

Uživatelský avatar
kolin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Model G1

Příspěvek od kolin »

taky před chvilkou dorazil domů a spokojenost max :lol:
díky 8)

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“