mazání a zamykání příspěvků ???

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od zviratko »

OK , nic dělat nebudem , to se nedá nic dělat.
On je hrozně každej chytrej a všechno si najde sám , když třeba ani nebude vědet jak to vypadá atd. Jestli myslíš že je lepší tady mít po desítkách témata o jednom a totéž OK , ty jsi tady šéf.

PS.: Mě zajímalo kde je to téma s těma video odkazama o kterým jsi psal že tady je.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od lister »

já nenapsal ani čárku o tom, že by tady bylo nějaký další téma s odkazama na video, kdyby tady už nějaký bylo, logicky by to tvoje nový bylo zamčený a později smazaný, to už snad znáš :wink:

takže to tvoje videotéma toleruju ,ikdyž mám pochybnosti o jeho smyslu.

pokud jde o ty brzdy podvozky atd. nikdo ti nebrání, ale zapomeň na to že sem naflákáš hromadu fotek s pozlacenejma nebo chromovanejma brzdičema, bez jakýhokoliv komentáře, když informace tak informace, ne kradený fotky.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Borizzz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 388
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Borizzz »

Jak říká zvíře!!! Musim plně souhlasit. Příjde mi že pan Lister si neumí udělat ve svojí sekci pořádek a lidi se tady pak těžko orientujou. Argumentace typu že o motorech a podvozcích by měl být jen text moc nechápu!!! Jakou mám mýt člověk inspiraci když tady pomalu nesmí bejt žádný fotky? Nechápu to vůbec. Každej jde na VWV Club s tim že je to největší VW forum a něco se tu dozví apod. Ale když někdo zavítá do sekce G1 tak neví... Pan Lister by se měl zamyslet a trošku si nechat poradit! Jelikož si myslim že tohle je totální bordel...

PS: Zezáčátku sem se do toho moc nechtěl motat, ale je fakt že některý argumenty Lsitera moc nechápu!!!

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Willdaa »

a proc by nemohl :?: aha to byste tady vysichni nesmely bejt jenom teoretici a vkladaci fotek. :wink:

reknete mi jakej to ma smysl ze tady bude tema s milionem fotek? proc? kdyz uz jsou jinde na netu i s popisem majitele auta....kdyz nekdo bude hledat inspiraci tak at pouzije google ( www.google.com ) a tam at si zada co potrebuje najit a aby jeho pravdepodobnost byla vyssi tak at to zada v english a najde toho kotel a nemusi na to bejt vystudovanej inzenyr. :roll:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Tomášek »

Willdaa píše:a proc by nemohl :?: aha to byste tady vysichni nesmely bejt jenom teoretici a vkladaci fotek. :wink:

reknete mi jakej to ma smysl ze tady bude tema s milionem fotek? proc? kdyz uz jsou jinde na netu i s popisem majitele auta....kdyz nekdo bude hledat inspiraci tak at pouzije google ( http://www.google.com ) a tam at si zada co potrebuje najit a aby jeho pravdepodobnost byla vyssi tak at to zada v english a najde toho kotel a nemusi na to bejt vystudovanej inzenyr. :roll:
tak to pak nemusime na vwc chodit ze jo, na googlu najdes vsechno..

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Willdaa »

Tomášek píše:
Willdaa píše:a proc by nemohl :?: aha to byste tady vysichni nesmely bejt jenom teoretici a vkladaci fotek. :wink:

reknete mi jakej to ma smysl ze tady bude tema s milionem fotek? proc? kdyz uz jsou jinde na netu i s popisem majitele auta....kdyz nekdo bude hledat inspiraci tak at pouzije google ( http://www.google.com ) a tam at si zada co potrebuje najit a aby jeho pravdepodobnost byla vyssi tak at to zada v english a najde toho kotel a nemusi na to bejt vystudovanej inzenyr. :roll:
tak to pak nemusime na vwc chodit ze jo, na googlu najdes vsechno..
tak nechod nikdo te k tomu nenuti :wink: pokecat si muzes jit na chat.

se tady byvime o fotkach ne o vwc....zas pletes hrusky a jabka dokupy.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Frogy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.06.2008 16:20

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Frogy »

a co dat hlasovat? at si lidi rozhodnou :wink: neni to o vykradani fotek. je to o tom to udelat trochu prehlednejsi? a podivej se na forum. dosti lidem dela problem spravne napsat mekke a tvrde i/y a ty po nich chces aby hledali googlem a jeste anglicky?? :roll:
VW Golf Cabrio l 2x
VW Caddy l
Ford Scorpio kombi 2.3i

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od lister »

co tak udělat referendum o snížení daní ? :wink:

bohužel jsou tady lidi kteří nedokážou rozlišit odkaz na web od fotky, a tak téma který přes dva roky sloužilo jako adresář zajímavejch webů vesele tapetujou, je to normlální ? měl by někdo zasáhnout ? a co bude následovat?


jinak aby bylo jasno , kdyby někdo hledal to zvířátkovo téma s videama, tak to nesmazal despotickej moderátor ale autor sám...
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od zviratko »

do tématu to naházel Vallny , psal jsem mu že to tam být nemá , říkal že si to máme zařídit tady , tak že jsi moderátor a měl by jsi to smáznout :!:

Ano téma s videama jsem smáznul já .
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od lister »

smáznout jo? fakt můžu ? :wink:
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od zviratko »

lister píše:smáznout jo? fakt můžu ? :wink:

Jelikož tam jsou jen odkazy , tak nechápu proč by tam měli být i fotky motorovýho prostoru :?:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od lister »

já bych to jako projev dobrý vůle překopíroval kam to patří, ale nemám na to páky, takže si to přestěhujte sami, úklid počká.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Leon »

Řešíte tu blbosti, Lister má pravdu, k čemu je dobrý tu mít milion fotek? Pokud budu hledat inspiraci, hodim do googlu co potřebuju a fotek najdu 150 tisíc. Tady bych spíš čekal, že tu budou témata s technickejma radama, ruzný vylepšení atd. Když budu chtít řešit brzdy, tak nepotřebuju 20 fotek brzd původem z Porsche stažených z německých stránek, spíš uvítam obsáhlej text, kde bude jak se má co udělat a pár fotek z montáže. Stejně tak když tu někdo fotí svý auto během výstavby, tak to zase uvítam mnohem víc, než 80 fotek golfíků z německych stránek, na kterých jen lak stál 200litrů a u toho komentáře typu "to bych chtěl taky" . Když ty stažený fotky (videa) budou v 1 nebo 2 tématech, tak proč ne, ale k čemu bude dobrý, když těch témat bude půlka stránky v G1 sekci?

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od zvooky »

Nekam jsem sem daval fotky G1 a taky jsou asi fuč :roll:
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Blacklady »

Jeden dotaz.Kam jinam chodit pro inspiraci než sem?? Jestli na google tak to nechápu význam tohoto fóra..
F*** ME,I'M FAMOUS!

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“