Stara nova sekce G1

1974 - 1983

Moderátor: lister

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Stara nova sekce G1

Příspěvek od pov »

Takze je to tu znova lidicky, je treba nabrat sily a pokracovat, neohlizet se za sebe, co se stalo, stalo se... Uvidime jak nam to bude slapat tady :wink:
Naposledy upravil(a) pov dne 06.11.2006 14:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Paja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Paja »

myslím že to bude v pohodě....

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

jj bude to ok az zas vsichni zpet zaregistrujou :)

Uživatelský avatar
moby
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRENČÍN, SLOWAKIA

Re: Stara nova sekce G1

Příspěvek od moby »

pov píše:Takze je to tu znova lidicky, je treba nabrat sily a pokracovat, neohlizet se za sebe, co se stalo, stalo se... Uvidime jak nam to bude slapat tady :wink:
nazdáááááááár hoši!!! tak už jsu tu aj JÁÁ. to pov: nemaj boba bude to supéééér. podpora zo slowakie prichádza... :lol:

Uživatelský avatar
Herbie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Herbie »

sem tu taky :) ac neprilis aktivni, stale loajalni :)

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Stara nova sekce G1

Příspěvek od pov »

moby píše:
pov píše:Takze je to tu znova lidicky, je treba nabrat sily a pokracovat, neohlizet se za sebe, co se stalo, stalo se... Uvidime jak nam to bude slapat tady :wink:
nazdáááááááár hoši!!! tak už jsu tu aj JÁÁ. to pov: nemaj boba bude to supéééér. podpora zo slowakie prichádza... :lol:

Ok, uz se nebojim 8) :lol:

Uživatelský avatar
moby
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRENČÍN, SLOWAKIA

Příspěvek od moby »

mimochodom, čo je s peťasom???? nebodaj predal toho offroada :D a je už u dvojkárov?
najprv rozum, potom šialenstvo...moby@vw-club.cz

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

moby píše:mimochodom, čo je s peťasom???? nebodaj predal toho offroada :D a je už u dvojkárov?
Nevíííím, zaregistrovaný je tak nemám ponětí kde se fláká...

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pov píše:
moby píše:mimochodom, čo je s peťasom???? nebodaj predal toho offroada :D a je už u dvojkárov?
Nevíííím, zaregistrovaný je tak nemám ponětí kde se fláká...
Jsem tu, ale zatím nemám potřebu se k něčemu vyjadřovat.... :wink:

A GI zatím mám, ale asi půjde na prodej.... Už mě ta ropa přestává bavit...
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Jaaak prodat :? dyt to je skodaaaa chjoooo me jezdi nadherne akorat plecharina mizerna celej cumak v pytli ale kdyz to umyji a navoskuju tak nic neni videt ale chci to vymenit :) .... ty we nikam ho nedavej tak tam narvy treba motor z G2 nebo G3 teba i benzina ale to auti si nech dyt to ma malokdo ...... nakonec to zkonci u nakyho trouby zacatecnika kterej to bud nekde nabori nebo nebude mit ani garaz a golficek pak nekde shnije na silnici :( a pujde do srotuuuu :(

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pajice píše:Jaaak prodat :? dyt to je skodaaaa chjoooo me jezdi nadherne akorat plecharina mizerna celej cumak v pytli ale kdyz to umyji a navoskuju tak nic neni videt ale chci to vymenit :) .... ty we nikam ho nedavej tak tam narvy treba motor z G2 nebo G3 teba i benzina ale to auti si nech dyt to ma malokdo ...... nakonec to zkonci u nakyho trouby zacatecnika kterej ani nebude mit garaz a golficek umre nekde shnije na silnici :(
No měl jsem i nápad hodit tam GX motor z dvojky a používat na GI i GII jedny papíry - barva skoro stejná, motor by byl stejný a když bude i stejné vin vyražené náhradní technologii, tak je vlastně vše v pořádku. Ale nevím, moc se mi do toho nechce....

A ty si jako myslíš že mě stojí v garáži? Je to auto na denní ježdění, po technické stránce OK, ale vzhledově je to slabší (šlo by to ale celkem jednoduše pospravovat). Nejvíc mě ale sere ta ropa pod kapotou. A taky je to jedniný zdroj problémů. Včera bylo -5st. a zase stávkoval. :evil: Nepotřebuju auto, na které se nemůžu spolehnout, když klesne teplota už jen lehce pod nulu..... :evil:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Peťas píše:
pajice píše:Jaaak prodat :? dyt to je skodaaaa chjoooo me jezdi nadherne akorat plecharina mizerna celej cumak v pytli ale kdyz to umyji a navoskuju tak nic neni videt ale chci to vymenit :) .... ty we nikam ho nedavej tak tam narvy treba motor z G2 nebo G3 teba i benzina ale to auti si nech dyt to ma malokdo ...... nakonec to zkonci u nakyho trouby zacatecnika kterej ani nebude mit garaz a golficek umre nekde shnije na silnici :(
No měl jsem i nápad hodit tam GX motor z dvojky a používat na GI i GII jedny papíry - barva skoro stejná, motor by byl stejný a když bude i stejné vin vyražené náhradní technologii, tak je vlastně vše v pořádku. Ale nevím, moc se mi do toho nechce....

A ty si jako myslíš že mě stojí v garáži? Je to auto na denní ježdění, po technické stránce OK, ale vzhledově je to slabší (šlo by to ale celkem jednoduše pospravovat). Nejvíc mě ale sere ta ropa pod kapotou. A taky je to jedniný zdroj problémů. Včera bylo -5st. a zase stávkoval. :evil: Nepotřebuju auto, na které se nemůžu spolehnout, když klesne teplota už jen lehce pod nulu..... :evil:
ale stejne ... me nestartoval kdyz byla zima jen proto ze jsem mel v pytli starer jednoduse daval maly otacky protoze loziskovy pouzdra byli v pytliku ... maly otacky toho starteru stacili kdyz bylo teplejs a chytnul jakz takz ... a ted mam novy ty pouzdra uhliky vybrousenej natrenej starter a startuje za kazdyho pocasi i v den kdyz jsem linej ho hodit do garaze a venku je pod minus ale to je malokdy :) jsem zvedav za kolik to auti prodas no kdyby si mel dobrou cenu tak bych ho i koupil i bez papiru :)

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pajice píše:ale stejne ... me nestartoval kdyz byla zima jen proto ze jsem mel v pytli starer jednoduse daval maly otacky protoze loziskovy pouzdra byli v pytliku ... maly otacky toho starteru stacili kdyz bylo teplejs a chytnul jakz takz ... a ted mam novy ty pouzdra uhliky vybrousenej natrenej starter a startuje za kazdyho pocasi i v den kdyz jsem linej ho hodit do garaze a venku je pod minus ale to je malokdy :) jsem zvedav za kolik to auti prodas no kdyby si mel dobrou cenu tak bych ho i koupil i bez papiru :)
U mě je problém někde v přívodu paliva, ale nevím kde, protože všechno se vyčistilo a nemám ani náladu to hledat.

Auto prodám buď komplet, nebo kdybych to přestavoval, tak jenom papíry. Prodej auta bez papíru se nebude konat nikdy. Jestli chceš to auto, tak jak je teď, tak by tě stálo o něco málo míň, než jsem do něj celkem už vrazil....
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Peťas píše:
pajice píše:ale stejne ... me nestartoval kdyz byla zima jen proto ze jsem mel v pytli starer jednoduse daval maly otacky protoze loziskovy pouzdra byli v pytliku ... maly otacky toho starteru stacili kdyz bylo teplejs a chytnul jakz takz ... a ted mam novy ty pouzdra uhliky vybrousenej natrenej starter a startuje za kazdyho pocasi i v den kdyz jsem linej ho hodit do garaze a venku je pod minus ale to je malokdy :) jsem zvedav za kolik to auti prodas no kdyby si mel dobrou cenu tak bych ho i koupil i bez papiru :)
U mě je problém někde v přívodu paliva, ale nevím kde, protože všechno se vyčistilo a nemám ani náladu to hledat.

Auto prodám buď komplet, nebo kdybych to přestavoval, tak jenom papíry. Prodej auta bez papíru se nebude konat nikdy. Jestli chceš to auto, tak jak je teď, tak by tě stálo o něco málo míň, než jsem do něj celkem už vrazil....
A to je kolik :) ??

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pajice píše:
Peťas píše: U mě je problém někde v přívodu paliva, ale nevím kde, protože všechno se vyčistilo a nemám ani náladu to hledat.

Auto prodám buď komplet, nebo kdybych to přestavoval, tak jenom papíry. Prodej auta bez papíru se nebude konat nikdy. Jestli chceš to auto, tak jak je teď, tak by tě stálo o něco málo míň, než jsem do něj celkem už vrazil....
A to je kolik :) ??
No ani se neptej - byl by za to pěkný GII..... :roll:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“