Pro vsechny G1,G3 CABRIO

1974 - 1983

Moderátor: lister

mikeraff
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 05.01.2008 21:35
Bydliště: Sever,50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od mikeraff »

Pokud nekdo shani strechu na cabrio.Tady je odkaz na vyrobce strechy a vsech doplnku:
http://www.verdeckshop.de/index.php?list=795

Sam jsem kupoval,dodavka do 3 dnu po provedeni platby na jejich ucet.

Mam to asi 2km do nemecka,tak jsem po jejich emailu ve kterem jsem dostal cislo uctu a VS,vlozil eura na ucet a po 3 dnech mi prisel balik domu.
Pokud chcete dalsi info tak email mikeraff@seznam.cz ,nebo ICQ 461-316-111
Po dohode muzu zaridit objednavku.
Strechu budu montovat na jare tak sem dam nejake fotky z postupu.Jinak mam kopii nemeckeho navodu na G1.

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od sweet.cabrio »

čauu.. :wink: ..a je to dobrej materiál? :?: nakolik te to vyšlo tak celkově?? páč na jaře si chci taky nechávat střechu ... 8)

mikeraff
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 05.01.2008 21:35
Bydliště: Sever,50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od mikeraff »

Kompletni strecha,vcetne vnitrni casti a lanek s postovnym 418 euro.Material je jako original.Vypada skvele.Jeste to nemam na aute,ale v krabici se zda supr.

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od sweet.cabrio »

to máš necelých 12tisíc a tady v HK delá střechy a taky a tu cenu cca no...ale když je to origo tak to v tm řípade do toho pujdu taky.... ale natáhnut to to si asi netroufnu bych to posral jak se znám. :D je u toho i návod?

mikeraff
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 05.01.2008 21:35
Bydliště: Sever,50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od mikeraff »

Navod nedavaji,volal jsem tam a rekli mi ze mi poskytnou po celou dobu instalace poradce mechanika na bezplatne lince.To mi je samo k prdu,jelikoz nejsem tak dobry v nemcine, tak jsem sehnal od jednoho klubaka navod v nemcine ale plny obrazku.Za montaz chteji 8 tisic kc.Koukal jsem na to a myslim ze to zvladnu sam.Ja se shanel po nekom kdo udela strechu a nejlevnejsi byla za 18 v liberci a jen vrchni cast.Auto na mesic k nim a to mi prijde dost drahe.K tomu pripocitej vnitrek a lanka a jsem na 25.Tahle varianta je levna,me to vyslo komplet na 10 a natahnu ji sam.Pro jistotu jsem si domluvil cloveka co dela veterany a ten by ji za 2 tisice natahl.
Naposledy upravil(a) mikeraff dne 10.02.2009 20:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od sweet.cabrio »

tak to je super cena nooo asi sijí taky objednám přes tebe ... popřemejšlím ted musím udelat motor pak střecha

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od Marty »

Mas uz tu strechu na aute?

mikeraff
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 05.01.2008 21:35
Bydliště: Sever,50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od mikeraff »

Marty píše:Mas uz tu strechu na aute?
jeste nee,nejak nestiham.
Dneska dorazily narazniky Karmann

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

kdyby si potřeboval poradit tak dej vědět, já už jí mám na autě, nandavala jsem jí minulé jaro, nejhorší je asi
přišití látky k zadnímu oknu a pak natažení zadního lanka, aby nekoukalo :)
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
Shaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 367
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostomlaty nad Labem okr. Nymburk

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od Shaw »

luckylola píše:kdyby si potřeboval poradit tak dej vědět, já už jí mám na autě, nandavala jsem jí minulé jaro, nejhorší je asi
přišití látky k zadnímu oknu a pak natažení zadního lanka, aby nekoukalo :)
Ahoj no povidej jak si to udělala aby nekoukalo to zadni lanko.....??? :)

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od Marty »

luckylola píše:kdyby si potřeboval poradit tak dej vědět, já už jí mám na autě, nandavala jsem jí minulé jaro, nejhorší je asi
přišití látky k zadnímu oknu a pak natažení zadního lanka, aby nekoukalo :)

koukam praha 9 to mam kousek, poradila bys kdyztak?Muzes mi dat do SZ tel. cislo?

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

Shaw píše:
luckylola píše:kdyby si potřeboval poradit tak dej vědět, já už jí mám na autě, nandavala jsem jí minulé jaro, nejhorší je asi
přišití látky k zadnímu oknu a pak natažení zadního lanka, aby nekoukalo :)
Ahoj no povidej jak si to udělala aby nekoukalo to zadni lanko.....??? :)
no to je peklo :o))
já nevim jak vypadá tvoje střecha, ale když jsem si srovnala novou se starou měla jsem na zadní části zespoda
navíc látku, která mi tam jen překážela tak jsem podle starý střechy spodní část upravila, to dost pomohlo
a pak je to jen o tom, aby to přesně všechno sedlo, vyndavali jsme lanko asi 5x, protože to nesedělo,
každopádně jsme oba konce lanka zasunuli tam, kam patří, ale nechali lehce povoleno a pak pomocí dřívka do tvaru ostrého trojúhelníku, ale tupého jsme lanko cpali pod okraj, každopádně je lepší to dělat aspoň ve dvou, nejdřív ho zandáš pod jeden roh, tam ten jeden ho bude držet a pak na druhý straně pod druhý roh, při dotahování lanka ten jeden ho musí stále kontrolovat a přidržovat. Jinak lanko pokud používáš staré může být lehce vytahané, ale stačí dát na jednu stranu matku, aby se ti prodloužila dráha dotahování. Mě je na jedné straně lehce vidět, ale jen malou škvírou, mám pocit, že tu střechu mohli udělat o kousíček delší. Osobně bych zadní lanko nenandala, protože na to nemám dostatek síly, ale s pomocí mého mistra táty se to zvládlo :o).
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
Shaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 367
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostomlaty nad Labem okr. Nymburk

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od Shaw »

luckylola píše:
Shaw píše: Ahoj no povidej jak si to udělala aby nekoukalo to zadni lanko.....??? :)
no to je peklo :o))
já nevim jak vypadá tvoje střecha, ale když jsem si srovnala novou se starou měla jsem na zadní části zespoda
navíc látku, která mi tam jen překážela tak jsem podle starý střechy spodní část upravila, to dost pomohlo
a pak je to jen o tom, aby to přesně všechno sedlo, vyndavali jsme lanko asi 5x, protože to nesedělo,
každopádně jsme oba konce lanka zasunuli tam, kam patří, ale nechali lehce povoleno a pak pomocí dřívka do tvaru ostrého trojúhelníku, ale tupého jsme lanko cpali pod okraj, každopádně je lepší to dělat aspoň ve dvou, nejdřív ho zandáš pod jeden roh, tam ten jeden ho bude držet a pak na druhý straně pod druhý roh, při dotahování lanka ten jeden ho musí stále kontrolovat a přidržovat. Jinak lanko pokud používáš staré může být lehce vytahané, ale stačí dát na jednu stranu matku, aby se ti prodloužila dráha dotahování. Mě je na jedné straně lehce vidět, ale jen malou škvírou, mám pocit, že tu střechu mohli udělat o kousíček delší. Osobně bych zadní lanko nenandala, protože na to nemám dostatek síly, ale s pomocí mého mistra táty se to zvládlo :o).
ok dik.....jediny co sem teda neudělal je upravení ty spodni časti s tou latkou....takže budu doufat že sluničko a čas tomu pomuže....:)

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

tak přidávám pár obrázků střechy, výroba vnitřní a pak nasazení nové, třeba to někomu pomůže :o)
Přílohy
vnitřní střecha
vnitřní střecha
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro vsechny G1,G3 CABRIO

Příspěvek od luckylola »

další
Přílohy
druhá strana
druhá strana
Slunce nad hlavou

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“