KUPUJU G1-porada

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

KUPUJU G1-porada

Příspěvek od krbec »

Zdar hosí cca do měsíce bych mel koupit G1 ..casto se vyskytujou 1,5D co sem tak koukal ,na jednoho uz jsem volal,reknete mi nekdo neco k tomu motoru?jak je to s nahradníma dílama?da se sehnat atd? a celkove na co koukat?jsem domluvenej uz od jednoho duchodce,ale zatím ho využívá,takze proto zhruba mám mesíc čas něco zjistit.tak prosím o pomoc.díky ahoj
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: KUPUJU G1-porada

Příspěvek od jirkaTDI »

tak asi hlavně koroze aby byla minimální, pak aby byl kompletní interiér, blbě se to schání, zvlášť když to chceš ve stejný barvě atd...technických věcí jako podvozek, brzdy, motor, převodovka atd. se toho dá ještě hromada sehnat u VW a ještě víc se toho dělá v replice, takže vůbec nevadí když bude po technický stránce vyšlehanej, tohle se dá snadno pořešit
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
chavier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 02.02.2008 22:42

Re: KUPUJU G1-porada

Příspěvek od chavier »

motor neřeš, kupuješ hlavně kastli. Jenom jestli tam do budoucna chceš rvát nějaké GTi, to si sežen radeji neco na benzinovych papirech.
S 1,5D jsem taky zacinal, na par vyjimek jsou na to identicky dily s 1,6D.
Obrázek

Uživatelský avatar
norok86
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: KUPUJU G1-porada

Příspěvek od norok86 »

No a pokud tam chces nekdy v budoucnu TDI tak shanej 1,6TD, ale blbe se schanej. Ber jen to se zdravou kastly, podlaha vepredu v rozich, zadni klobouky, predni zadni celo, spodni cast A sloupku pod blatnikem, vnitrni zadni lemy atd :)
PS: co ma kola?

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: KUPUJU G1-porada

Příspěvek od krbec »

kluci přiznám se že motor je mi naprosto volnej víceměně to bude hračka do garáže a weekend khár :-) pokud se postestí a opravdu neco sezenu,tak hlavni bude dat to do kupy,a pak se uvidí,ale motor se asi řešit nebude.

BTW v G1 se delala 1,6TD ? myslel jsem ze az od dvojek?
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: KUPUJU G1-porada

Příspěvek od krbec »

norok86 píše:No a pokud tam chces nekdy v budoucnu TDI tak shanej 1,6TD, ale blbe se schanej. Ber jen to se zdravou kastly, podlaha vepredu v rozich, zadni klobouky, predni zadni celo, spodni cast A sloupku pod blatnikem, vnitrni zadni lemy atd :)
PS: co ma kola?
nazdar :-) čeče tebe sem hledal v telefonu,no zatím jsem se jich nedotkl.platí to furt? ses dlouho neozval,tak sem nevedel.ses docela v klidu nato ze ti lezej u cizího cloveka kola takovou dobu :-)
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: KUPUJU G1-porada

Příspěvek od jirkaTDI »

jo TD se dělalo, 1976-80 byly 1.5D, od 80 1.6D a od 83 se zároveň s D dělalo i TD (GTD)
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Re: KUPUJU G1-porada

Příspěvek od sails »

tedka je jeden v inzerci ale docela za raketu :wink:
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: KUPUJU G1-porada

Příspěvek od jirkaTDI »

tak pokud je prvda co tam píše, tak za 30 je skoro jako zadarmo :wink:
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: KUPUJU G1-porada

Příspěvek od krbec »

jo jenze bez foto atd..to sou inzeráty,že bych brečel,da se sehnat dost zachovalejch-(ne zachovalej ale nezprzněnejch) jen se musi hledat, a chce to cas,je jasny ze kdyz si reknu ze dneska chci G1 tak si pro ní zejtra nepojedu....jako je tomu treba u G3 no
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“