G1 Cabro

1974 - 1983

Moderátor: lister

dewar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 25.09.2007 08:02
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

G1 Cabro

Příspěvek od dewar »

Tak jsem dnes valil do bazaru pro kabro,a když jsem přivalil,tak mi řekli,že si ho včera majitel odvezl,tak mu volali a prý ho dopoledne prodal.Stál jim tam měsíc a půl a nic,a když tam pro něj jedu,tak ho musí prodat,to je pech.
Byl to 1,5 rok 1991 a cena byla 34t.
Přílohy
7fa7e24bc141f425d4cfea3ead50f60b.jpg
c1ff7a4b8777006bee27d21499dac4b6.jpg
f1b309034264bfcc1a78a267527359d7.jpg
Jezdím tak rychle,jak můj anděl strážný umí létat

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: G1 Cabro

Příspěvek od pov »

stejne nema listy :mrgreen:

ale jinak uchazejici

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: G1 Cabro

Příspěvek od dury2 »

Když jsem tu fotku viděl, zprvu jsem myslel, že to je cabro co stálo na jaře u nás v bazaru. Bylo od 110 tis a nakonec si ho nějaký blázen odvezl za 90 tis. Ale byla to hrůza, samej plast co nepasoval, přes " tunningové" nárazníky jsi viděl skrze auto. Prahy upravené z trojky, ale jak, hrůza. Jedině pěkné byly kola, ale ty se na Cabro I absolutně nehodily. Tohle vypadá trochu lépe, ale co ty folie na cabru? Ta šaltrpáka, palubka z trojky. Třešničkou jsou ty švihadla z felicie. Zajeď si pro něj do německa, sice nebudeš mít asi taková pěkná kola, ale budeš mít auto, ve kterém se ještě nikdo nešťoural a ty budes moc nechat volnost své creativitě. Dají se sehnat už kolem 500 E slušné kusy a teď v zimě máš šanci ještě větší.

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od GTI1 »

Nic proti,ale asi můžeš bejt rád,že ho nemáš doma.Tohle byla nějaká slátanina,motor 1.5 se v roce 91 vůbec nedával a zbytek auta je taky všehochuť :roll:
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: G1 Cabro

Příspěvek od dury2 »

Jsem rád, že nejsem jediný kdo má tento názor. Opravdu bych si raději koupil třeba za 20 tis v původním stavu a bez " takovýchto " úprav.

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Re: G1 Cabro

Příspěvek od Leon »

Jojo bud rád, že ti ho někdo vyfouk před nosem, k těm nicmoc upravam bych přidal ty přední světla, to je taky kentus, G1 miluju, ale z těhle uprav se mi dělá nevolno (a to sem ještě slušnej), do takovýho auta bych šel jedině v případě super nízký ceny a pak si to upravit, ale za 34 tisíc....ani omylem :wink:

dewar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 25.09.2007 08:02
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od dewar »

tak ty světla s tou maskou by šli hned do prd... to je fakt kentus ale z venku je to ok,a interiér by jsem předělal po svém.Taky by jsem s tou cenou něco udělal.
Jezdím tak rychle,jak můj anděl strážný umí létat

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od GTI1 »

Další problém bych viděl v tom,že to auto na 99% nebude ročník 91.Plasty nejsou z cabria,v tomhle roce se už nedávaly chromový lišty do gum na oknech a střecha taky vypadá jako vyrobená kolem roku 80.Já bych do něj osobně nešel ani za 20 :!:
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: G1 Cabro

Příspěvek od dury2 »

:D
Jen tak....
Z němec za 100 Eu.
Původní stav, teda kromě " dobových úprav".
Přílohy
1.jpg

Uživatelský avatar
Mpety
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 08.12.2007 21:49
Bydliště: Louny

Re: G1 Cabro

Příspěvek od Mpety »

dury2 píše:Jsem rád, že nejsem jediný kdo má tento názor. Opravdu bych si raději koupil třeba za 20 tis v původním stavu a bez " takovýchto " úprav.
no jestli o nějakém za 20 víš (v origu) tak si ho vezmu :mrgreen: :lol: :lol:
## výkup a prodej bazarových telefonů ##

Uživatelský avatar
spejla
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od spejla »

Hledej a najdeš, stímhle by si někde houpnul a odpodl by kýbl kitu, jak jseou ty neoriginál plasty skitovaný s kastlí, jinak ta střecha vypadá spíž jako z plachtoviny na kamiony, než originál..

Prostě hnusný zbastlený cabrio, jeiný hezký na tom jsou ty kola, tod vše,.. Takže tak za 5000kč na díly víc ani ranu.. :)
Rok 1991 by měl mít pokud se nemílím široký názarzníky, hlavně ne 1.5 ale když zž tak 1.6 53 nebio 55kw, nejspíš i posilovač řízená a hlavně tmavý lišty kolem oken,..

Koukni tady do okazů, najdeš tam přeheldy modelů, motorizace a tak..

Hlavně nekupuj první zbastlenou jedičku co podkáš jelikož 3kovou palubku a zničit lišty umí jen z prominutím hovado!!! :twisted:

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: G1 Cabro

Příspěvek od dury2 »

Přesně tak

Uživatelský avatar
pavelgti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: G1 Cabro

Příspěvek od pavelgti »

zdravim, nevíte kde sehnat nějaké díly na G I kabrio?potřebuji LP stahovačku + sklo,někdo mi tvrdil že je to stejný s normálního golfa ale podle etky ne.....

dewar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 25.09.2007 08:02
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od dewar »

spejla píše:Hledej a najdeš, stímhle by si někde houpnul a odpodl by kýbl kitu, jak jseou ty neoriginál plasty skitovaný s kastlí, jinak ta střecha vypadá spíž jako z plachtoviny na kamiony, než originál..

Prostě hnusný zbastlený cabrio, jeiný hezký na tom jsou ty kola, tod vše,.. Takže tak za 5000kč na díly víc ani ranu.. :)
Rok 1991 by měl mít pokud se nemílím široký názarzníky, hlavně ne 1.5 ale když zž tak 1.6 53 nebio 55kw, nejspíš i posilovač řízená a hlavně tmavý lišty kolem oken,..

Koukni tady do okazů, najdeš tam přeheldy modelů, motorizace a tak..

Hlavně nekupuj první zbastlenou jedičku co podkáš jelikož 3kovou palubku a zničit lišty umí jen z prominutím hovado!!! :twisted:
Sorry,jsem to nenapsal vše.Papírově to byl rok 91,ale auto bylo tuším 82.Jinak mě sa právě zavařený lišty líbí a ty kola zase ne,ty by šli hned na prodej.A musíš si vzít že nikdy nekoupíš auto na který by jsi nešáhl a neudělal by jsi to k obrazu svému.A ta palubka se mi fotkách docela líbila.Jde o to jak by to vypadalo ve skutečnosti.
Jezdím tak rychle,jak můj anděl strážný umí létat

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabro

Příspěvek od GTI1 »

dewar píše:
spejla píše:Hledej a najdeš, stímhle by si někde houpnul a odpodl by kýbl kitu, jak jseou ty neoriginál plasty skitovaný s kastlí, jinak ta střecha vypadá spíž jako z plachtoviny na kamiony, než originál..

Prostě hnusný zbastlený cabrio, jeiný hezký na tom jsou ty kola, tod vše,.. Takže tak za 5000kč na díly víc ani ranu.. :)
Rok 1991 by měl mít pokud se nemílím široký názarzníky, hlavně ne 1.5 ale když zž tak 1.6 53 nebio 55kw, nejspíš i posilovač řízená a hlavně tmavý lišty kolem oken,..

Koukni tady do okazů, najdeš tam přeheldy modelů, motorizace a tak..

Hlavně nekupuj první zbastlenou jedičku co podkáš jelikož 3kovou palubku a zničit lišty umí jen z prominutím hovado!!! :twisted:
Sorry,jsem to nenapsal vše.Papírově to byl rok 91,ale auto bylo tuším 82.Jinak mě sa právě zavařený lišty líbí a ty kola zase ne,ty by šli hned na prodej.A musíš si vzít že nikdy nekoupíš auto na který by jsi nešáhl a neudělal by jsi to k obrazu svému.A ta palubka se mi fotkách docela líbila.Jde o to jak by to vypadalo ve skutečnosti.
Zavařit na jedničce lišty a nacpat do ní trojkovou palubku,je největší prasárna,kterou jí snad můžeš provést :roll:
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“