VW Caddy I

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stifler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

VW Caddy I

Příspěvek od Stifler »

Chlapi,mám možnost koupit Caddy 1.8 r.1979 (prý,ale myslím že se vyráběl až od 1982) je to původní origo stav americké verze,takže hranatej předek,je rozebranej motor a je to přidřené,vzal bych to i s rozdělaným motorem a vyměnil bych ho ,ale jde mi o to že to nemá papíry,jak je to s veteránama?Můžu to přihlasit na VZ bez TP?

Uživatelský avatar
Stifler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Caddy I

Příspěvek od Stifler »

A ještě by mě zajímalo jestli je problém vyměnit přední příčku za kulatá světla,zdají se mi i jiné blatníky.Příčku jsem viděl v ACI na výměnu celou,blatníky mají také,ale jestli by to šlo?

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: VW Caddy I

Příspěvek od caddy I »

Nejsem si jistý, ale bez dokladů se domnívám že veteránské nezískáš.Navíc je tam jak píšeš nejednoznačný r.v. (ten lze ale určit z VINka) a zaslechl jsem že údajně angličani na základě právě české "vynalezavosti" chtějí hranici posunout na tricet let.Ale co je na tom pravdy...?? Jinak známý má na place jeden kus na platných dokladech - když jsem s ním mluvil naposledy, chtěl snad patnáct.A k tomu celé auto.Tak jestli by to nestálo za úvahu

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: VW Caddy I

Příspěvek od caddy I »

A ta přední příčka pro kulatá světla (samozřejmě vč. blatníků) tam pasuje

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Caddy I

Příspěvek od Thomas »

K prihlaseni na veterany doklady nepotrebujes ;)
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Stifler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Caddy I

Příspěvek od Stifler »

Thomas píše:K prihlaseni na veterany doklady nepotrebujes ;)
Fakt?Tak to by bylo super,a víte někdo postup pro přihlášení,abych se mohl poptat,nebo abych věděl co to bude obnašet?!Díky

Uživatelský avatar
Stifler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Caddy I

Příspěvek od Stifler »


cotijedotoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 26.09.2007 18:36
Bydliště: Teplice - Světec
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Caddy I

Příspěvek od cotijedotoho »

taky jednu caddynu mam a bejt tebou tak tuhle beru hned, přední čelo s blatníkama koupíš nový a vyměníš, a těch papírů bych se nebál, stejně než to doděláš tak se ti nějaký pod ruku připletou a nebo to s dobrejma známejma přihlásíš jako golfa, stejně to policajti nepoznaj :lol: :lol: jo a neprodáš to zadní čelo??? :lol: :lol: jestli jí koupíš

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: VW Caddy I

Příspěvek od caddy I »

Nechci nikterak rozporovat znalosti thomase, sám jsem při snaze dostat auto na veteránské doklady narazil a to právě proto, že jsem k němu neměl žádné doklady.Je to už ale nějaký rok dozadu, tehdy chtěli buď naše a to jak platné, tak i zrušené, nebo cizí, obojí jim víceméně mělo posloužit jednak jako doklad o původu vozidla a také - a to hlavně - k ověření technických dat, která jsou potom dále samozřejmě uvedena i ve veteránských dokladech.Ale jak říkám - je to již dlouho a věci se mohly změnit.A co se týče názoru dalšího diskutujícího - nějak přihlásit přes známé a policajti že nepoznají o co go :-) - no tak to bych tady snad raději ani nerozebíral. STK po celé republice se pomalu online propojují, známí typu "nějak se to udělá" ubývají (naštěstí) a mít potom doma papírově zbastlený auto s kterým nebudeš moci vyjet na ulici.. To je na tobě. Ale jak jsem psal včera, vím o kuse na dokladech.Zvaž to, nevím kolik tě má ta američanka stát, možná by to stálo za úvahu. Jinak podle fotek mooooc pěknej kus

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: VW Caddy I

Příspěvek od caddy I »

A ještě k těm veteránům - nejjednodušší asi bude navštívit místně příslušný úřad, odbor dopravy, registr motorových vozidel a tam (nejlépe technika, ne holek za okénkem) se na věc popzeptat.Případně bych kontaktoval v okolí nejbližšího člověka, který má nějaké slovo v nějakém vetarancarclubu či něčem podobném a asi by ti také poskytl potřebné informace.A kdybys caddy koupil, písni odkud jsi, rád bych se přijel podívat.A ukázat ti kousek, který by ti určitě dal inspiraci.P.S: jsem druhý za kolegou cojetidotoho na ta zadní vrátka :-) Dle fotek jsou lepší než zbytek auta, což je takový malý zázrak a prosímtě, nijak se neunahli - nová (a to pouze plech, bez pantů, táhel a dalšího) stojí přes 10tis !

Uživatelský avatar
Stifler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Caddy I

Příspěvek od Stifler »

Tak plány jsou v čudu!Nemám to auto kde dělat,kamoš prodává stodolu a tam jsem chtěl Caddynu rozdělat,takže já se jí vzdávám,bohužel,takže pokud chcete tak je na prodej,chce za ni 8000,- :(

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: VW Caddy I

Příspěvek od caddy I »

To je škoda.Pokud bys ji opravdu nebral, mohl bys mi prosím poskytnout kontakt na prodávajícího? Myslím že bych do ní šel.Prozatím ji zkusit aspoň trochu vyčistit a dát pod střechu a dál by se vidělo :-) K počítači mám omezený přístup, popkud bys mi chtěl kontakt na toho člověka dát, ozvi se mi prosím na 774265725. Díky, caddy I

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Caddy I

Příspěvek od Thomas »

My kdyz sme resili corvettu na veterany tak nav v prazskym veteran klubu rekli, ze doklady nepotrebujem zadny ;) Je ale samozrejme lepsi do prislusnyho klubu zavolat a zeptat se jich.
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Stifler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Caddy I

Příspěvek od Stifler »

Auto už je prodané pánovi,který ho zachová v původním stavu,sehnal si na to CZ papíry.Jsem rád že to bude mít někdo kdo se tomu bude věnovat.

Uživatelský avatar
Stifler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Caddy I

Příspěvek od Stifler »

caddy I píše:To je škoda.Pokud bys ji opravdu nebral, mohl bys mi prosím poskytnout kontakt na prodávajícího? Myslím že bych do ní šel.Prozatím ji zkusit aspoň trochu vyčistit a dát pod střechu a dál by se vidělo :-) K počítači mám omezený přístup, popkud bys mi chtěl kontakt na toho člověka dát, ozvi se mi prosím na 774265725. Díky, caddy I
Myslel jsem že to budeš chtít celé a né takový skvost rozebrat na ND!?

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“