Vw Golf Cabrio INFO

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nitro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02

Vw Golf Cabrio INFO

Příspěvek od Nitro »

Caute.Momentalne v tomto case sa rozhodujem kupit nejake auto a celkom sa mi zapacili G1 Cabrio.Ono dost tazko sa tie auta zhanaju ale ked sa nieco podari zohnat bud na tom nesedia papiere alebo stav je dost priserny a cena vysoka.Chcel by som sa spytat ze na co si dat najviac pozor pri kupe?Co radsej zhanat 1.6 alebo 1.8?co je lepsie zohnat nejaky starsi alebo skor nieco mladsie tak cca 89-90?popripade napiste vas nazor ci sa oplati ist do cabria. Diky :oops:

Uživatelský avatar
spejla
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spejla »

Bych se asi koukal po něčem maldším, ale hlavně se zdravou kastlí, zbytek seženeš za pár korun z klasický G1, cca 95% dílu jsou stejný,. Krom samozdřejmě skel, gum a komponentu kolem střech a zadních kufrovejch dveří,.. Navíc novější modely s oplastováním Karmann jsou si myslím hezčí, a taky byly třeba s elektrohyrdaulickou střechou, posilovačem čízení, ele. zrcátkama a poslední modely měli i dva vypínatelý arbagy,... Drahý sou, ale jedny z nejkrásnějších cabrioletu co jezdí,.. :oops: :oo:
S motorem nevím, mám 1.6 a jede si myslím hodně pěkně,..

Jinak pro inspěraci,.. http://www.golf1cabriolet.com/index.php?r=1&height=1043" target="_blank http://www.rabbitletter.de/h_zeittafel.htm" target="_blank
http://dana.ucc.nau.edu/~kaw5/trims.htm" target="_blank

Uživatelský avatar
Nitro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Nitro »

diky moc za info.no nasiel som jeden je cely porobeny zvonka na podvozku z elektronmi je to rv 90 ma to v elektrike okna a ma to aj elektricku strechu len tu sa chcem spytat normalne sa toho bojim co ked sa to pokazi?da sa to vobec opravit alebo daco take?strecha je trosku taka by som povedal vcelku solidna zvonku ziadna vada stred je trosku rozparany.interier je v celku zachovaly motoricky je to velmi zive a majitel hovoril ze je to cele po motorickej stranke v poriadku(to si dam este overit)ma to este zavarene tie bocne listy (su zavarane)co mozno to sa mi na estetike nepacilo moc.(jedina vec co mi tam mozno z originalu chybala)inak je to cely original motor je 1.8 a i ked cena je dost vysoka ako v lepsom stave som este cabrio asi nevidel.este jedna vec co sa mi na tom nepacila malo to take slabsie brzdy aspon co sa mi zdalo ale to este tiez dam pozret ale normalne je to moj favorit na kupu.

Uživatelský avatar
Nitro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Nitro »

nikto neviete ako je to na tom s tou elektrickou strechou?

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

Každopádně jí mám na autě a zatim musim zaklepat,ale 5 let bez problémů.Jinak,když to přestane chodit,tak se to dá stahovat i natahovat ručně.

Uživatelský avatar
Nitro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Nitro »

super toto som chcel pocut,diky za info

Uživatelský avatar
Happy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Happy »

Koukal jsem na mobile.de a u některejch je uvedena karosarna Karmann. Je v těch Cabriech nějakej rozdíl, nebo jenom to vyzdvyhujou, jako treba, ze auto ma posilovac rizeni??
(myslel jsem si, ze vsechny cabria jsou made in Karmann)

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

Happy píše:Koukal jsem na mobile.de a u některejch je uvedena karosarna Karmann. Je v těch Cabriech nějakej rozdíl, nebo jenom to vyzdvyhujou, jako treba, ze auto ma posilovac rizeni??
(myslel jsem si, ze vsechny cabria jsou made in Karmann)
Karmann je vyhlášená karosárna a spolupracuje s VW někdy od 50tých let,takže označení Karmann neudává stupeň výbavy,ale je spíš zárukou kvality.

Uživatelský avatar
Happy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Happy »

Jojo, to chápu. Ale spíš jsem myslel, jestli všechny GI cabrio dělal Karmann, nebo jestli bylo víc firem, co dělalo G I Cabria. Asi tak. Chěl bych se o nich dozvědět co nej víc, protože ten mazel je nadhernej. :D

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

Happy píše:Jojo, to chápu. Ale spíš jsem myslel, jestli všechny GI cabrio dělal Karmann, nebo jestli bylo víc firem, co dělalo G I Cabria. Asi tak. Chěl bych se o nich dozvědět co nej víc, protože ten mazel je nadhernej. :D
Originál je jenom Karmann,jestli je dělala nějaká manufaktura to nevim,ale viděl sem G2 kabrio a bylo to hrozný.

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“