Stara nova sekce G1

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Peťas píše:
pajice píše: A to je kolik :) ??
No ani se neptej - byl by za to pěkný GII..... :roll:
8O ty we takze tipuju do 20000kc co :) nebo i viiiiic

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pajice píše:
Peťas píše: No ani se neptej - byl by za to pěkný GII..... :roll:
8O ty we takze tipuju do 20000kc co :) nebo i viiiiic
Psal jsem pěkný GII ne vrak GII.... :wink:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Peťas píše:
pajice píše: 8O ty we takze tipuju do 20000kc co :) nebo i viiiiic
Psal jsem pěkný GII ne vrak GII.... :wink:
To chces tu G1 prodat teda kdyz je to berem v potaz ten vrak kolem 35000kc 8O ti nikdo nekoupi kdyz to nebude mit lak v a karoserii v dobrem stavu ...... jinak kamos koupil moooc peknou G2 za 20000kc 1.6Td a ma ji uz skoro rok a jeste ji ani nerozdelal nic nema zadny problem :)

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pajice píše:
Peťas píše: Psal jsem pěkný GII ne vrak GII.... :wink:
To chces tu G1 prodat teda kdyz je to berem v potaz ten vrak kolem 35000kc 8O ti nikdo nekoupi kdyz to nebude mit lak v a karoserii v dobrem stavu ...... jinak kamos koupil moooc peknou G2 za 20000kc 1.6Td a ma ji uz skoro rok a jeste ji ani nerozdelal nic nema zadny problem :)
Já vím, že za ty prachy to nikdo nekoupí, taky to zatím vlastně ani nenabízím. Jo a je tam jěště něco málo víc. Jestli koupil pěknou GII za 20t, tak to měl teda hodně kliku a prodávající byl asi blb.... :wink:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Peťas píše:
pajice píše: To chces tu G1 prodat teda kdyz je to berem v potaz ten vrak kolem 35000kc 8O ti nikdo nekoupi kdyz to nebude mit lak v a karoserii v dobrem stavu ...... jinak kamos koupil moooc peknou G2 za 20000kc 1.6Td a ma ji uz skoro rok a jeste ji ani nerozdelal nic nema zadny problem :)
Já vím, že za ty prachy to nikdo nekoupí, taky to zatím vlastně ani nenabízím. Jo a je tam jěště něco málo víc. Jestli koupil pěknou GII za 20t, tak to měl teda hodně kliku a prodávající byl asi blb.... :wink:
taky jo mel asi 5 zajemcu ktery pro auto jeli a on v ten den dorazil jako prvni :) mel stesti to ja to svy koupil za 20000kc jenze tak me ten chlapek tak trochu podelal vsechno na oko vypadalo dobre :( jenze ted v zime se vse projevilo koroze na mistech ktere byla moc peclive zakryta na rampe podle podlahy jsem usoudil ze to auto nebude mit nejakou vadu bylo vse vyvarene tak jsem nepremejslel o tom ze by se mi do 3 mesicu skoro rozpadly dvere (levy) puvodne za nej chtel 28000kc diky tomu ze menil hlavu ukecal jsem ho az na 20000kc ale mel jsem na min jenom vedet o tech dveri a schnilym cele ktery mimochodem bylo natreny tou cernou srackou takze to opticky vypadalo dobre ... jinak lak vsude zachovali moc velky upravy me ted stat nebudou jen to celo a dvere jsou to radove stovky jenze uz jsem investoval do stareru a alternatoru doufam ze se nepokazi cerpadlo .... ale motor jezdi jak splasenej moc pekne

Uživatelský avatar
Maxik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburg-Prag

Příspěvek od Maxik »

Tak uz jsem tu taky.. chvilku mi to trvalo ale dorazil jsem :D

Uživatelský avatar
Maxik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburg-Prag

Příspěvek od Maxik »

Maxik píše:Tak uz jsem tu taky.. chvilku mi to trvalo ale dorazil jsem :D
Teda jestli to nekoho zajima :D :D

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

Maxik píše:
Maxik píše:Tak uz jsem tu taky.. chvilku mi to trvalo ale dorazil jsem :D
Teda jestli to nekoho zajima :D :D
Jistě že zajímá... :lol:

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Maxik píše:
Maxik píše:Tak uz jsem tu taky.. chvilku mi to trvalo ale dorazil jsem :D
Teda jestli to nekoho zajima :D :D
cece to trvalo ale dneska to byl skvelej vykon mezi tema kruhacema jeste jednou diiik pane :lol: :lol: :lol: hlavne vyrazy tech fiku byly nadherny :lol: :lol: :lol: a pak ten veget na benzince jsem myslel ze na nas za chvili vylitne ta osoba co tam sedela jestli ji nechcem prepadnout :lol: :lol: :lol: njn klubaci se nezaprou :lol:

Uživatelský avatar
Maxik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburg-Prag

Příspěvek od Maxik »

pajice píše:
Maxik píše:Teda jestli to nekoho zajima :D :D
cece to trvalo ale dneska to byl skvelej vykon mezi tema kruhacema jeste jednou diiik pane :lol: :lol: :lol: hlavne vyrazy tech fiku byly nadherny :lol: :lol: :lol: a pak ten veget na benzince jsem myslel ze na nas za chvili vylitne ta osoba co tam sedela jestli ji nechcem prepadnout :lol: :lol: :lol: njn klubaci se nezaprou :lol:
Jo Jo neni za co... stejne bych jel pro benzin takze pohoda... zase se tam nekdy slezem.

Uživatelský avatar
Maxik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburg-Prag

Příspěvek od Maxik »

pov píše:
Maxik píše:Teda jestli to nekoho zajima :D :D
Jistě že zajímá... :lol:
Chapu :oops: :oops: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Maxik píše:
pajice píše: cece to trvalo ale dneska to byl skvelej vykon mezi tema kruhacema jeste jednou diiik pane :lol: :lol: :lol: hlavne vyrazy tech fiku byly nadherny :lol: :lol: :lol: a pak ten veget na benzince jsem myslel ze na nas za chvili vylitne ta osoba co tam sedela jestli ji nechcem prepadnout :lol: :lol: :lol: njn klubaci se nezaprou :lol:
Jo Jo neni za co... stejne bych jel pro benzin takze pohoda... zase se tam nekdy slezem.
urcite :D az budu zas zkouset kolik vytahnu na kruhaci se zase ozvu :lol: :lol: :lol: urcite tam dame spicha ...... doufam ze zas nenatahnu vzduch :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“