Sedacky a motor :-)

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Thomas píše:
smyk píše: aha diky ja jen že chci nechat potahovat skořepiny a nevim jak stama vyndat apak tam zase dat ty černy plasty v dírach :roll:
Jo tak...hele bud tam drzi normalne na sroubech, nebo se nechaji trosku zmacknout a vyndat, pokud jsou z mekcenyho plastu...ale nevim jak to mas u tvejch ;)
no ja to mam prave dost tvrdý ten plast a bez šroubu :cry:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

To smyk: kua tak to nevim....zkus za to lehce vzit jesi to nepujde...ale to uz si asi delal :?
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Thomas píše:To smyk: kua tak to nevim....zkus za to lehce vzit jesi to nepujde...ale to uz si asi delal :?
jj to jsem už skousel no uvidime nejak to budu muset udelat
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

no ja se kouknu jak to mame v zavodaku, az prijede od lakyra ;)
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Thomas píše:no ja se kouknu jak to mame v zavodaku, az prijede od lakyra ;)
ok diky moc
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

asi tě zklamu,ale mi se motor a ani ty sedačky nelíbí.Osobně mě skořepiny a sedačky tohoto typu vůbec nelákají.Ale motor máš asi k barvě auta,tak když už děláš takovou srandu,tak bych ten zbytek (hlavu a tak) foukl taky ještě do nějaké barvy.Ten hliník nevypadá k té oranžové moc dobře podle mě.Zajímalo by mě,jak to bude vypadat v autě,hoď pak foto :wink:

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

vwCharlie píše:asi tě zklamu,ale mi se motor a ani ty sedačky nelíbí.Osobně mě skořepiny a sedačky tohoto typu vůbec nelákají.Ale motor máš asi k barvě auta,tak když už děláš takovou srandu,tak bych ten zbytek (hlavu a tak) foukl taky ještě do nějaké barvy.Ten hliník nevypadá k té oranžové moc dobře podle mě.Zajímalo by mě,jak to bude vypadat v autě,hoď pak foto :wink:
Jasny, jde o kazdyho vkus :D Ve skutecnosti je to tmavsi cervena, je to foceny mobilem a ta barva na fotkach vypada fakt hrozne ;) Puvodne to melo bejt neco trochu ostrejsiho do provozu, ale nakonec to bude staveny na rallye, takze tam neprijdou tyhle sedacky ale homolog. skorepiny. A auto bude bilo cerveny :)
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Joo a tedka sem si koupil tohle, je potreba nahnat nejaky koniky :lol:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

pekny a na jakej motor to prijde
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

smyk píše:pekny a na jakej motor to prijde
1.8 ale spodek bude 1.6 (stavim to jako N1600) 8 ventil ;) Vacka zatim GTi, uz se pracuje ale na 280/280 :D Prevodovka tenhle rok serie, na pristi rok bych chtel pokratit 2, 3, 4 a 5, kdyz budou prachy tak speru. Stalej prevod zustane.
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4932
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

dvojku nezkrátíš, kolo pro druhej stupeň je pevnou součístí hřídele. 3,4 a 5 jsou na tisícihranu zajištěný segrovkou nebo šroubem, ty můžeš dát z jiný převodovky.
stálej převod bych zrovna vyměnil, respektive bych si vybral převodovku s krátkým stálým převodem a pak bych rešil 3,4 a 5ku
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

lister píše:dvojku nezkrátíš, kolo pro druhej stupeň je pevnou součístí hřídele. 3,4 a 5 jsou na tisícihranu zajištěný segrovkou nebo šroubem, ty můžeš dát z jiný převodovky.
stálej převod bych zrovna vyměnil, respektive bych si vybral převodovku s krátkým stálým převodem a pak bych rešil 3,4 a 5ku
Mam chlapka kterej stavi prevodovky, hridl by dal novou a vyfrezoval novy kolo. Neni ale spatnej napad vymenit tu 3, 4 a 5 za jiny kola a vzit kratsi stalej prevod...usetri mi to dost penez :D
Stalej sem chtel nechavat jen pokud bych ji komplt pokratil, ale to by mi vyslo na cca 20.000 :(
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“