G1 Cabro

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
meda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od meda »

GTI1 píše:
dewar píše: Sorry,jsem to nenapsal vše.Papírově to byl rok 91,ale auto bylo tuším 82.Jinak mě sa právě zavařený lišty líbí a ty kola zase ne,ty by šli hned na prodej.A musíš si vzít že nikdy nekoupíš auto na který by jsi nešáhl a neudělal by jsi to k obrazu svému.A ta palubka se mi fotkách docela líbila.Jde o to jak by to vypadalo ve skutečnosti.
Zavařit na jedničce lišty a nacpat do ní trojkovou palubku,je největší prasárna,kterou jí snad můžeš provést :roll:
maš recht lišta je lišta a tu palubku to bych možná snesl záleží na provedené práci jak to pasuje atd

Uživatelský avatar
vwoky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Re: G1 Cabro

Příspěvek od vwoky »

jelikož 3kovou palubku a zničit lišty umí jen z prominutím hovado!!!

Zavařit na jedničce lišty a nacpat do ní trojkovou palubku,je největší prasárna,kterou jí snad můžeš provést


sice sem bastard ale ještě že sem G1 prodal teď bych byl HOVADO a PRASE :oops:

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od GTI1 »

vwoky píše:jelikož 3kovou palubku a zničit lišty umí jen z prominutím hovado!!!

Zavařit na jedničce lišty a nacpat do ní trojkovou palubku,je největší prasárna,kterou jí snad můžeš provést


sice sem bastard ale ještě že sem G1 prodal teď bych byl HOVADO a PRASE :oops:
Si to vwoky tak neber,co bylo bylo a teď už to neřeš :wink:
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: G1 Cabro

Příspěvek od zdenci »

koupil jsem ho ja. je to rok 1983 a dal jsem za nej 20000kc a nechapu proc ho nenechal tobe za 34 jinak je to auto absolutne bez koroze ale uz jsem tam musel dat petikvalt a dalsi upravy :twisted: ho porad cekaj

dewar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 25.09.2007 08:02
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od dewar »

zdenci píše:koupil jsem ho ja. je to rok 1983 a dal jsem za nej 20000kc a nechapu proc ho nenechal tobe za 34 jinak je to auto absolutne bez koroze ale uz jsem tam musel dat petikvalt a dalsi upravy :twisted: ho porad cekaj
tak to byl dobrý kup,i když si to tady spoustu lidí nemyslí.Já by jsem řekl,že za 20t jako základ to byl super kup.a pak přijdou úpravy a bude to pěkná kárka.
můžeš sem dát ještě nějaké fotky,díky
Jezdím tak rychle,jak můj anděl strážný umí létat

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od Tomášek »

dewar píše:
zdenci píše:koupil jsem ho ja. je to rok 1983 a dal jsem za nej 20000kc a nechapu proc ho nenechal tobe za 34 jinak je to auto absolutne bez koroze ale uz jsem tam musel dat petikvalt a dalsi upravy :twisted: ho porad cekaj
tak to byl dobrý kup,i když si to tady spoustu lidí nemyslí.Já by jsem řekl,že za 20t jako základ to byl super kup.a pak přijdou úpravy a bude to pěkná kárka.
můžeš sem dát ještě nějaké fotky,díky
jj hod sem naky detailnejsi fotky provedeni...

hanks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.03.2008 18:09

Re: G1 Cabro

Příspěvek od hanks »

Nazdarek, prodavam origo Cabrio r.v. 91 uprava Karmann Etienne Aigner mam ho v nabidce tak se koukni jak vypada original a cena kolem 70 tis. je snad dobra..........................

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“