nevíte nahodou kde to sehnat?

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
golfjednicka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: g1 dl.loučka

nevíte nahodou kde to sehnat?

Příspěvek od golfjednicka »

ahoj.nevíte nahodou kde sehnat ty chrom lišty které se zasazují do gumy kolem oken na boční okna.3dveř.nevíte o něčem.moc dik za rady předem. :wink:
Přílohy
vw_golf1_vwcult_com_902_edited_edited.jpg

Uživatelský avatar
mikeracer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 19.05.2008 19:51
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: nevíte nahodou kde to sehnat?

Příspěvek od mikeracer »

No já mám z mýho co restauruju LP dveře celý kolem dokola, a PP jenom kolem stahovacího okna, a Na obou ZD oknech to bylo už za ty roky tak vyšisovaný že mě to praskalo samo v rukách, že je nemám komplet proto sem se rozhodnul že je tam nebudu vracet.

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nevíte nahodou kde to sehnat?

Příspěvek od Blacklady »

Kup nový... :wink: určo budou vypadat líp než nějaký 20 let starý z druhý ruky. Určo zase budou v Essenu a jinak zkus ebay..
F*** ME,I'M FAMOUS!

Uživatelský avatar
freebee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Tišnov-Železné
Kontaktovat uživatele:

Re: nevíte nahodou kde to sehnat?

Příspěvek od freebee »

Ebay , mobile.de je dokonce v cestine , jo jsem taky pro nový , stary predni nevyleštíš !
VW my live , VW my heart , VW forever
ICQ 244-351-363 _ Autoelektronika _ prodej--montaz--servis

Montáže autoalarmů ,GPS ,centrál.zamykání ,handsfree ,autorádia ,příslušenství atd ......

https://www.facebook.com/autohifielektronika/

Uživatelský avatar
Léňulka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.01.2011 20:00
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: nevíte nahodou kde to sehnat?

Příspěvek od Léňulka »

Ahoj, když už se tu bavíte o těch gumách nevíte náhodou kde bych je sehnala ? Stačí mi uplne bohate bez toho chromu, ten tam nechci,mam doma 3 dvířko a ty gumy na oknech na bokách jsou v katastrofálním stavu, mam strach je sundat ale bohužel asi budu muset protože mi to pod nima totalně rezne... v pondělí vezu kasli vyvařit tak skouším zachránit co se dá.. ale pokud ty gumy nejsou sehnatelný, co dát místo nich ( z venku ) , neexistujou nějaké univerzální ?? díky za info moc Léňa.. :wink:

Uživatelský avatar
Léňulka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.01.2011 20:00
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: nevíte nahodou kde to sehnat?

Příspěvek od Léňulka »

Ahoj, když už se tu bavíte o těch gumách nevíte náhodou kde bych je sehnala ? Stačí mi uplne bohate bez toho chromu, ten tam nechci,mam doma 3 dvířko a ty gumy na oknech na bokách jsou v katastrofálním stavu, mam strach je sundat ale bohužel asi budu muset protože mi to pod nima totalně rezne... v pondělí vezu kasli vyvařit tak skouším zachránit co se dá.. ale pokud ty gumy nejsou sehnatelný, co dát místo nich ( z venku ) , neexistujou nějaké univerzální ?? díky za info moc Léňa.. :wink:

Uživatelský avatar
Léňulka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.01.2011 20:00
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: nevíte nahodou kde to sehnat?

Příspěvek od Léňulka »

Ahoj, když už se tu bavíte o těch gumách nevíte náhodou kde bych je sehnala ? Stačí mi uplne bohate bez toho chromu, ten tam nechci,mam doma 3 dvířko a ty gumy na oknech na bokách jsou v katastrofálním stavu, mam strach je sundat ale bohužel asi budu muset protože mi to pod nima totalně rezne... v pondělí vezu kasli vyvařit tak skouším zachránit co se dá.. ale pokud ty gumy nejsou sehnatelný, co dát místo nich ( z venku ) , neexistujou nějaké univerzální ?? díky za info moc Léňa.. :wink:

Uživatelský avatar
LooK3D
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 18.05.2011 15:00
Bydliště: Praha

Re: nevíte nahodou kde to sehnat?

Příspěvek od LooK3D »

Třeba tady je koupíš nový... http://www.vwheritage.com/vw_parts_Glas ... try_GB.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
1.8 GTI DX r.v.1983, Galaxy 1.9TDI BTB 2005

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“