diessel motor

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
walkr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

diessel motor

Příspěvek od walkr »

zdravím mám další problém asi jsem nalítnul,nemužu totiž na mém vw golf I diessel nikde najít typ ani číslo motoru nevim ani kde ho hledat ale koukal jsem snad všude a nic.A to mám jít zitra na evidenční prohlídku tak to asi neklapne.Poradte mi někdo kde ho hledat popřípadě co by se stím dalo dělat. :oops:Díky předem snad s tim pujde něco udělat

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: diessel motor

Příspěvek od jenda »

walkr píše:zdravím mám další problém asi jsem nalítnul,nemužu totiž na mém vw golf I diessel nikde najít typ ani číslo motoru nevim ani kde ho hledat ale koukal jsem snad všude a nic.A to mám jít zitra na evidenční prohlídku tak to asi neklapne.Poradte mi někdo kde ho hledat popřípadě co by se stím dalo dělat. :oops:Díky předem snad s tim pujde něco udělat
Jen tam jdi, to číslo si musí najít oni sami a pokud ho nenajdou, tak je to na individuálním přístupu - když jsem byl na evidenčce já, tak na motoru nic nenašly a klidně jí napsaly :lol: Ale bylo to na jiném autě.

Uživatelský avatar
walkr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

Příspěvek od walkr »

tak já to tedy skusim a uvidime jak to dopadne .Ono taky pak zaleží na čertech když mne zastavěj a nebude tam aby neměli řeči

Uživatelský avatar
Marus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 405
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: skoro Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Marus »

číslo by mělo být,tam jak je ten červenej rámeček
Obrázek

Uživatelský avatar
walkr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

Příspěvek od walkr »

hmmm,tak to je v pytli ono tam totiž není asi se vypařilo otazka je jak dopadnu u evidence jinak to je na jinej motor to mám teda radost.Přesto moc díky.

Uživatelský avatar
alisekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alisekm »

no číslo nekontrolujou :D hlavně aby ti sedel typ motoru a ten u dízla určitě sedět bude protože do G1 se moc těch variant nedělalo. a když ho nenajdou tak mu dej nakou tu stovku a napíše ti kod motoru nelze identifikovat kuli zastavbe a si v pohodě tak sem to mnel ja hlavně aby seděla kastle motor nejak okecaš :D

Uživatelský avatar
walkr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

Příspěvek od walkr »

tak dám vědět zatim dík

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

Marus píše:číslo by mělo být,tam jak je ten červenej rámeček
Obrázek
u diesla je víc napravo, na bloku pod hadicí co vede z hlavy do chladiče, ale není to moc vidět

Uživatelský avatar
walkr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

Příspěvek od walkr »

Nazdar tak mne to stálo 200 ale mám papíry hotový .Dnes jde všechno.

Uživatelský avatar
walkr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

Příspěvek od walkr »

zdravím vás.Tak jsem se dnes díval nad tu poloosu co to tedy je za motor a je to 1.6 D.takže ho tam někdo přehodil .Ted bych ale potřeboval poradit jak ho oficiálně přehlásit do papírů,když tam mám 1.5D.Je to problematický?Ono my jde hlavně potom o TK a o policajty kdyby se v tom po cestě někde štourali.Díky za pomoc.

moretti

Příspěvek od moretti »

walkr píše:zdravím vás.Tak jsem se dnes díval nad tu poloosu co to tedy je za motor a je to 1.6 D.takže ho tam někdo přehodil .Ted bych ale potřeboval poradit jak ho oficiálně přehlásit do papírů,když tam mám 1.5D.Je to problematický?Ono my jde hlavně potom o TK a o policajty kdyby se v tom po cestě někde štourali.Díky za pomoc.
škoda že nejsi poblíž KV...mám motor 1,6TD s ködem 1,5D :D
Tak když by si ho chtěl koupit...nebo vyměnit :D

ale to už asi nestíháš :D

čusky

Uživatelský avatar
walkr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: česká lípa

Příspěvek od walkr »

"moretti"-ono by záleželo na tom jak to províst,jestli to vyndat z auta a nějakým způsobem ho dopravit do KV,nebo kdyby nebyl za draho tak bych ho i koupil navíc,postupně ho přetěsnil a připravil abych se s nim v autě už nemusel dělat a tenhle bych dojezdil a pak třeba prodal. :?:Taky by tam snad šlo dát i to turbo nebo je to složitý? Zapřemejšlim a dej vědět jakou máš představu oceně.

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

walkr píše:"moretti"-ono by záleželo na tom jak to províst,jestli to vyndat z auta a nějakým způsobem ho dopravit do KV,nebo kdyby nebyl za draho tak bych ho i koupil navíc,postupně ho přetěsnil a připravil abych se s nim v autě už nemusel dělat a tenhle bych dojezdil a pak třeba prodal. :?:Taky by tam snad šlo dát i to turbo nebo je to složitý? Zapřemejšlim a dej vědět jakou máš představu oceně.
Dát turbo není problém, jenomže D je trochu jinak řešení než TD - chybí chlazení pístů.

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“