MK1 Renovace Rady, nápady, názory :)

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
deywis
Pilot
Pilot
Příspěvky: 886
Registrován: 12.05.2008 23:53
Bydliště: vyškov

Re: MK1 Renovace Rady, nápady, názory :)

Příspěvek od deywis »

k vete notám - taky to jde ještě uplně jinou cestou, kde nemusíš řešit jestli to má takový nebo makový kola, jestli to vrčí nebo ne, jaký v tom jsou sedačky, brzdy atd atd.... stačí aby to vizuálně vypadalo originálně, nebylo to zhnilý na ohrabky a kontakty na správný lidi :wink:

není výmysl, ozkoušeno, funguje...
Koupim zachovalé přední sedačky do pola 86C/ golfa2, neprodřené a neprosezené, ideálně origo polosporty/ anatomy.

Uživatelský avatar
LooK3D
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 18.05.2011 15:00
Bydliště: Praha

Re: MK1 Renovace Rady, nápady, názory :)

Příspěvek od LooK3D »

krbec píše:Jo akorat jsem to cetl, takze mas pravdu je to 30 let, ovsem za zbytkem si stojim a i ho schvaluji, pac si myslim ze podminky pro ziskani by nemeli byt lacine. Nicmene urcite zalezi na komisy , ktera to posuzuje, moje zkusenosti jsou takove, ze cim vic je auto z historickeho hlediska "nezajmave" tim vic se lpi na detailech...
Není to tak drastické, můžou být i různé předělávky, pokud komise uzná že je to dobová úprava.
Jiná kola, iteriér, nárazníky světla.....
tyto díly se dají prohazovat mezi <1978 a >1978
na 83“ se dají dát všechny díly z prvních serií a veteráni to berou jako dobovou úpravu.
Mám kola ATS cup a je to dobová úprava.
Mám vet. čísla......... legálně bez úplatku
1.8 GTI DX r.v.1983, Galaxy 1.9TDI BTB 2005

Uživatelský avatar
houmr78
Závodník
Závodník
Příspěvky: 678
Registrován: 14.01.2008 18:59
Bydliště: Bílina

Re: MK1 Renovace Rady, nápady, názory :)

Příspěvek od houmr78 »

já letos dělal jedničku,měnily se obě čela,oba prahy,zadní lemy,oba př. blatníky,povařovali zrezlý rohy u dveří(sehnat bez koroze asi nadlidský výkon),vystříkávali se dutiny,spodek bodyčkem,nový kotouče,desky,zadní obložení,lanovody,na předku nový čepy,silenbloky,kyneťáky,oba nový nárazníky,všechny světla nový,nově udělanej strop a boční čalounění okolo oken,novej štelovák od TA Technix,novej lak,vyšlo to na 80 000 a to na autě není všechno udělaný,dost věcí zůstalo původních a to jsem si myslel,že do 50 vpoho,ale realita je jinde,takže jak píší ostatní,vyjde to o dost víc o proti plánu :-) A to jsem spoustu věcí včetně GT sedaček použil z jinýho auta,který stálo směšný 2000 a auto který se dělalo stálo 5000 včetně nový technický a přepisu.
Přílohy
původní stav
původní stav
po renovaci
po renovaci

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: MK1 Renovace Rady, nápady, názory :)

Příspěvek od zviratko »

Docela hezký projekt :

http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... t-Take-Two" onclick="window.open(this.href);return false;

.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
AdaMk1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 27.04.2012 08:18
Bydliště: Žebrák

Re: MK1 Renovace Rady, nápady, názory :)

Příspěvek od AdaMk1 »

LooK3D píše:
krbec píše:Jo akorat jsem to cetl, takze mas pravdu je to 30 let, ovsem za zbytkem si stojim a i ho schvaluji, pac si myslim ze podminky pro ziskani by nemeli byt lacine. Nicmene urcite zalezi na komisy , ktera to posuzuje, moje zkusenosti jsou takove, ze cim vic je auto z historickeho hlediska "nezajmave" tim vic se lpi na detailech...
Není to tak drastické, můžou být i různé předělávky, pokud komise uzná že je to dobová úprava.
Jiná kola, iteriér, nárazníky světla.....
tyto díly se dají prohazovat mezi <1978 a >1978
na 83“ se dají dát všechny díly z prvních serií a veteráni to berou jako dobovou úpravu.
Mám kola ATS cup a je to dobová úprava.
Mám vet. čísla......... legálně bez úplatku
Vím o jednom střelci co udělal vet noty na cabrio který mělo r15, masku bez znaku, čirý světla všude, bílí blinkry, mračítko, podvozek a mnoho dalšího. Na fotkách bylo vše vidět.
'83 VW Golf Mk.I 1.6 GTD - 3dr.
'77 VW Golf Mk.I 1.5D - 5dr.
'02 VW Bora 1.9 TDI Sportline
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“