RagTop na G1

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
7max1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.09.2015 14:15

RagTop na G1

Příspěvek od 7max1 »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s Ragtop střechou na G1, na netu je hodně takových golfíků, ale tady jsem to nenašel, nebo ani nevím, jaký je český ekvivalent tohoto názvu. Chtěl bych se zeptat, jestli víte jak na to a taky, jak je to s legalizací, zda li je na to něco potřeba a jestli a "jak" složitě se to dá zapsat.

Předem díky za jakoukoliv odezvu a pokud to tady někde je, tak mě prosím neukamenujte a postněte link.

Děkuji

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: RagTop na G1

Příspěvek od Martin S. »

Ragtop?
Vůbec nerozumím řeči tvého kmene
A googlit to nebudu

7max1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.09.2015 14:15

Re: RagTop na G1

Příspěvek od 7max1 »

Chápu, ale opravu se to tak oficiálně jmenuje, ono to nejspíš bude mít nějaký český název, ale na ten jsme nepřišel. Pro příklad to má hodně Brouku a nebo tady je jeden golf s touto střechou. http://tiptopweb.cz/wp-content/uploads/ ... 990aa3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: RagTop na G1

Příspěvek od Martin S. »

Nemecky faltdach
O tom ja nic nevím a ani nechci
Ale myslím, že legalizovat to nemusíš

Uživatelský avatar
Shaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 367
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostomlaty nad Labem okr. Nymburk

Re: RagTop na G1

Příspěvek od Shaw »

to je klasickej "open air" hodně se takhle dělaj pola a lupa, taky si myslim, že se to nijak přihlašovat nemusí, seženeš konstrukci tý střechy, vyřízneš otvor ve sví střeše a navaříš to tam, hotovo.....:-)

7max1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.09.2015 14:15

Re: RagTop na G1

Příspěvek od 7max1 »

Já právě v téhle době nevím, dřív ano, nebyl to problém, takovýchto aut bylo hodně, ale v tuhle chvíli je v této republice vše problém, od prasklého nárazníku až po zpevňovací nebo ochranný rám, vždy je to bráno jako zásah do karoserie, což se právě bojím, aby nebylo i toto, protože vyříznout 3/4 střechy je zásah do karoserie. Ale díky za vyjádření a názory :) Mě nezbývá než doufat, že vše bude v pořádku :)

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: RagTop na G1

Příspěvek od lister »

vždycky můžeš tvrdit, že to tak bylo vyrobený, pokud to samozřejmě vypadá jako by to tam bylo odjakživa, pokud by to tak nevypadalo, tak je lepší se na to vybodnout a neničit auto..
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“