Golf I GTI Pirelli

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
MisHaGTI
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1212
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od MisHaGTI »

Ahojte všichni,
zajímám se o ,,Piga" a hledal jsem na netu různý infa a podobně.Mám doma katalog z roku kdy se prodával a spousta info o rozeznávacích znacích.No ale k věci.
U nás sem se procházel a spatřil jsem starýho GI.Nevěnoval sem mu žádnou pozornost,říkám si starej VWrak :D (odpusťte :D ).Pak mi ale vrtalo něco hlavou.Napadly mě kola.Tak sem se tam vrátil.No a koukám origo pirelli kola.Tak sem si řekl že by to mohlo být ono.Sháněl jsem info kde se dalo a s otcem sme tam zajeli.Auto má propíchaný pneu a je místama nahlodaný ale je na značkách.Ovšem majitele jsem se v okolí nedopátral.Ale všechno na tom sedělo.I barva byla správna která se dělala na ,,Pigo": Lhasa Grun. 8O
Co myslíte jakou to může mít cenu??Byla by to fajnovka kdyby se to zrestaurovalo,intoš byl zachovalej :-) .
Až budu mít foto tak nahodím,jestli vás to teda vůbec zajímá.PŘIPADÁ MI TO DIVNÝ ŽE BY V PŘÍKOPU LEŽELO VZÁCNÝ PIRELLI GOLF GTI 8O :roll:
Zatím
MisHaGTI

Uživatelský avatar
BorutaPavel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BorutaPavel »

Tak třeba ani majitel neví co to je za vzácného golfa...bože toho mít v garáži!!!! To bych v ní i přespával :(

Uživatelský avatar
extratomik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: vysocina

Příspěvek od extratomik »

to jo,hodte sem aspon foto.. :o

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

FOTO FOTO FOTO :!:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
MisHaGTI
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1212
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od MisHaGTI »

Zdravím,no právě že ten majitel ani neví co to je za vzácnýho Golfa když je zaparkovanej v příkopu :roll: :evil: :twisted: .Hned jak bude čas tak tam sjedu a vyfotím pirelliho.Jiank měl by tady o to někdo zájem??Kdybych vypátral majitele??Nechci tady teď dělat kšeft z toho,sám bych toho pirelliho bral,ale restaurování vozu není v mých silách.Ale jakou může mít cenu??Kdyz v nemecku jezdi neco kolem 250 poslednich kusu?? 8) 8)

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

vše je otazka ceny...zajem by byl...
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
polis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: trutnov

pirelli

Příspěvek od polis »

jj taky bych bo nej skocil

Uživatelský avatar
MisHaGTI
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1212
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od MisHaGTI »

Zdravím,koukám že máte o toho Golfíka zájem.
Jen abych to ještě upřesnil,TO AUTO NENÍ MOJE,ANI NEZNÁM MAJITELE.POUZE PÍŠU ,ŽE JSEM HO VIDĚL NA ZNAČKÁCH S PROPÍCHANÝMI PNEUMATIKAMI A NIKOHO V OKOLÍ NEBYL.NERAD BYCH SE DOSTAL DO PROBLÉMU S MAJITELEM TÍM ŽE TADY UVEŘEJNÍM FOTKY NEBO POPIS VOZU.DOUFÁM ŽE TAKY PRÁVĚ PROTO CHÁPETE ŽE SEM SEM NEDAL ANI SPZ.
Doufám že tohle chápete,hned jak bude čas tak tam dojdu a vyfotím ho.

Uživatelský avatar
polis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: trutnov

Příspěvek od polis »

jsny tvoje obavy jsou opravneny :wink: :arrow: ale spz na s.z.????ja bych majitele dokazal vypatrat.

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

jj chapeme neboj...
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

a ma taketo kolesaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: mam ich v garazi... :lol: :lol: :lol:
Přílohy
Obrázok 091.jpg
Obrázok 091.jpg (32.9 KiB) Zobrazeno 2699 x

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

mishaGTI:ak najdes majitela a bude na predaj mam vazny zaujem.Cena "skoro"nerozhoduje... :lol: :lol: ak je to teda origo PIRELLI...

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

O tohle Pirelli sem se zajimal cca 3-4 mesice zpet...bohuzel bezvysledne :cry:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od Marosh16v »

Kamrád má Pirelli, je pořád na vážkách, jestli ho prodat, jenže sám neví co má (vím to jen já :twisted: ) je to na papírech 1,6GTI a znám celou jeho historii od převozu z Německa z vrakáče až sem..... Jsou tam origo velké plasty, počítač, myslím, že vše, skoukl jsem i katalog..... a ted! on neví, jakou má cenu, ani, že je to pirelli a já abych pravdu řekl taky pořádně ne. Věřím, že je ceněný v Německu, ale co tady? Vzal bych ho čistě jen na kšeft a prodal, tedy až budu mít představu, za kolik se dá prodat. Podrobnosti o autě napíšu, případně fotky. Hlavně nevím, jestli má zas tu svou prodávací náladu:-)

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od pov »

u nas to nema o nic vetsi cenu nez obyc gti :( ... ted zalezi hlavne na stavu, ale malo kdo je ochotnej si priplatit

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“