Pomoc při identifikaci

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Newman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 02.02.2008 13:18
Bydliště: Kroměříž, ČR, Evropa

Pomoc při identifikaci

Příspěvek od Newman »

Koupil jsem před dvěma lety Golfa 1. V TP je uvedeno, že byl vystaven za ztracený originál. Dále je uvedeno, že vozidlo bylo poprvé registrováno v ČR v roce 1978. Jedná se o typ s velkýma zadníma světlama - obdélníky. Barva karoserie je mexico - beige, která se dodávala až od roku 1979. V autě je motor 1,1 typ GG, který se montoval od srpna 1979. Podle VIN kódu se jedná o karoserii G1, vyrobenou v roce 1981 v Bruselu. Poradí mi někdo, jak mám přijít na to, jak je vlastně to auto staré? :roll:
VW GOLF Mk I, 1,1, baujahr 1978 , farbe mexico beige

Uživatelský avatar
Kotel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pomoc při identifikaci

Příspěvek od Kotel »

Lepší nezjišťovat, nebo se dozvíš něco co nechceš... :wink:

Uživatelský avatar
fox19
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 326
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: nove hrady (CB)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc při identifikaci

Příspěvek od fox19 »

asi tak. Na tom co mama doma mam kastli asi 81 a skla, dveře, motor a další je z jinejch ročníků. Hlavně, že máš noty :wink:

Uživatelský avatar
vwoky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Re: Pomoc při identifikaci

Příspěvek od vwoky »

myslim si že VINko ti řekne vše na co se chceš optat jen bych taky raději nepátral neboť česká legislativa a zákony tady dokázaly udělat pěkný bastardy(viz.na diesel papíry jezděj G2,a v jednicích je taky pěknej mrdník)

já osobně už takový auto nechci kde nesedí vše dle dokladů atd.!!!!!!

Uživatelský avatar
Over
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 14.12.2007 20:33
Bydliště: Prague

Re: Pomoc při identifikaci

Příspěvek od Over »

mam ten stejnej problem.nesedi kastle ani motor(motor je silnejsi nez v papirech :) )....podle roku.a motor v papirech nesedi zas vykonove.mam sice polo ale gulas je v tom strasnej.hlavne ze uz po druhy prosel prepis a technicka a vic bych taky radsi nezjistoval.
My life is VW!....My golfik - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=142966" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kundoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 18.01.2008 12:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc při identifikaci

Příspěvek od Kundoš »

To dřív bylo uplně "normální" jezdillo a doposud jezdí spousta papírovejch jedniček ve dvojkách apod.. Byla doba přestaveb a mastilo se to jak to jen šlo.. Není to tak dávno co G1 v dieselu chodilo za 150tis,takže se nediv,že s papírama děly věci. Já mám G1 rok 76 papírově a auto je bezdebat 81 rok 1,6 s pětikvaltem-vše prošlo několika přepisama bezproblémů,ale šťourat do toho určitě nebudu.. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“