Pro vsechny G1,G3 CABRIO

1974 - 1983

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

materiál potřebný k výrobě vnitřní střechy
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

další přidělaná a přišitá vnitřní část střechy
Přílohy
DSCN0282.JPG
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

další
Přílohy
DSCN0284.JPG
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

další
Přílohy
DSCN0280.JPG
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

bohužel jsem dost fotek nenašla, asi mi je někdo vymazal, ale jinak poradím, něco mám ještě v hlavě, a zde je hotovo
Přílohy
DSCN0552_1.jpg
Naposledy upravil(a) luckylola dne 03.06.2009 13:05, celkem upraveno 3 x.
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

hotovo
Přílohy
DSCN0554.JPG
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

další
Přílohy
DSCN0555.JPG
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

to je zatím vše :o)
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
Driver315
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 412
Registrován: 16.12.2008 22:16
Bydliště: Karlovarsko

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od Driver315 »

no, já přendaval mezi dvěma autama komplet střechy se vším všudy a můžu potvrdit s tím zadním lankem je to fakt pakárna ho tam dostat.Taky jsem to něčím mazal ale vím,že jsem se docela zapotil.Jo a ještě si vzpomínám že byla neděle a já byl v servisu sám a ta střecha komplet s těma železama drží na čtyřech šroubech ale než jsem je prohodil tak jsem si málem stříknul do trenek :lol: Má to snad 80 kilo a blbě se to v jednom nosí...Takže držím palce a ať se dílo povede.
VW Golf 1 cabrio 2.0 16V-Helios Blue
VW Golf 1 2.0 16V-176 Kw-vrchový speciál
VW Transporter 2,5 TDI prodanej
VW Multivan 2,5 TDI 111kW Generation - čekání na hybrid šneka :-)

Uživatelský avatar
Shaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 367
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostomlaty nad Labem okr. Nymburk

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od Shaw »

Driver315 píše:no, já přendaval mezi dvěma autama komplet střechy se vším všudy a můžu potvrdit s tím zadním lankem je to fakt pakárna ho tam dostat.Taky jsem to něčím mazal ale vím,že jsem se docela zapotil.Jo a ještě si vzpomínám že byla neděle a já byl v servisu sám a ta střecha komplet s těma železama drží na čtyřech šroubech ale než jsem je prohodil tak jsem si málem stříknul do trenek :lol: Má to snad 80 kilo a blbě se to v jednom nosí...Takže držím palce a ať se dílo povede.
prosimtě a co by si mi poradil když už mam střechu nataženou a to lanko se mi tam na celim zadku nezařizlo.....jde to nějak udělat abych nemusel zas sundavat střechu a bylo to lanko schovaný jak ma byt.....???

Uživatelský avatar
spyker
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 05.10.2008 23:03
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od spyker »

Docela by mě zajímalo pár věcí ohledně střechy ... první je asi ta jak je uchycený vnitřní díl střechy do boků při zavřený střeše a jak vypadá pohled dozádu na okno (asi mi tam chybí kus koženky)
Dneska jsem byl u čalouníka a ten mi řekl že výměna bude stát 5 tisíc a trvat mu to bude 14 dní.Je to hodně, málo?
VW DeRby 1,3GT (minulost)
eRko more powa taky dost ale GoofycabRio má dvakrát tolik

Prodám Passat B4 vr6 automat glx na díly http://auto.bazos.cz/inzerat/54230842/N ... at-GLX.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od VWendys »

luckylola píše:bohužel jsem dost fotek nenašla, asi mi je někdo vymazal, ale jinak poradím, něco mám ještě v hlavě, a zde je hotovo
a na živo to vypadá líp než fotka,povedlo se ti to parádně.Tvoje auto vidím v podstatě každý den,a musím(doufám že jen dočasně) jen tiše závidět,vypadá dokonale...

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

VWendys píše:
luckylola píše:bohužel jsem dost fotek nenašla, asi mi je někdo vymazal, ale jinak poradím, něco mám ještě v hlavě, a zde je hotovo
a na živo to vypadá líp než fotka,povedlo se ti to parádně.Tvoje auto vidím v podstatě každý den,a musím(doufám že jen dočasně) jen tiše závidět,vypadá dokonale...
Díky, ještě není vůbec kompletní, je na tom ještě dost práce, ale to na tak starém autě bude vždy.
Každopádně moc děkuji, moc to potěší :o). Jakto, že ho vidíš skoro každý den?
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

spyker píše:Docela by mě zajímalo pár věcí ohledně střechy ... první je asi ta jak je uchycený vnitřní díl střechy do boků při zavřený střeše a jak vypadá pohled dozádu na okno (asi mi tam chybí kus koženky)
Dneska jsem byl u čalouníka a ten mi řekl že výměna bude stát 5 tisíc a trvat mu to bude 14 dní.Je to hodně, málo?
Pohled do zádu na okno ti můžu vyfotit, ale každopádně by si tam neměl mít vidět venkovní střechu zevnitř apod..
Přichycení je jednoduché, ale když máš dole horní střechu :D , je chycená jednak na sloupcích vzadu, na horní tyči a jednak pak v kufru
zevnitř na takových bodlech po stranách, koukni do kufru na kraje zadního plata tam je uvidíš.
Uprostřed je přilepená na tyči pak na tyči před ní taky pak jsou tam poutka ze stran ....

Koupíš jí kompletní a můžeš si vybrat barvu za 149 eur + 24 eur poštovné na ebay.de
http://cgi.ebay.de/VW-GOLF-1-CABRIO-VER ... 2ea6ea11a1" onclick="window.open(this.href);return false;
Je k tomu i menší návod :o), potřebuješ k tomu ještě chemopren, sešívačku a můžeš se pustit do toho :o).
Ale když si to přepočítáš tak čalouník ti nabídl dobrou cenu, pokud je šikovný a udělá to přesně jak to má být ...

A tady jsem ti označila zadní přichycení:
Přílohy
strecha.jpg
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od TeQUILA »

Jen pro uplnost.Na ebay jsou vetsinou strechy rezane strojem,neco jako plotr na samolepici folie v reklamce.Nareze to naprosto presne podle programu a pak to jen sikovne ruce sesijou.Sikovnej calounik to nejspis svede super,/sikovnej a vetsinou i drahej/ale jako stroj co uz ma program dopredu vymakanej na milimetry to troufnu rict nesvede.Videl jsem spousty strech od calouniku a za nektere bych nedal ani 5 tisic./krive svy,spatne sesito atd./
Pamatujte si,ze strecha dela auto a kdyz uz v tom mam spousty penez tak at to vypada pekne.

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“