3osá caddy

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
duli
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 26.01.2011 12:54
Bydliště: Strakonice

3osá caddy

Příspěvek od duli »

Nejsem v němčině až tak zběhlej, ale rozumím tomu dobře, že to je schválené a zapsané?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Člověk se narodil, aby zemřel. Život se skládá pouze z toho, že denně odvracíme nevyhnutelné.

VWBMW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 01.10.2009 17:37
Bydliště: CH

Re: 3osá caddy

Příspěvek od VWBMW »

duli píše:Nejsem v němčině až tak zběhlej, ale rozumím tomu dobře, že to je schválené a zapsané?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Posílám Ti svůj překlad.

Třetí náprava je rovněž zavěšena na listových perech, žádná zadní náprava z Golfa. Vše je Dekrou schváleno a zapsáno. Vpředu pracuje 1,9TD z passata spolu s převodovkou z golfa 1,6TD. Obojí dělí zesílená Taxi spojka. 4 x čirá světla s potkávacími kruhy, 2x140w přídavná světla na hrazdě. Sedačky jsou usazeny z Golfu 4, 30ka sportovní volant Raid, tažné zařízení, poslední náprava je zastavěna jako zdvižná náprava, momentálně ale nefunkční. Žhavičky jsou nové, rozvodový řemen je nový k tomu. Nyní nepěkné stránky: Fotka s šedým základem je aktuální. Chtěl jsem ho ještě kompletně nalakovat, chybí mi čas. Ložná plocha by měla dostat novou podlahu. Mám ji už tady, musí být ještě uříznuta. Těsnění pod hlavou je bohužel špatné. Dám k tomu jeden kompletní 1,9TD motor, dvoje dveře atd. Zkušební jízda bohužel není možná, startuje ale dobře. :drinks:
Vw Polo 86c GT coupe
Vw Polo 86c coupe
Vw Passat B5 1.9 TDi syncro
Vw passat B5,5 1.9 TDi 4motion
Vw Golf Mk7 2.0 TDi

Uživatelský avatar
duli
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 26.01.2011 12:54
Bydliště: Strakonice

Re: 3osá caddy

Příspěvek od duli »

Takže jsem to pochopil dobře.
Zajímalo by mne, co všechno to v De obnáší a jestli by bylo něco takového možné i u nás v kocourkově :-).
Člověk se narodil, aby zemřel. Život se skládá pouze z toho, že denně odvracíme nevyhnutelné.

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“