Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od Davwe »

Cau panove,

rad bych slysel vas nazor, jestli by to pro vas bylo zajimavy, nez se do toho pustim.

Jedna se o:
GI cira svetla s bixenon cockou. Jednalo by se o precizni zpracovani, zadne rezani ani lepeni. Svetla by byla smontovana. Nenarocne na misto.

Obsah kitu:
2x Cire svetlo s cockou
2x Slim trafo
Komplet kabelaz

Vse je nove!

Pouze nasadit, dozapojit (jednoduche), seridit a jezdit. Zadne oslnovani!!

Cenu vidim kolem 5tis., v zavislosti jak se podari sehnat komponenty. Foto vyrobku vam ted nemohu dat, je to ciste ve fazi napadu, ktery se ale chystam realizovat. Prikladam pouze foto, jak vypadaji cocky.

CO VY NA TO??
Přílohy
1259913863.jpg
1259913863.jpg (37.89 KiB) Zobrazeno 3627 x

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od zviratko »

Za sebe můžu říct jen to , že se xenony do G1 vůbec v tý době nedávali , tak že si myslím že to tam ani nepatří . Za mě určitě ne.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od Davwe »

zviratko píše:Za sebe můžu říct jen to , že se xenony do G1 vůbec v tý době nedávali , tak že si myslím že to tam ani nepatří . Za mě určitě ne.
to jo, stejnetak jako 9x16 kola, snizeny podvozky, sportovni volanty atd atd :) zalezi na jedinci, nekomu se to libi, jinymu ne... a sam vis ze halogen a xenon je vec neporovnatelna

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od zviratko »

proto jsem napsal že to píšu za sebe 8)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od Davwe »

zviratko píše:proto jsem napsal že to píšu za sebe 8)
jasny, mezi nama, lidi maj na autech vetsi zverstva :lol: tohle alespon neoslnuje :)

Uživatelský avatar
Vasekk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od Vasekk »

za mě taky ne.. idélka je čirý nebo nečirý s křížem

Uživatelský avatar
meda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od meda »

Davwe píše:Cau panove,

rad bych slysel vas nazor, jestli by to pro vas bylo zajimavy, nez se do toho pustim.

Jedna se o:
GI cira svetla s bixenon cockou. Jednalo by se o precizni zpracovani, zadne rezani ani lepeni. Svetla by byla smontovana. Nenarocne na misto.

Obsah kitu:
2x Cire svetlo s cockou
2x Slim trafo
Komplet kabelaz

Vse je nove!

Pouze nasadit, dozapojit (jednoduche), seridit a jezdit. Zadne oslnovani!!

Cenu vidim kolem 5tis., v zavislosti jak se podari sehnat komponenty. Foto vyrobku vam ted nemohu dat, je to ciste ve fazi napadu, ktery se ale chystam realizovat. Prikladam pouze foto, jak vypadaji cocky.


CO VY NA TO??
cca 2 roky co jsem byl na dovolené v D tak tam přijel na parkoviště G1 s xenonem a s čočkou možná najdu foto ale možná klasika je klasika záleží na kvalitě zpracování :wink:

Kouky 1983
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 23.07.2008 14:47
Bydliště: Dobříkov 96

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od Kouky 1983 »

Taky bych se přikláněl ke klasice, na jedničku to prostě nepatří :gey: a na technický s tím legálně stejně neprojdeš :lol: :( , už jen proto, že auto který má xenony musí mít ostřikovače světel, to si už na jedničce vůbec nedokážu představit

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od zdenda.88 »

Kouky 1983 píše:Taky bych se přikláněl ke klasice, na jedničku to prostě nepatří :gey: a na technický s tím legálně stejně neprojdeš :lol: :( , už jen proto, že auto který má xenony musí mít ostřikovače světel, to si už na jedničce vůbec nedokážu představit
tak jednička s odstřikovačema světel se sice dělala ale není to nic pěkného...
jen příklad
Obrázek


Já bych si xenony na G1 nedal.

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od bRG »

ja bych se toho nebal neni duvod aby jenom kravataci v novejch autech mohli v noci videt,ze zkusenosti se mi zda ze pokud mam sam v aute xenony tak me ostatni tolik neoslnuji jako kdyz mas obyc svetla.technickou a benga bych neresil nikdy sem s nima problem nemel.

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od jirkaTDI »

bRG píše:ja bych se toho nebal neni duvod aby jenom kravataci v novejch autech mohli v noci videt,ze zkusenosti se mi zda ze pokud mam sam v aute xenony tak me ostatni tolik neoslnuji jako kdyz mas obyc svetla.technickou a benga bych neresil nikdy sem s nima problem nemel.
tak jednička není auto na každodenní ježdění, takže to že v noci nevidíš jak ve dne nepovažuje nikdo z majitelů za mínus :wink: jinak xenony už dávno nejsou výsadou luxusních aut, dneska to má každá druhá fábie nebo golf

ot: to že xenony musí mít ostřikovače jsem nevěděl, proč? třeba na oktávce mě to dost štve, protože to spotřebovává ostřikovací kapalinu jak protržený, přitom je to na h***o :gey:
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od zviratko »

dle vyhlášky musí mít auto vybavené xenonovou výbojkou ostřikovače světel a automatické naklápění světel. To že si tam většina lidí dá HID sady a nic neřeší je bohužel častý jev ,ale jak je vidět naší Policii to nijak netrápí , tak že proč by jsi to tam ty lidi nenamontovali že .
Když budeš dělat přestavbou sadu a budeš to chtít mít pak i ofico , tak opět musíš mít zmíněné viz nahoře. Jinak oficiálně neprojdeš STK a můžeš mít problémy.

Ale jak většina tady píše , na jedničku se to nehodí a za mě to tam prostě nepatří.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od zvooky »

Na moji bych si to nedal ;)
BBS Motorsport

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od Libang »

jirkaTDI píše:ot: to že xenony musí mít ostřikovače jsem nevěděl, proč? třeba na oktávce mě to dost štve, protože to spotřebovává ostřikovací kapalinu jak protržený, přitom je to na h***o :gey:
jj přesně , otec na BMW 320D e90 pokazdy kdyz chce odstriknout predni okno tak strikaji i odstrikovace na svetla , je to na nic
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonduju zajem: Bixenony s cockou na GI

Příspěvek od zvooky »

Taky to znam na mojem MB B 200, vzdy rikam ze tam leju stejne ostrikovače jako nafty :D
BBS Motorsport

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“