Kola na G1+ tolerance policie

1974 - 1983

Moderátor: lister

prdlavka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 05.12.2008 15:16
Bydliště: Brno-venkov

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od prdlavka »

nebo musíš kola přehodit než přijde likvidátor

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od Willdaa »

prdlavka píše:nebo musíš kola přehodit než přijde likvidátor
coz je ti houby platny a jen na sebe upozornis protoze pojistovna dostava i fotky od policie z mista nehody kde se fotografuje auto ze vsech stran plus VIN
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

prdlavka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 05.12.2008 15:16
Bydliště: Brno-venkov

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od prdlavka »

hm ale fotit si mužou co chcou...pokud nefotí detail pneu což jsem neviděl ...ale jinej kraj jinej mrav,a likvidatora zajímal rozměr 2 asi z 25 havárek....ale u nás v čr do tp zapíšeš vše pokud dáš nějakou ká navíc ne?a nemusíš nic řešit

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od Willdaa »

ono je dost podstatny jestli tu nehodu zavinis nebo jsi poskozenej podle toho to taky ten likvidator posuzuje.Me smetl ko*ot ze silnice a nikdo neresil ze mam v G3 misto TD TDI AHF o deset let mladsi, jiny kola atd. proste si poskozenej a zatahne to nekdo jinej a to je neco jinyho nez kdyz pojistovna musi za tebe platit tvuj pruser to jim pak vadi i to ze nemas cepicky na ventilkach jenom aby se z toho vykroutili.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

prdlavka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 05.12.2008 15:16
Bydliště: Brno-venkov

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od prdlavka »

Tak ta pokuta se dá ještě tak nějak přežít, ale co když do tebe někdo napálí a kvůli kolům co máš na autě to svedou na tebe a pak budeš nějakýmu vych.ánkovi platit za něco co způsobil on ..odpovídal jsem tak nějak na toto,s toho je jasný že řeší to, když to do něho někdo pustí.... :roll:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od Willdaa »

tak ted uz ti vubec nerozumim...ze ty uz slavis silvestr? :lol:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

prdlavka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 05.12.2008 15:16
Bydliště: Brno-venkov

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od prdlavka »

asi toho necháme už Ti nerozumím ani já - at si to zapíše do TP a nemusíme nic řešit!!!!Zdarec

vw tweety
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 07.05.2009 23:16

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od vw tweety »

V zásadě je teoreticky..jedno co tam más za kola...ale hlavně jak me rekl policajt co me stopl s G1...ze nesmi lezt z kastle auta! ale mám tam 8x14 borbety...a nejak to vzdy obkecám ale pokud narazis na vola..tak se nevyhnes..a jeste k tomu..pokud se ti stane nejaká ta nehoda tak se divá na kola...a ale spis na vzorek velikost mu je celkem jedno..já mel nehodu v G3 a kola sem zapsaný nemel..a jeste sem se ho nato ptál toho policajta ..jestli budu met problém a rikal ze ne..pac sem mel dobrý gumy-vzorky!

Uživatelský avatar
maro
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1604
Registrován: 10.10.2007 18:13
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od maro »

tak ja mam na sciroccu 8 a 9-14 s pneu 195/45 a 225/40 a problemy dělali jen jednou když mě zastavila dopravka při kontrole a nelibilo se jim rozdilny rozměr v předu a v zadu a pak mi jen doporučil at si na auto dam takove kola co mam v tp,tak jsem si v duchu jen řekl spolihej.od kol mam jen německy TUV a stim pry nic nezmužu,ikdyž je tam napsano že vyrobce kol to doporučuje pro toto auto a dokonce i pro golfa Mk1

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od zdenda.88 »

já jsem je přez ten TUV posudek před dvěma roky nechal zapsat.

Uživatelský avatar
maro
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1604
Registrován: 10.10.2007 18:13
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od maro »

vwgangsta píše:já jsem je přez ten TUV posudek před dvěma roky nechal zapsat.
vidiš a mě stim vyhodili že musim mit papir od vw že to doporuči vyrobce auta,aj znamy na technicke mi řekl že toto je malo :(

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od zdenda.88 »

jsem si před 2 roky stáhl TUV posudek z http://www.alcar.cz" onclick="window.open(this.href);return false; se stejným typem auta jako mám já, to jsem vytiskl, šel jsem na uřad vyplnil žádost o změnu udaju v tp že chci zapstat disky a pneu.. dal jsem jim to tak, oskenovali si to zaplatil jsem 50kč a bylo.

Uživatelský avatar
Driver315
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 412
Registrován: 16.12.2008 22:16
Bydliště: Karlovarsko

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od Driver315 »

vwgangsta píše:jsem si před 2 roky stáhl TUV posudek z http://www.alcar.cz" onclick="window.open(this.href);return false; se stejným typem auta jako mám já, to jsem vytiskl, šel jsem na uřad vyplnil žádost o změnu udaju v tp že chci zapstat disky a pneu.. dal jsem jim to tak, oskenovali si to zaplatil jsem 50kč a bylo.
jj,přesně tak to je.Ke každým kolům ke kterým je typový list (třeba i ten TÜV) tak na základě něj ti to tam napíšou.Zatím jsem takhle vše zapsal a nejenom kola ale i podvozek,volant atd...Někdy akorát tě pošlou na stk aby to okoukli (u mě podvozek) a pak zapíšou.TP na cabrio mám vzadu docela dost popsaný... :D
VW Golf 1 cabrio 2.0 16V-Helios Blue
VW Golf 1 2.0 16V-176 Kw-vrchový speciál
VW Transporter 2,5 TDI prodanej
VW Multivan 2,5 TDI 111kW Generation - čekání na hybrid šneka :-)

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od zviratko »

Bohužel to ale nefunguje všude stejně , jelikož informace jsou od každého jinak.
Já mám zkušenost že stačí doklad od dovozce , který je schválen MD a ten stačí pouze potvrdit na STK že to souhlasí a pak pouze zapsání do OTP.

Já osobně si s tím hlavu moc lámat nebudu , jelikož já stejně vyjedu tak 5x za rok a myslím že se radši na to auto podívaj , než aby mě buzeroval nějaký polda :mrgreen:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Driver315
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 412
Registrován: 16.12.2008 22:16
Bydliště: Karlovarsko

Re: Kola na G1+ tolerance policie

Příspěvek od Driver315 »

No je pravda,že když mě jednou stavěli tak je ani malej tp nezajímal ale měli hromadu otázek a pořád to dokola obkukovali.Myslím si, že když vidí auto v pěkným stavu s pneu co maj pořádnej vzorek tak nebuzerujou...
VW Golf 1 cabrio 2.0 16V-Helios Blue
VW Golf 1 2.0 16V-176 Kw-vrchový speciál
VW Transporter 2,5 TDI prodanej
VW Multivan 2,5 TDI 111kW Generation - čekání na hybrid šneka :-)

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“