zadní lampy

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
golfjednicka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: g1 dl.loučka

zadní lampy

Příspěvek od golfjednicka »

ahoj chtěl bych se zeptat nevíte někdo náhodou jestly tyto zadní lampy jsou červené tím že jsou stříklé zamavovacím sprejem na červeno nebo je to od výroby? a dá se toho docílit tím sprejem,?a co couvačky a blinkry a ma to nejaky negativní vliv na dopravu?resepektive na dop.polici dík za rady.
Přílohy
lllllaaammppp.jpg
lampaž.jpg
lampiony.jpg
Naposledy upravil(a) golfjednicka dne 03.02.2010 22:02, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní lampy

Příspěvek od jirkaTDI »

na tom prvím golfu jsou určitě origo, začerveněný sprejem
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
golfjednicka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: g1 dl.loučka

Re: zadní lampy

Příspěvek od golfjednicka »

nebo tyhle,,,,,,
Přílohy
lammmp.jpg

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: zadní lampy

Příspěvek od zdenda.88 »

nevím jestli ti to pomůže ale jsou třeba na ebayi.. http://cgi.ebay.de/Rote-Golf-1-Rueckleu ... 3a574b2bcd" onclick="window.open(this.href);return false;

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zadní lampy

Příspěvek od misobelko »

Ja som ich striekal. Najprv 1500 smirgel pod vodou podbrusit. Potom som strekol spiatocku a blinker, potom cele svetlo. Vyzera ako nove.
Obrázek
Original Hella stoja okolo 200€

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní lampy

Příspěvek od zviratko »

Celý červený dělalo origo MHW , jenže už je nedělaj a když jsou někde tak jdou neskutečně nahoru z cenou .
Jinak většina je stříknutá .
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

cotijedotoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 26.09.2007 18:36
Bydliště: Teplice - Světec
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní lampy

Příspěvek od cotijedotoho »

a je v tom nějakej rozdíl?? v tom vzhledu? mě se to zdá všechno stejný

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: zadní lampy

Příspěvek od TeQUILA »

Rozdil to je.Myslim si,ze doby strikani svetel jsou pryc.Jak psal kolega prede mnou,ty origo jsou darda cena a ty strikany namaj zadnou cenu.Kdyz vidim prede mnou auto nakyho tuzera nastrikany cernym sprejem a nejsou videt hlavne blinkry a brzdy tak bych mu nejradeji hodil dlazebni kostku do celniho skla.Kup si origo nebo pritlac penize za tmavene a uvidis,ze vysledek bude stat za to.

Uživatelský avatar
golfjednicka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: g1 dl.loučka

Re: zadní lampy

Příspěvek od golfjednicka »

ja myslím že ty červeny nejsou zlé .jak má misobelko.vyskouším to ..

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zadní lampy

Příspěvek od misobelko »

Ja som este nevidel ako svietia tie moje, este nemam natiahnutu elektriku. Ale daval som iba jemne vrstvy farby. Uvidime ako to bude svietit, ale myslim ze stym problem nebude. Ak ano, tak ich prebrusim a streknem este jemnejsie.
Aj ja neznasam svetla co nesvietia...

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: zadní lampy

Příspěvek od TeQUILA »

Panove nebyla to narazka.Pokud se neco dela z rozumem tak je to v poradku.Na cervenych se neda nic zkazit,i velka vrstva neskodi a vse sviti jak ma,ale bylo to mysleno spis o cernem spreji.

Uživatelský avatar
golfjednicka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: g1 dl.loučka

Re: zadní lampy

Příspěvek od golfjednicka »

tak sprej mam. :wink: jo miso mam to určite přebrousit nebo stačí odmastit.?
Přílohy
DSC08232.JPG

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: zadní lampy

Příspěvek od caddy I »

Ahoj, s teguilou sice souhlasím co se týče zachování svítivosti, to je bez debat, ale ne každý má neomezené finanční možnosti a zrovna toto je myslím věc, na které lze narozdíl od brzd, podvozku či jiných důležitých věcí nějakou tu korunu ušetřit.Ale i u tohoto platí asi určité meze.
Spray, který jsi na fórum pověsil, jsem použil identický, světla jsem po demontáži umyl ve dřezu horkou vodou se saponátem, vysušil jsem je důkladně fénem a pro jistotu ještě odmastil technickým lihem.Pečlivě jsem oblepil couvačku (ta opravdu přestříkaná postrádá smysl),ale zachoval jsem pouze pravou - levou jsem předělal na mlhové světlo, a dvakrát po sobě ve slabé vrstvě jsem světla přestříkal.Výsledek perfektní,obrysová, brzdová i směrová světla jsou výrazná, jen směrová už nemají tak jednoznačně oranžovou barvu jako před tím.
Co se týče výše popisovaného broušení, nejsem si jistý zda je to ve prospěch věci.Transparentní lak drží perfektně i po řádném umytí a odmaštění které popisuji a naopak mám obavu, zda zbroušení (byť velmi jemné, není právě na úkor svítivosti.Já osobně jsem s výsledkem spokojen, jedinou vadou jsou šrouby upevňující světlo, zaručeně pozinkové mi začaly korodovat a černé, které stály asi 10kč kus, už chytají korozi také :-(
Pokud chceš vidět výsledek u mých světel, tak je to oranžová Caddy v rubrice ostatních vozů. A stejně si nakonec neodpustím připomínku, že ať už přelakovaná, tak orig.červená zakoupená odporují předpisům :-))

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní lampy

Příspěvek od jirkaTDI »

včem odporují předpisům? kvůli červené couvačce? jestli kvůli blikačům, tak třeba některý mustangy maj směrovky červené z výroby
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní lampy

Příspěvek od splouchy »

ano to sice maaji,,,ale solil me jeden inspektor za us pozicky vepredu,a ja sem mu rekl ze to ma kde kdo,a on mi rekl ze pro evropsky trh to je nezpusobile,a ja sem mu tvrdil ze to je origo a ze to rozhodne odpojovat nebudu a ten ko*ot se hned letel podivat dozadu jestli prej nemam cerveny lampy....to je prej nezpusobily :158: a to prej jenom kuli tomu ze blika blinkr cevrene,,,,pokud blika oranzove tak v poho...a ty mustangy a ostatni emericky vozy to maj taak ze jim blika brzdovy svetlo na dany strane....

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“