Pár dotzů Golf I (cabrio)

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od zviratko »

Obrázek

profil je stejný jako mám já klíče , tak že dneska zkusím nechat vyříznout zoubky a vyzkouším.

myslím že je tam profil HV , ale ted z hlavy to nevím přesně.
Naposledy upravil(a) zviratko dne 27.07.2010 07:23, celkem upraveno 1 x.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
pattuning
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno City
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od pattuning »

zviratko píše:Obrázek

profil je stejný jako mám já klíče , tak že dneska zkusím nechat vyříznout zoubky a vyzkouším.

myslím že je tam profil HV , ale ted z hlavy to nevím přesně.
jj to je přesně ono - nádhera
Prostě VW je životní styl....

Uživatelský avatar
Biblbrox
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kněžpole
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od Biblbrox »

Nechci zakládat nové téma a tak bych pokračoval tady s dalšími dotazy. Chtěl jsem se zeptat, jaké máte ve velkém TP zapsaná kola na vašich G1 nebo G1 Cabrio. Jedná se o to, že jeden člen má možnost koupit dovezený G1 Cabrio a dovozce to postaví na čistopis s tím, že padla nabídka zapsání parametrů kol dle vlastní volby. Proč toho nevyužít, že?
V německém TP jsou uvedeny kola 5,5x13 175/70 a 6x14 185/60.
Když to teda půjde, co dál tam ještě zapsat? Mám namysli běžné kola, ne nějaké extrémy :wink: .
Díky za případné rady.
ObrázekObrázekNEPROPADEJTE PANICE

Uživatelský avatar
pattuning
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno City
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od pattuning »

Biblbrox píše:Nechci zakládat nové téma a tak bych pokračoval tady s dalšími dotazy. Chtěl jsem se zeptat, jaké máte ve velkém TP zapsaná kola na vašich G1 nebo G1 Cabrio. Jedná se o to, že jeden člen má možnost koupit dovezený G1 Cabrio a dovozce to postaví na čistopis s tím, že padla nabídka zapsání parametrů kol dle vlastní volby. Proč toho nevyužít, že?
V německém TP jsou uvedeny kola 5,5x13 175/70 a 6x14 185/60.
Když to teda půjde, co dál tam ještě zapsat? Mám namysli běžné kola, ne nějaké extrémy :wink: .
Díky za případné rady.
mám 195/50/15" v TP - GI Cabrio 1,6 55kW
Prostě VW je životní styl....

Uživatelský avatar
Biblbrox
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kněžpole
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od Biblbrox »

pattuning píše:
mám 195/50/15" v TP - GI Cabrio 1,6 55kW
Super. Díky moc. Já jsem typoval tak 195/45. Jo a jaké tam máš ET kol a jaká je šířka?
ObrázekObrázekNEPROPADEJTE PANICE

Uživatelský avatar
ALF1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od ALF1 »

robil1.6gti píše:Ta příruba je s termostatem co pouští olej do chladiče . Možná by se dala někde u filtru vyvrtat M10 x 1 dirka pro čidlo.

S čidlem pro tlakoměr to asi bude potíž. Je třeba mít pro správný rozsah, aby to sedělo s budíkem.Lister po něčem pátral ale moc nepochodil. Našel firmu v Praze co to nabízí ale ani se mu neozvali.
Po tom označení se podívám.

Tady Listerovo pátrání :
Předmět příspěvku: Re: Zapojení přídavných budíků

pokud jde o čidla ,tak ty dělá motometer, u nás ho zastupuje firma hale, zkoušel jsem se dotazovat na to 0-5 barový čidlo, ale bez odpovědi (asi sem neměl psát že chci jen jedno :wink: ) možná by to tam nějakej pražák mohl zkusit osobně...
http://www.hale.cz/motometer/pdf/sensor" onclick="window.open(this.href);return false; ... eber_e.pdf

pokud jde o schémata, je tady téma "g1 odkazy ,úpravy " nebo tak nějak a v něm najdete odkazy na servisní manuály ve kterejch jsou schémata, stačí trošku hledat..

_________________
Čidlo jsem včera objednal u žluťáků a dnes šlo do auta a kupodivu MAKA po dvou pokusech s použitejma konečně úspěch :lol:

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od jirkaTDI »

má už někdo v autě zapojenej budík tlaku oleje od motometeru? Mě se válí doma a chtěl bych ho dát do auta místo mechanickýho z karosy co tam mám teď, je sice přenější, ale ten motometer je prece jenom estetičtější a vejde se do středovýho tunelu. No problém je, že nemám čidlo, ví někdo kde seženu čidlo motometer a kolik taková sranda stojí? díky
Přílohy
DSC00103.JPG
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od Vocko8 »

Zdravím, máte někdo zkušenosti s autokosmetikou pro čištění a impregnaci cabrio střech?Nejlépe orig materiálu, nebo toho vinylu..Hledal sem a nic sem nenašel :?

Uživatelský avatar
johny99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 430
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Senica ,Slovensko

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od johny99 »

Vocko8 píše:Zdravím, máte někdo zkušenosti s autokosmetikou pro čištění a impregnaci cabrio střech?Nejlépe orig materiálu, nebo toho vinylu..Hledal sem a nic sem nenašel :?

skus neaký pripravek na sinteticku kožu , ja pám platenú strechu a dávam na to impregnaci

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od Vocko8 »

spíš bych chtěl aby mi dal typ někdo kdo má zkušenosti..Nerad bych s tim nějak experimentoval, dal bych přednost vyzkoušenému... :wink:

Uživatelský avatar
Shaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 367
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostomlaty nad Labem okr. Nymburk

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od Shaw »

Vocko8 píše:spíš bych chtěl aby mi dal typ někdo kdo má zkušenosti..Nerad bych s tim nějak experimentoval, dal bych přednost vyzkoušenému... :wink:
já používám tohle..... http://www.porzelack.cz/product/impregn ... oletu-875/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od Vocko8 »

Paráda, díky moc za tip :wink: A používáš něco na čištění, než to naimpregnuješ? Funguje ta impregnace dobře? Abych neobjednával něco co pořádně nefunguje, chtěl bych něco co opravdu funguje

Uživatelský avatar
Shaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 367
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostomlaty nad Labem okr. Nymburk

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od Shaw »

Vocko8 píše:Paráda, díky moc za tip :wink: A používáš něco na čištění, než to naimpregnuješ? Funguje ta impregnace dobře? Abych neobjednával něco co pořádně nefunguje, chtěl bych něco co opravdu funguje
na čištění sem ještě nic nepoužil zatim nebylo třeba ale tahle impregnace fakt funguje po aplikaci když na střechu naliješ vodu udělaj se kuličky vody a ty pak jdou lehce sfouknout a nevpijou se.....:)

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od TeQUILA »

Kupuju v BMW original impregnaci na kabrio strechy.Davam za to krk,ze to funguje a jak psal kolega prede mnou,pak se po tom voda kutali a taky je sice odolna pri skladani.Stoji pro nekoho sice vic,550kc ale da to na poradne naimpregnovani a i po dvou letech od aplikace to stale odhani vodu.Zkusenost nejmene s 20ti kabrio strechama.Uspech zarucen ......

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Re: Pár dotzů Golf I (cabrio)

Příspěvek od Vocko8 »

a co to čištění?S tím zkušenosti nemáš?Budu muset něco koupit, tak si rád necham poradit se všim :wink:

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“