Máte golfa 1 jako auto č.1?

1974 - 1983

Moderátor: lister

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od Vocko8 »

Zajímalo by mě jestli někdo jezdíte golfem 1 a jiný auto už nemáte, a nebo ho máte v garáži a k tomu máte ještě nějaké auto na norm.ježdění

Uživatelský avatar
SwissCabrio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 23.11.2010 17:31

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od SwissCabrio »

Ja mam Golfa 1 Cabrio na kazdodenni jezdeni do prace (celorocne), pripadne na ruzne kratsi cesty po okoli (nakupy a tak). Dokonce to mam tak udelane, ze se do nej vejdu s celou rodinou, vcetne dvou malych deti (rodinne vylety za pekneho pocasi).
Jinak ma manzelka jeste jedno auto, ktere je vetsi a novejsi ... To taky slouzi na cesty na dovolenou a tak.
Ale obecne si myslim, ze pokud bych nemel rodinu, resp. deti, tak by nam ten Golfik vicemene stacil.

Uživatelský avatar
r.dasylva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 15.01.2008 20:12
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od r.dasylva »

Todle téma už tu myslím bylo, nic méně kabrošek pouze na projíždky za pěkného počasí (sníh v životě neviděl, vodu pouze při koupeli nebo nečekané přeháňce :P ), každodenní pojíždění ochcava I, 1,9tdi, 74kW r.v.2010 :wink:
Golf I CABRIO

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od TeQUILA »

G1cabrio pouze garaz a pekne pocasi,popripade jak psal kolega prede mnou,drobnej slejvak pri ceste na sraz a zpet.Z bezneho jezdeni kazdej den seslo po zazitkach deb.lu na parkovisti u supermarketu,vymatlanejch tuneru co mi sedi pri cestach na zadku atd.Nejlepsi je mit jeste jedno auto u baraku na popojizdecky a omlacovani dveri na parkovisti.Jinak spotrebu mam z kabrem od 6,8-7,5 podle palubaku/na to stari je to super,motor 2H/.

Uživatelský avatar
meda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od meda »

jezdím s ním každý den teda těd stojí v bazaru ale pokud se neprodá tak zase každý den ráno děti do školy a odpoledne domu

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od zviratko »

Já v garáži a vyjíždky pouze za pěkného slunečného počasí při reletavní vlhkosti 10 - 50% :mrgreen:

Jinak většinou pouze 4x za rok , 1x sraz Podroužek , 1x MK1 sraz , 2x Německo .

letos už jsem najel cca 1,150km , což je nevíc za celou dobu co ho mám :mrgreen: , tak snad příští rok dám víc km , ale taky to záleží na stavu silnic v CZ .

Zbytek roku odpočívá v garáži pod plachtou . Jen letos půjde celej rozebrat a snad to stihnu dát do jara zase dohromady :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od zdenda.88 »

G1 cabrio, vyjíždky jen za hezkého teplého počasí, celoroční státní v garáži, ročně najedu cca. 4 000 km.

Uživatelský avatar
chavier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 02.02.2008 22:42

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od chavier »

do prázdnin jsem s golfíkem jezdil každý den, jiné auto jsem neměl. Jelikož stavím barák, tak se pěkně toho navozil, nejvíce dostal na vozík 1,5t štěrku, ale pro něj to nebyl problém. Bez zadních sedaček toho taky solidně odveze :) . Nyní je v rekonstrukci, až se vrátí z lakovny, tak to bude jen na občasné slunečné vyjížďky. :)
Obrázek

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od Vocko8 »

Ty jo tak to je dobrý.. :wink: Obdivuju lidi co s nim jezdí každodenně,už má přeci jen svůj věk..Já přemejšlim, jestli golfa 1 pořídit jako auto č.1, ale bojim se přesně toho omlacování na parkovištích a před barákem.. :cry: a jak to máte s pojistkou?Máte to někdo na veteránskejch značkách?A nebo jen letní pojistku?

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od zdenda.88 »

já mám veteránský a platím 450kč u kooperativy základ

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od jirkaTDI »

Já mám na lítačku golfa 3 TDI, nějak si ani nedokážu představit jezdit jendničkou každej den, i kdyby mi jí nebylo líto, tak ten hluk od starého dieselu, tvrdej podvozek, na dálnici příliš krátká skříň, absence serva, centrálu, el. oken, klimy atd. by mě stejně odradila. Asi jsem moc rozmazlenej :laugh: Jinak mám obyč pojistku, protože sezónní byla jen asi o 200kč levnější, takže jsem vzal normální a "můžu" jezdit "celej" rok bez omezení. Platím asi 1600kč za rok u čpp.
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

kastlbek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 21.08.2009 16:41

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od kastlbek »

golfem jezdim denne leto zima uz pres 10 let mam jen golfy 1 hlavne diesly jeto nejjednodusnejsi a spolehlivy auto mel sem jich hodne tet jich mam a si pet jeden na srazy druhej do prace mtdi treti na rodeocross a zbytek na dily ale mam i velky auto na 7 mist

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od zvooky »

ja s nim jezdim denně :laugh:
BBS Motorsport

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od Vocko8 »

Tak už jsem taky pořídil,ale bude to jako druhý auto

kastlbek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 21.08.2009 16:41

Re: Máte golfa 1 jako auto č.1?

Příspěvek od kastlbek »

:laugh: nevim co je ksmichu :baseball:

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“