AUTOSALON TV PRIMA

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
vdostalek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 03.01.2011 10:35

AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od vdostalek »

AUTOSALON TV PRIMA
ÚKOL: Za 60 hodin najít 6 majitelů VW GOLF 6ti generací a v pátek 15. února během 6ti hodin tato auta natočit.

NAJDEME JE?

Majitelé, hlaste se na email: daniel.dite@unicornpictures.cz

Jako odměnu dostanete poukázku na 1000 Kč na benzín a naftu!
VW Passat 3C 2006 Highline 4Motion silver sedan (2,0 tdi, 103 kW, BKP vyměněn za BKD)
My ze Slovácka máme jedno univerzální řešení na všechno - ALKOHOL :drug:

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od zviratko »

Já mám , ale jestli s tím vyject ven v tomto počasí , tak to ani náhodou .
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od Peťas »

U mě by se našly hned dvě generace (a dokázal bych zajist tři), ale že bych chtěl, aby se někde v televizi ukazovala moje jednička, tak to zrovna moc ne. A navic jak psal zvířátko, tak v tomhle počasí vyjet?! Ani omylem!!! ;-)
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
vdostalek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 03.01.2011 10:35

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od vdostalek »

Já jsem to našel na facebooku Autosalonu, tak jsem si říkal, že by se možná někdo rád pochlubil, co má v garáži. Taky je to cesta, jak propagovat vw-club.
VW Passat 3C 2006 Highline 4Motion silver sedan (2,0 tdi, 103 kW, BKP vyměněn za BKD)
My ze Slovácka máme jedno univerzální řešení na všechno - ALKOHOL :drug:

Uživatelský avatar
philiph
Člen klubu
Příspěvky: 211
Registrován: 24.08.2012 12:48
Bydliště: Brno <-> Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od philiph »

bohužel ty jedničky který by stálo za to v televizi ukázat nikdo v tomhle počasí nevytáhne z garáže. a ti lidi kteří by jedničku rádi ukázali tak ty zase nestojí za to ukazovat v televizi.

mimo to 1000kč na benzín je dost prd. za ty prachy bych se svojí jedničkou nedojel ani na natáčení.
VW Golf mk1 2.8VR6 | VW Scirocco III 1.4TSI 118kW

www.pulchert.finance | www.baconking.cz

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od TeQUILA »

Klasicka Ceska nabidka typu'MAJ STARY AUTA,TAK JIM NABIDNEM 1000kc a budou preci v Autosalonu'
Jak pise zvire.V tomhle pocasi ani nahodou,za 1000kc uz vubec ne a popularita VW Clubu v programu posledni dobou prevazne o Citroenech a Peugeotech? Beru tuto nabidku spis jako nejapny zert nez jako seriozni nabidka.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od swenak »

Děláte z toho zbytečné drama. Kdo nechtěl, nemusel, byla to nabídka seriózního magazínu (bez ohledu na to, co si myslíte, nejde to srovnat např. s Televizními novinami), ale odmítnutelná, res. se nebylo nutné přihlásit. Mně to přišlo jako zajímavé, ne pro těch 1000,- Kč na benzín (což jsem i odmítnul, ale byl jsem přemluven), ale jako zkušenost, jak něco takové probíhá. No a někomu i těch pár korun může udělat radost. Sice jsem očekával, že půjde o něco jiného, resp. jiný formát, než šlo, ale nelituju (tedy, do doby, než se tam uvidím, to se budu stydět:-) ). Mimochodem, ten, co tam dal svou GI měl údajně najeto pře 1mil km, to je dobrý výkon.

By mně zajímalo, kam by jste svůj vůz dal, jen do TopGearu? A jaká by měla být částka?
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od zviratko »

Tak já napsal jen svůj názor , jinak TopGear by byl určitě zajímavější než nějaká Prima , kde každý auto který testujou je dobrý a pomalu mu ani žádný špatnosti neřeknou , ale to je jejich věc. To že se opičí po někom viz jízda se slečnou atp. je taky jejich věc .

Já osobně mám auto pro sebe a když ho bude někdo chtít vidět , tak jedině když bude hezký počasí . Resp. nemám ani zimní pneu , tak že bych veject ani nemohl a ani bych nechtěl. ono když to tebe někdo nabourá , tak se na to docela blbě shníní originální díly a pro pojištovnu je to jen starý auto , tak že od nich žádnou pomoc ani pochopení mít nebudeš.

Tak že moje auto je pro mě a budu rád když mi zůstane co nejdéle , ono je to taky hlavně spíš veterán než auto ....

Jediná věc je jak píšeš , že vidíš druhou stranu toho jak se co natáčí atd. , to by mě třeba zajímalo , ale myslím že jsou lepší pořady kde by mě to to zákulisí bavilo víc :mrgreen:

.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od swenak »

Tak ono to bylo spíše na TeQUILA, než na Tebe :-) Já to samozřejmě chápu a proti podobnému názoru nemám nic, jen nechápu, oč tu jde a proč ten podivný tón. Mi to přijde, jako by vás do toho někdo nutil, nebo, že z této nabídky pro někho vznikla závazná povinnost :-) To není, jako když "stát" řekne, že jednou za 2 roky musíte na STK a ono to vychází na prosinec a vám se nechce :-) Mít já vůz, který už není na ježdění, tak ani o tom neuvažuju. Ta výzva ani nebyla směřována na specialitky, ale na jakýkoliv vůz (a taky tam bude vůz, který s tím, co máte, má společné asi opravdu jen to, že je to stejný model).

Co se týče Autosalon a podobných. Ono, každý vůz je "dobrý", jen ne pro každého. A že bych měl z jejich recenzí pocit, že je vše OK, to ani omylem. Dokonce jak jsem se bavil s moderátorem "mimo záběr", tak jsem si třeba o názoru na Škodu vyslechnul :-) Samozřejmě, že ofiko to už musí být jinak, více diplomaticky, ale to je stejné, jako články na fórech. Tady taky můžu napsat, že je nějaký servis "prase", ale pśat oficiální web, napsal bych třeba "není to optimální, res. je zde dost nedostatků" :-)

No nic, nechám toho, o nic nejde, jen mně to překvapilo :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
vdostalek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 03.01.2011 10:35

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od vdostalek »

Jsem rád, že kontakt, který jsem dal v úvodu, někdo z klubu využil. Nebyl určen lidem, kteří nechtěli, ale těm, kteří chtěli, ať to bylo ukázat své auto nebo získat zkušenost z natáčení.Já kdybych měl golfa,tak bych to rád absolvoval.
VW Passat 3C 2006 Highline 4Motion silver sedan (2,0 tdi, 103 kW, BKP vyměněn za BKD)
My ze Slovácka máme jedno univerzální řešení na všechno - ALKOHOL :drug:

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od lanasxxx »

Presne, kdybych mel golfa tak bych do toho taky sel....a o tu pozkazku by mi neslo.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od swenak »

Jen tak mimochodem, jedná se o poukázky do EuroOil (Čepro) a jak jsem zjistil, jsou mi nanic :-) V Praze jsou myslím 4 stanice a ani jedna natankuje 98oct :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Red Devil
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 26.07.2009 12:27
Bydliště: Praha

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od Red Devil »

A nedivil bych se,ze ani tech 95 nebude 95.Ted sem tankoval,prvne v zivote,u podobne benzinky a ten rozdil je opravdu znat,horsi start,horsi reakce na plyn a mensi najezd o cca 100 km...obcas je levne opravdu drahee...

Uživatelský avatar
AdaMk1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 27.04.2012 08:18
Bydliště: Žebrák

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od AdaMk1 »

A mě by zajímalo kdy to bude odvysílané? :idea: :)
'83 VW Golf Mk.I 1.6 GTD - 3dr.
'77 VW Golf Mk.I 1.5D - 5dr.
'02 VW Bora 1.9 TDI Sportline
Obrázek

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSALON TV PRIMA

Příspěvek od zviratko »

to Swenak : tak se škodou bych se ani nehádal , když se podíváš do Světa Motorů a dalších časopisů , tak snad není test kde by jakákoliv škodofka prohrála nebo dopadla špatně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak že to mluví samo o sobě. Mě osobně to je jedno a tyhlekecy kdybych měl Golfa určitě bych jel taky neberu moc vážně , jelikož to je všude stejné. na srazy ti taky každej napíše že přijede a pak 60% lidí nepřijede , ale to si člověk zvykne :mrgreen: :mrgreen:

Jestli si to někdo užil , tak mu to přeji , určitě lepší jak sedět doma na prde.. , kdo nejel jeho věc .... :mrgreen:

Hlavně je potřeba brát všechny informace z TV docela z velkou rezervou , jelikož tam se vyrábí informace pouze pro zvýšení sledovanosti , né pro objektivnost.

*
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“