Pravidla sekce "Golf 1/Jetta 1"

1974 - 1983

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Pravidla sekce "Golf 1/Jetta 1"

Příspěvek od lister »

Aby jsme tady předešli zbytečným otázkám,nejasnostem a aby jsme docílili lepší přehlednosti,tak každý nový topic bude vypadat pro pořádek takto:

Název bude obsahovat
- vždy konkrétní problém,výstižný popis,žádný název nebude typu "kucí pomóc" nebo "big problém" ap.
- pokud se to týká nějaké závady na motoru ap. tak budeme psát vždy obsah-typ motoru-problém př.: 1.8 RP špatně startuje , 1.3 NZ problém s čerpadlem atd.
- neznáme-li typ motoru,napíšeme obsah-typ palivového systému-problém
-nebudeme používat "caps lock"
-maximální počet vykřičníků - jeden

Text příspěvku
-bude srozumitelný,vystížný a pokud možno,tak dohlížejte aspoň trošku na gramatiku a pravopis
-nebudeme používat "caps lock"
-budeme se snažit udržet počty smajlíků a vykřičníku na rozumný úrovni..

INZERCE
jediný dvě téma ve kterých je povolená inzerce, mají výstižný a snad i pochopitelný název "BAZAR - Nabídka" a "BAZAR - Poptávka" , kdo to nechápe a zasírá fórum inzercí, má smůlu, nic nepřesouvám, rovnou mažu.

Kdyby jste měli nějaké dotazy,připomínky,blbé pindy ap. tak se ozvěte

tímto děkuji kolegům z G2 za inspiraci, no dobře, tak jsem to celý okopíroval :oops:
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla zakládání nového tématu - změna 3.11.09

Příspěvek od zviratko »

Mám dotaz , nešli by starý příspěvky po nějakých chvilkách upravovat dle pravidel ???
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla zakládání nového tématu - změna 3.11.09

Příspěvek od zviratko »

A nebo upravovat ty nový :?:

Hlavně ty typu " hledám něco " , "prosím pomoct " a jiné ??? Pak člověk musí proklikávat všechny aby se dozvědel co se tam děje .

Děkuji
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Pravidla zakládání nového tématu - změna 3.11.09

Příspěvek od zdenda.88 »

snaha se cení, ale zbytečná práce... do dnešního dne jsem si nějak nevšiml, že by bylo v této sekci nějak nepřehledné.. a těch pár příspěvků co přibude za den, ani snad nemá smysl řešit.. ale zase o důvod víc, jak si kazit náladu, mazat a zamykat témata když v nich bude místo jednoho vykřičníku,budou dva vykřičníci :D Co se týče pravidel VW clubu, tak mám někdy pocit, že je vymýšlel Hloupý Honza... A co si budem namlouvat, práce moderátorů by mohla mít s klubákama lepší přístup, např. minule jsem v inzerci u auta zapomněl napsat stav tachometru a po třech dnech mi to někdo smazal, přitom bych spíš víc ocenil kdyby mi ten dotyčnej moderátor napsal: "prosimtě zapomněl jsi tam uvést stav tachometru doplň si to tam, ať to nemusím smazat".. ale asi to je moc složitý a je jednoduší zmáčknout DELETE vžydť on si to ten klubák napíše znovu, hihi :lol:

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla zakládání nového tématu - změna 3.11.09

Příspěvek od zviratko »

Já neříkám aby se to zamykalo nebo mazalo , ale jde o princip a pravidla který se sem dali a není to tak dávno
Název bude obsahovat
- vždy konkrétní problém,výstižný popis,žádný název nebude typu "kucí pomóc" nebo "big problém" ap.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
chavier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 02.02.2008 22:42

Re: Pravidla zakládání nového tématu - změna 3.11.09

Příspěvek od chavier »

Navrhuji rozdělit INZERCI na dva témata "Prodám" "Koupím"

- pořád se shání to samé, tak by si aspoň nováčci všimli co je nedostatkové zboží. (chrom lišty,nárazníky, Gti interiéry atd)
- prodávané zboží by bylo zase více po kupě

Taky bych tu prcnul jedno téma Nejčastějších dotazů
- co kde z čeho pasuje
- 5q kulisa
- kde stáhnu manuál
- kde koupím plechy atd
- narvu tam tyto kola/gumy

;-) jen návrh
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Golf I / Jetta I“