motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

1974 - 1983

Moderátor: lister

gresa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 14.08.2011 15:51

Re: motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

Příspěvek od gresa »

podle toho co jsem našel na netu mám totiž pocit, že tohle GTI opravdu nebude :?
Přílohy
motor1.JPG

Uživatelský avatar
duli
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 26.01.2011 12:54
Bydliště: Strakonice

Re: motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

Příspěvek od duli »

však ti říkám, že to není GTI, to mi sama řekla přímo do telefonu, je tam daná normálka 1,6, ale tvrdila mi, že o něm ví. Jestli chceš GTI, tak je lepší tohle z toho důvodu, že to máš v papírech, takže motor sic blbě, ale sehnat se určitě dá a máš origo GTI. Druhá možnost, a to obyč 1,6 v papírech a dávat tam GTI je na prd, jestliže bys to chtěl alespoň trochu v originalitě.
Záleží jaké to má mít pro tebe účel, jestli veterán originál, nebo aby to jelo. Já momentálně také vím o jedné 1,6 GTI, ale bez TP, po přechodu přes tuning a pak po přechodu přes blba, protože se to prý rozbilo, tak to přestavěli na karbec. K tomu mám papíry, v kterých je sice nahlášený EZ motor (co jsem koukal, tak ten se dával do dvojky), ale v kolonce kW je 81 kW, takže to asi původně bylo 1,6 GTI, tak přemýšlím, jestli by se to dalo dosehnat nějak zpět, jenže TP duplikát, auto třikrát přestavěné, tak přemýšlím, jestli to má vůbec smysl, protože z historického hlediska už to auto stojí za h.... :-)
Člověk se narodil, aby zemřel. Život se skládá pouze z toho, že denně odvracíme nevyhnutelné.

gresa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 14.08.2011 15:51

Re: motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

Příspěvek od gresa »

mě to taky říkala, ale tak co kdyby.. :wink: nabídku jsem jí už dal tak teď čekám co na to ona

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

Příspěvek od Martin S. »

Já bych řekl, že v týhle kastli nikdy stříkačka nebyla. Vypadá to až moc původně na to , že by to mělo být předělávaný, k tomu žádný držák vstřiku za baterkou atd.. To auto asi papírově úplně sedět nebude, ale možná kvůli dokladům by se vyplatilo ho vzít, poshánět díly a postavit gti..

Uživatelský avatar
Lucas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

Příspěvek od Lucas »

uz jen podle drzaku te "zelene koule" v te karoserii byl karbec a ne strikacka ;)

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

Příspěvek od jirkaTDI »

jasný, to auto bude origo karbec, žádnej bastl, jen je to postavený na GTI notách
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
duli
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 26.01.2011 12:54
Bydliště: Strakonice

Re: motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

Příspěvek od duli »

proto bylo v jednom inzerátu rok 78 a druhý 82 (nebo tak nějak, už jsem to psal),
To je dobré buď pro někoho, kdo chce nějakou jedničku a je mu jedno co, nebo někoho, kdo si chce postavit 1,6 GTI a z tohoto použije jen papíry.
Člověk se narodil, aby zemřel. Život se skládá pouze z toho, že denně odvracíme nevyhnutelné.

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

Příspěvek od GTI1 »

Co se divíte,že nejsou GTíčka 8O Když jich bylo dost,tak je koumáci překopávali na naftu,protože měly dostatečněj výkon na ofic přestavbu.Sice tu lásku k naftě nechápu,ale bylo to tak.
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

gresa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 14.08.2011 15:51

Re: motor v autě 1.6 vs. motor v TP 1.6 GTI

Příspěvek od gresa »

no tak paní na moji nabídku nepřistoupila a inzerát z internetu stáhla..

nevíte někdo aspoň o zdravé kastli? motor gti tady už někdo v inzerátech nabízí takže tohle vidím jako nejschůdnější cestu k tomu mému vysněnému autu.. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“