Pomoc při výběru G1 pro tuning

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
vwoky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od vwoky »

BER VŠECHNY!!!!!!!!!!

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

Z toho zlatyho by se dala vzit strecha na zavareni toho stresniho okna na ty holy kastli, ten zelenej ma okno ze skodovky. :roll: Tuhle picovinu udelal nekdo i na mym aute (taky pujde zavarit)

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

pov píše:Z toho zlatyho by se dala vzit strecha na zavareni toho stresniho okna na ty holy kastli, ten zelenej ma okno ze skodovky. :roll: Tuhle picovinu udelal nekdo i na mym aute (taky pujde zavarit)
Ty we ale varit strechu je docela masakr, i kdyz to bodujes krizem na malej provar tak se ti to stejne vetsinou zkrouti. Ted sem to absolvoval....maso :(
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Birkov
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.B.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Birkov »

Das mi na nej kontakt? Ja bych koupil tu vyvarenou kastli....Dik

PS: Jestli ji teda nevezmes ty :lol:

Uživatelský avatar
Kotel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kotel »

To Birkov: Teď zrovna ten kluk nemá mobil, ale až na něj budu mít nějakej kontakt, tak se ti ozvu :wink:

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

Kotel píše:To Birkov: Teď zrovna ten kluk nemá mobil, ale až na něj budu mít nějakej kontakt, tak se ti ozvu :wink:
Kotel:

zeptal by jses prosím jestli by neprodal jen ten plast z té zelené kastle co je na haupně na nasávání do topení :?:

Dík :wink:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

Kotel: Chlape vem všechny tři!!!! z toho se dá už něco pěknýho udělat! A ten diesl bych od tebe klido koupil. Teda ten motor. Jo, mám jettu 1 a v tom právě tenhle motor, je to na 4 kvaltu a uhání 140km/h. Možná by se hla i vejš, ale to už se bojim.... A je to stařenka z 1979-1980. :lol: :lol: :lol: Ale za ty prachy bych je bral...
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

fleer píše:Kotel: Chlape vem všechny tři!!!! z toho se dá už něco pěknýho udělat! A ten diesl bych od tebe klido koupil. Teda ten motor. Jo, mám jettu 1 a v tom právě tenhle motor, je to na 4 kvaltu a uhání 140km/h. Možná by se hla i vejš, ale to už se bojim.... A je to stařenka z 1979-1980. :lol: :lol: :lol: Ale za ty prachy bych je bral...
jo ale jinak maj pravdu, nejlépe všechny :wink:

Uživatelský avatar
Kotel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kotel »

Tam je problém v tom že bydlim v paneláku a mám jenom takovou tu řadovou garáž pro jedno auto, nemám kam ty ostatní uskladnit... jinak bych je samozřejmě vzal všechny

moretti

Příspěvek od moretti »

tak kdyžtak bych vzal ten zlatej :)

jinak 1.6D (i TD) jsou skvělý motůrky :) sám sem z 1.6td vytáh 185... ale je to i o síle... a navíc volkswageny maj odolný motory...já ten svůj nafťáček točil do pěknejch toček...a v poho přežil...jediný o čem bych uvažoval je 1.9TDI... ale jak říkám 1.6 ropák je klasika...

Uživatelský avatar
Oncek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oncek »

ja bych vzal ten zlaty + benal 1.8 , ty ceny sou hodne dobre :) zalezi na tom jak moc se ti v tom chce vrtat

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Curda »

Ta zlatá kastle mi přijde strašně zmrvená a pomačkaná...Jestli chceš to auto dávat do kupy, tak ho stejně budeš muset rozebrat do šroubku.. Nevim co je na tý první kastli vyvařenýho, ale vypadá, že jsou nějak vytažený ty zadní lemy :o(( Jo a 1,6 diesel se dá nahradit :o))TDI

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

ma nekdo parametry ty 1.6D? Davali se ofiko do jednicek i 1.6TD? mam ten motor ve dvojce a parada! A to mate vudci 1.6D takovou averzi kvuli vykonu, zvuku nebo kvuli cemu?
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
spejla
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spejla »

Já lítal s 1.5D 37kW, a Favority jemu podobní jsem si dával jako předkrm...Není to ale jen o autě :lol:

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

prave premyslim nad tim ze bych si poridil jednicku a nevim co tam dat za motor, bude s tim jezdit baba a jelikoz jsme oba ve studentskych letech tak samozrejme taky ohled na spotrebu a v jejim pripade hlavne spolehlivost. At nemusi jezdit spatky autobusem.
Hodne se mi zamlouva 1.6D, pravda zvuk traktoru ale kdyz se kabina trosku vytlumi jak to mam na GII 1.6TD tak o motoru pomalu ani nevis
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“