Golf I GTI Pirelli

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
horan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od horan »

Taky zájem. Vlastně o jakékoliv GI GTi 3dv. s velkýma světlama vzadu. Kdyby někdo věděl,tak SZ. Díky
čím dřív umřu,tím dýl budu mrtvej

chico
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.09.2007 16:06

Re: Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od chico »

Marosh16v píše:Kamrád má Pirelli, je pořád na vážkách, jestli ho prodat, jenže sám neví co má (vím to jen já :twisted: ) je to na papírech 1,6GTI a znám celou jeho historii od převozu z Německa z vrakáče až sem..... Jsou tam origo velké plasty, počítač, myslím, že vše, skoukl jsem i katalog..... a ted! on neví, jakou má cenu, ani, že je to pirelli a já abych pravdu řekl taky pořádně ne. Věřím, že je ceněný v Německu, ale co tady? Vzal bych ho čistě jen na kšeft a prodal, tedy až budu mít představu, za kolik se dá prodat. Podrobnosti o autě napíšu, případně fotky. Hlavně nevím, jestli má zas tu svou prodávací náladu:-)
napis vic podrobnosti foto taky potesi klidne i na mail chi.co@seznam.cz a orientacni cenu za kterou to chcete prodat - samo ze i s tvoji provizi uz prictenou :-)

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od GTI1 »

Marosh16v píše:Kamrád má Pirelli, je pořád na vážkách, jestli ho prodat, jenže sám neví co má (vím to jen já :twisted: ) je to na papírech 1,6GTI a znám celou jeho historii od převozu z Německa z vrakáče až sem..... Jsou tam origo velké plasty, počítač, myslím, že vše, skoukl jsem i katalog..... a ted! on neví, jakou má cenu, ani, že je to pirelli a já abych pravdu řekl taky pořádně ne. Věřím, že je ceněný v Německu, ale co tady? Vzal bych ho čistě jen na kšeft a prodal, tedy až budu mít představu, za kolik se dá prodat. Podrobnosti o autě napíšu, případně fotky. Hlavně nevím, jestli má zas tu svou prodávací náladu:-)
Mě by docela zajímalo jaký velký plasty myslíš,nešlo by foto?
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od Marosh16v »

téma jsem nezazdil nicméně jsem ho neviděl...pracuje v čechách.... velké plasty jou takyvé, jako měly kabria, větší lemy a origo hranaté prahy, ty plasty jako lemy jsou i vybrané pro nárazník....

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od GTI1 »

Marosh16v píše:téma jsem nezazdil nicméně jsem ho neviděl...pracuje v čechách.... velké plasty jou takyvé, jako měly kabria, větší lemy a origo hranaté prahy, ty plasty jako lemy jsou i vybrané pro nárazník....
Nechci se hádat,ale plasty mám pocit nebyly žádný,jen lemy.
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od Marosh16v »

to GTI 1 : s tebou bych si nedovolil se hádat:-).... sleduji tvé aktivity:-D.... hledal jsem na netu a našel katalog... máš pravdu, jsou tam jen ty plastové narazníky....on je tam má a má tam i plastové prahy a velké lemy blatníku, ale ne takové ty černé:-)...ale ty co měly kabria.... možná to byly tehdejší tuningové díly...

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf I GTI Pirelli

Příspěvek od GTI1 »

Jestli má na autě plasty co se dávaly na kabria,tak určo originál nebyly,dělaly se až od roku 88.
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“