Výrobní štítek

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
saulik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od brna
Kontaktovat uživatele:

Výrobní štítek

Příspěvek od saulik »

Prosím můžete mi někdo poslat foto výrobního štítku? musím si ho udělat novej tak abych to nějak nezmastil ty čísla v řádcích :-) Moc by mě to pomohlo.. Díky :-)

Uživatelský avatar
blazza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějce
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobní štítek

Příspěvek od blazza »

dej vedet neco vic, aby ti sedely kila s TP

Uživatelský avatar
saulik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobní štítek

Příspěvek od saulik »

Kila napíšu nějak podle TP.. je to 1.5 automat 3dvířko 76 rok prej, papírově 78.. TP je sice z jinýho auta ale na tom až tak nesejde.. Jde mě jen o to že když si nechám poslat nebo si vyrobím štítek tak co do kterýho řádku napsat. A aby byl alespoň trochu podobnej tomu co je na jedničkách :-) Technik na evidenčce zavíral hodně oči ale toto nepřekousl :x
Přílohy
štítek.JPG

Uživatelský avatar
saulik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobní štítek

Příspěvek od saulik »

Kdyby to někdo chtěl ještě :-)


http://www.uszone.cz/bodyplates/eshop/4 ... bni-stitek" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
adam125
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.12.2010 12:30

Re: Výrobní štítek

Příspěvek od adam125 »

Tak to je kapku drahe, ja si nechal vyrobit štitky na STK podle techničaku, za 4 štitky 120Kč

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výrobní štítek

Příspěvek od misobelko »

saulik píše:Kdyby to někdo chtěl ještě :-)


http://www.uszone.cz/bodyplates/eshop/4 ... bni-stitek" onclick="window.open(this.href);return false;
Toto je ale štítok s áčkového modelu, kde bolo číslo vyrazené na hrnci tlmiča a začínalo 17.....
A tento štítok má byť na hliníkovom plechu s písmom vyrazeným zozadu. Tuto v tom štítku majú ešte aj chyby (hinten - hinter, chýbajú bodky).
To by som si veru naauto nedal...

Uživatelský avatar
saulik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobní štítek

Příspěvek od saulik »

No jo když sem psal o foto tak nikdo nic, sem rád alespoň za toto.. Na technické mě řekli že mám jít do VW tam me řekli že za 4000 no problem.. ( nálepku ) :mrgreen: Vinko sem měl původně na hrncu :) ale mám ty papíry k autu takový divoký a toto dělám v podstatě jen kvůli evidenčce kterou mě nechtěli na úřadě uznat bez štítku. :roll:

A ten štítek má být kde přesně umístěnej? U žádnýho golfa sem ho nikdy neměl :-D

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobní štítek

Příspěvek od jirkaTDI »

ten štítek je na předním čele, když otevřeš kapotu, tak nalevo od zámku kapoty... jinak už to tu někdo řešil a ten štítek jsem tady vyfocenej dával... zkus pohledat
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
saulik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobní štítek

Příspěvek od saulik »

Jo jasný :-) už sem to našel díky.. No tak VINko mám už teda WVW... ale nevadí.. to tam naklepu aby měl technik radost a nazdar :-) jinak na umístění sem se už byl podívat na mou druhou tak pohoda.. snad už budou spokojení a golf konečně bude moct odpočívat v depozitu 8)

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“