mazání a zamykání příspěvků ???

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od zviratko »

to je to co jsem chtěl , rozdělit věci jako je to v jiných sekcích , stačí se podívat i na zahraniční fora , taky je to tam rozdělené a určitě to je přednější.

To že tam nebudou například kola přímo na jedničce , neznamená že je tam někdo nemůže dát !!!
Jde hlavně o informace , můžou se tam dávat kola i na našech autech a to i vč. poznámek jaká je to šíře , jaká velikost atd. a nemusí se stále dokola zakládat témata o tom jaký kola , může tady být téma třeba o podvozkách a nemusí jich tady být hafo o jednom a tom samém.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od lister »

myslím, že to bude přehlednější, když budou všechny cizí fotky v jedný galerii, viz Frogyho příklad s volksforem..
jsme na stránkách vw clubu český republiky, tak by se snad hodilo prezentovat vlastní auta a ne cizí, proto bych uvítal kdyby lidi co se permanentně nudí zalezli do garáže vytvořili něco z čeho se ostatní posadí na prd*l, místo toho aby z vw clubu čr dělali klub "hele co jsem našel na webu".

kdo hledá inspiraci požije google, youtube nebo si koupí vwscene...
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od zviratko »

to Lister : a proč to u ostatních jde a tady ne ???? Myslíš že většina lidí ví jak hledat a kde ??? Když přitom stačí aby si sem kliknul a tam si to našel ???
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Golficek1 »

A navíc,když se mi to bude líbit,tak se můžu hned zeptat,jak to udělat,nebo poradit,nemyslíš,že by to bylo mnohem lepší,než všechno pohromadě,kde málokdo chodí?
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Frogy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.06.2008 16:20

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Frogy »

2Lister: ja to myslel jako ŠPATNEJ příklad. jsem nasranej protože tam listuju 4 dny a nejsem ani v polovine je to uplne na picu. to rozdeleni by bylo ok :wink:
VW Golf Cabrio l 2x
VW Caddy l
Ford Scorpio kombi 2.3i

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od lister »

g2/ne jen můj golf - 116 témat, z toho jen jedno s cizíma fotkama
g3/ne jen můj golf - 99 témat , jedno téma s cizíma fotkama.

nemůžu za to že se zvířátko nudí a má chorobnou potřebu se chlubit s tím co kde najde.

máme tady téma s linkama na zajímavý stránky, když nějakej dobrej web najdete, dejte odkaz mezi ostatni a nekraďte odtut fotky.
máme tady téma s videama, když nějaký najdetem tak ho tam dejte, ale prosím vás nedávejte tam odkazy na youtube, nemá to smysl, je tam toho moc..
máme tady jedno oficiální a tolerovaný téma na fotky cizích aut, a tak to zůstane...
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Tomášek »

to nechapu :roll:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Willdaa »

Ja plne listera chapu naco zakladat tema pomalu na kazdej sroubek :?:

Ja osobne pro inspiraci pouzivam jiz zminene vyhleavace nebo fora venovane VW...nikde na techto forech nenajdete tema kde by byly ciste cizi fotky postahovane z internetu...nehlede na autorska prava :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Frogy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.06.2008 16:20

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Frogy »

ja ne. hledam inspiraci a taky to jestli nekomu nestavim dvojce. a prolejzat skoro 12 tisic fotek na jednom foru mi prijde jako ztracenej cas. pokud by byli kategorie tak kouknu jen tam kde me to zajima. Kdo z vas ma napriklad v kompu vsechny fotky nahazeny v jedny slozce? :D fotky motoru mezi kolama a fotkama prsatejch kamaradek? :D asi nikdo. a kdyz pak nekdo po me chce fotku neceho tak to mesic nehledam ale otevru prislusnou slozku a zabere :wink: mi to max 5 minut
VW Golf Cabrio l 2x
VW Caddy l
Ford Scorpio kombi 2.3i

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od lister »

Willdaa píše:Ja plne listera chapu naco zakladat tema pomalu na kazdej sroubek :?:

Ja osobne pro inspiraci pouzivam jiz zminene vyhleavace nebo fora venovane VW...nikde na techto forech nenajdete tema kde by byly ciste cizi fotky postahovane z internetu...nehlede na autorska prava :wink:
ámen.

dík za podporu :wink:


Golficek1 : když se budeš chtít na něco zeptat, tak se nejdřív podíváš jestli se to už neřešilo, pak teprve založíš nový téma, pak budeš doufat, že se najde něko kdo bude zároveň schopnej a ochotnej poradit, když se někdo takoven najde, bude větší pravděpodobnost, že někdo další kdo bude řešit podobnej problém najde odpověď .
když otázku která tě tíží položíš v tématu plným fotek, zmizí rychle pod dalšíma fotkama bez šance na odpověď, mimo jiné i proto, že podobný témata navštěvujou hlavně "profesinální lovci příspěvků"
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od Golficek1 »

Tak jsem to ale nemyslel,když něco sháním,tak hledám ve starších příspěvcích,pak teprve zakládám nové téma,Zvířátko chtěl udělat něco jak "vše o BBS" jak je v G2.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od zviratko »

Tak už to neřešte ,
pan Lister mě vůbec nezná a má proti mě asi nějakou osobní averzi , to že si neumíš najít čas a udělat to tady pořádně , za to ti já nemůžu . Jen jsem to tady chtěl rozdělit aby tady každej nemusel všechno hledat v jednom příspěvku a nebo procházet všechny než něco najde , tak jak si to přeješ ty a né ostatní.
Já si svůj čas umím zařídit a to je asi to co ti vadí , jelikož mě tady z něčeho stále osočuješ aniž by to byla pravda.
Ty témata byli hlavně pro lidi tady aby tam dávali svoje fotky svých aut , to je trošku rozdíl , kterej asi nechápeš , proto tam bylo napsáno čekám na vaše fotky. Každej hledá nějakou inspiraci a né každej ví kde hledat a proto třeba přijde sem , jenže když tady nic kloudnýho nenajde , tak založí další téma a bude tady pak dvacet témat o tom jaký tam dát podvozek a přitom by stačilo kdyby tady byl jeden kam by se to psalo. Jenže to asi nejde. To samé se týká třeba brzd , každej ví že jdou na jedničku jiný brzdy , proč tady nemůže být jedno téma kde by byl třeba na první stránce aktualizovaný seznam co tam přijde , kde se to dá třeba sehnat , za jaký peníze atd ???
To ti přijde jako složitý a nepřehledný ??? A těch věcí je spousta o kterých se dá udělat jedno téma a né jich tady mít mraky.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od zviratko »

Golficek1 píše:Tak jsem to ale nemyslel,když něco sháním,tak hledám ve starších příspěvcích,pak teprve zakládám nové téma,Zvířátko chtěl udělat něco jak "vše o BBS" jak je v G2.
Přesně tak , hledám něco o kolech BBS a tak vím kam mám nahlédnout jelikož to tam je napsaný vč. katalogových čísel , rozměrech a jiných věcech a nemusím kvůli pokličce zakládat další téma třeba kde jí koupím.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od zviratko »

to Lister : třeba to téma s těma videama jsem hledal a nikde nenašel , tak že kdyby to šlo , tak to moje smaž a odkazy zkopíruj do toho co tady je . díky
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: mazání a zamykání příspěvků ???

Příspěvek od lister »

při vší úctě, "vše o bbs" není zrovna dobrej příklad přehlednýho informacema nabitýho užitečnýho tématu, 68 stran, skoro 1000 příspěvků z nichž 95% by se dalo shrnout do slova "paráda", jehla v kupce sena je proti tomu wikipedia :wink:
tudy cesta nevede.

zvířátko : jestli chceš téma o brzdách nebo podvozcích, nikdo ti nebrání, ale musí obsahovat především text, a fotky pouze jako ilustraci k textu..

videoodkazy jsou mi ukradený, za předpolkadu že zůstanou jen v jednom tématu, ale jak jsem už napsal, nemá to moc velkej smysl na youtube funguje vyhledávání dobře a je tam toho mraky, takže není důvod dělat nějakej soukomej katalog.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“