Golfík na prodej?

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Ondra 450
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 05.02.2011 19:44

Golfík na prodej?

Příspěvek od Ondra 450 »

Ahoj všichni, chtěl jsem se zeptat, co jsi myslíte o ceně, popřípadě jestli by se našel kupec na mého Golfa. Je to 1,6d, rok 1979, kastle 1983. Přestavbu jsem dělal v roce 2005. mám ho jako veterána (má klubovou testaci) a moc s ním nejezdím, ale stavim dům tak by se šikly peníze. představoval bych si okolo 60tis. ale vůbec nevím, jestli je to reálný. Když jsem ho dával dohromady, tak jsem to radši přestal počítat v 75000. přikládám starší foto. nyní jsou na autě kola 14" BBS z BMW e30 (pavučiny) v originál netklém stavu a přední spoiler GTI.
Díky, Ondra.
Přílohy
P1000059.JPG
Snímek2 129.jpg
Snímek2 130.jpg

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od jirkaTDI »

je moc krásněj, ale myslím, že budeš rád, když ho prodáš za polovinu toho co si představuješ, bohužel. 60 tisíc asi těžko někdo dá, ale třeba se mýlím, vše má svýho kupce. Nemáš fotku na těch 14" BBS? Budu dávat ty samý kola a zajímalo by mě, jak to bude vypadat, díky.
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Ondra 450
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 05.02.2011 19:44

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od Ondra 450 »

ahoj, hodím je sem hned jak ho vyfotim. dík za pochvalu. Jinak za ty peníze jak píšeš ho radši nechám doma.

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od misobelko »

Cena je vec ponuky a dopytu. Za perfektný základ nieje problém zapýtať 2000€. Tí, čo majú poriadne porobené jedničky vedia, čo peňazí a námahy stojí dať jedničku do takéhoto stavu. Ale kúpna sila v našich končinách je biedna. Ak je karoséria už "bez roboty", tak to je adekvátna cena. Hodilo by sa viacej fotiek, aj interiér a chybyčky krásy...

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od zviratko »

Tak na fotkách to vypadá hezky , realita může být jiná , tak že přesně jak píše Míšo , dej sem aktuální fotky , nafot nemocný místa , trošku se rozepiš když za tohle chceš tyhle peníze. třeba co se všechno dělalo atd. atd. , jestlit o je cololak nebo originál , prostě všechno a hlavně to dej do správný sekce "BAZAR" .

Ostatně spousta kluků tady dala podobný peníze né-li víc peněz do svých aut taky , ale myslím že většina to už prodávat nebude , jelikož to nejsou auta na kšeft , ale pro radost.

Být tebou , radši bych ho zavřel do garáže a peníze vzal jinde.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od jirkaTDI »

Ondra 450 píše:...Jinak za ty peníze jak píšeš ho radši nechám doma.
to je, podle mě, nejlepší řešení :good:
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Ondra 450
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 05.02.2011 19:44

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od Ondra 450 »

Ahoj, dík za názory. Asi máte pravdu, že to absolutně nemá význam prodávat. Ačkoliv to asi stejně skusím. Chyby to určitě také má, na kastli bych chtěl přelakovat spodek dveří, kde začínají být puchýřky v předních dolních rozích a ty vyvařit. Po mechanický stránce by to časem chtělo vyměnit poloosy a vyměnit ložiska na převodovce. Jinak to je zhruba v cajku(na nějaké malé detaily). taky jsou zase na tom komplet (kromě hl. válce a trubek do zadu) nové brzdy, na jaře jsem kupoval nový starter a loni novou baterii. Ještě to má trochu horší (řidičův trochu prošoupaný) přední sedáky- stačilo by dát potahy. Motor jde na první otočení i ve velikých mrazech, hlava byla před 6-ti lety vyvařená a zabroušená, ale už je to taky nějaká doba a nechtěl bych tvrdit, že je jako nová. Auto najede tak 3000 km za rok. Udělám ty dveře a trochu to nafotím aby jste to taky viděli. Mějte se.

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od jirkaTDI »

hlavně sem syp ty fotky na BBS! Zajímá mě to :-D Tak jako zkus dát inzerát za těch 60tis., třeba se někdo najde a když ne, tak si ho necháš...
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

bater
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 17.02.2008 20:12
Bydliště: B O R city
Kontaktovat uživatele:

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od bater »

ty kola hnus,mala kara musi lezet na zemi
jinak to mas pekny dam ti hned 20 litru

Uživatelský avatar
Cooper405
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 409
Registrován: 06.03.2010 10:55

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od Cooper405 »

:taunt: :laugh: :laugh: :laugh:

Vytáhnout rok staré téma a napsat takovou blbost. Za dvacet litrů si běž koupit nějakou dvojku nebo trojku... :fool:
VW Golf MKI
VW Golf MKI cabrio 1.8 automatic
VW Polo Harlekin

EX:
VW Golf MKIV Variant 1.9 TDI ATD
VW Golf MKIV Variant 1.9 TDI ALH
VW Golf MKIV 1.9 TDI ARL 4Motion
VW Beetle ( Japan Edition )

Frogy01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 14.05.2011 10:53
Bydliště: Praha

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od Frogy01 »

pan se asi v noci prastil do hlavy :D

Uživatelský avatar
Aleš Cordoba
Profík
Profík
Příspěvky: 908
Registrován: 25.08.2009 10:17

Re: Golfík na prodej?

Příspěvek od Aleš Cordoba »

Pán je asi znalec :)

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“