Ochranny ram

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Ochranny ram

Příspěvek od Thomas »

Poradte mi, jak mam do technicaku dostat ochranny ram? Predpokladam samozrejme, ze ho nebudu delat sam, ale koupim ram s homologaci FIA, coz sice doklada ze ram je po bezpecnostni strance v pohode, ale na silnici je mi tahle homologace k nicemu :( . Zatim se mi nepodarilo zjistit jak na to, ale par aut s ramem uz sem videl (napr. Sade 100 a Favorit). Takze jsou to bud hovadaci ktery neresi benga, nebo to nejak dostali do TP 8O Dik
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Oncek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oncek »

Thomas: no nevim jestli se ti to podari, jestli s tim chces jezdit v beznem provozu tak nevim :? ale spis bych rekl ze jsou to Hovadaci :hul:

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Jo, to ja bych rek prave taky :roll: V nemecku to jde normalne, jenomze tam je to dany tim ze jsou tam firmy ktery to maj homologovany pro bezny provoz..... No uvidime :wink:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“