Koupě GVII Variant

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Boban88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 20.01.2014 17:22

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od Boban88 »

Samozrejme nad tim přemýšlím ale záleží jaky bude reálný termin dodání a jestli prodejce muze dát nějakou slevu.
Golf Variant VII 1,4 110kW ME
Golf Variant VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition 2014-prodáno

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od sirdo »

som zvedavy ci aj SK importer vymysli nieco podobne. len nechapem preco je ta COMFORT EDITION obmedzena len na 1.2TSI 77kW. ved predpokladam, ze vacina motorizacii co sa preda je prave 1.2TSI a 1.6TDI, tak neviem preco tymto sposobom zvyhodnuju predaj motorizacie 1.2TSI...

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od mechy »

Tak rozdíl ceny paketu Golf Variant Comfort Edition a comfortline mi vychází 84800+4900 paket zrcatka.Toto vše za pouhých 22 000 kč je dost dobrá nabídka.V paketu Golf Variant Comfort Edition je ještě jedna podivnost a to Palubní počítač Colour .Nevíte někdo rozdíl mezi počítač Colour a počítač Medium?
Naposledy upravil(a) mechy dne 25.01.2014 13:01, celkem upraveno 1 x.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od sirdo »

paket zrcatka stoji 4.900Kc s DPH...

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od mechy »

Kdes to vyčetl?
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od sirdo »

to mam info od dealera, isteho casu som sa pohraval s myslienkou kupy Golfu z CR a elektricky sklapatelne zrkadla som chcel mat aj vo vybave z CR :D ...

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od mechy »

Má někdo informace o výbavě Golf Variant Comfort Edition.Mám na mysli informace nad rámec infa v konfigurátoru.Proč tato výbava není v ceníku atd.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

komar_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 29.03.2013 15:08

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od komar_ »

mechy píše:Tak rozdíl ceny paketu Golf Variant Comfort Edition a comfortline mi vychází 84800+4900 paket zrcatka.Toto vše za pouhých 22 000 kč je dost dobrá nabídka.V paketu Golf Variant Comfort Edition je ještě jedna podivnost a to Palubní počítač Colour .Nevíte někdo rozdíl mezi počítač Colour a počítač Medium?
Palubní počítač Colour je barevný :wink:

Passat B8, TSI 2.0 162kW
exGolf VII, TSI 1.2 77kW

Uživatelský avatar
Marťas1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 19.12.2013 20:57
Bydliště: Bílovec

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od Marťas1 »

Já jsem si ho ještě stihl přiobjednat ,přestože už byla podepsána asi 2 týdny smlouva. Vypadá to luxusněji než ten medium. Jinak dle informací dealera již za 2 týdny ! :yahoo:
VW GOLF Variant 1.6 TDI Highline, bixenony, stříbrná Reflex metalíza, Parkpilot, Ergoactiv, vyhřívané čelní sklo, telefonování Comfort, Colour pal.počítač

pvav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.11.2013 23:49

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od pvav »

sirdo píše:som zvedavy ci aj SK importer vymysli nieco podobne. len nechapem preco je ta COMFORT EDITION obmedzena len na 1.2TSI 77kW. ved predpokladam, ze vacina motorizacii co sa preda je prave 1.2TSI a 1.6TDI, tak neviem preco tymto sposobom zvyhodnuju predaj motorizacie 1.2TSI...
SK importer by mal hlavne niečo vymyslieť, aby bol schopný aspoň dodržať šialené 1/2 ročné čakacie doby na Golf Variant.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od sirdo »

tak v to dufam...

Boban88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 20.01.2014 17:22

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od Boban88 »

Dnes objednan golf variant comfort edition. Jsem zvedavy kdy dorazi. Podle prodejce 8-10 týdnů tak jsem zvědavý jaka bude realita.
Golf Variant VII 1,4 110kW ME
Golf Variant VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition 2014-prodáno

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od sirdo »

tak blahozelam a vitam ta v klube cakatelov na Varianta :lol: ja som si dnes este doobjednal cuvaciu kameru, kedze to nemalo vplyv na zmenu doby dorucenia...

Zmeski
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.02.2014 20:41

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od Zmeski »

Nejlepsi je se na ten konfigurator uz zpetne nedivat :) stejne tam spousta veci neni...

Co se tyka toho barevneho pocitace, tak ten jsem taky dodatecne priobjednaval.
Osobne si myslim, ze v Highlinu by mel byt soucasti vybavy, ale tak neni to zas takova darda v rozpoctu celeho auta.

Ty dodaci doby jsou zvlastni, pisete 8-10 tydnu na comfort edition.....me rekli 16, kdyz to dopadne dobre.
Trochu me mrzi ze prosvihnu jaro, ale zacatek cervence neni zas tak pozde na to si Golfika pekne uzit - doufam ze letos nebude destive leto :)

Tady je muj objednany kousek (castecne repost z jineho vlakna):

Golf Variant Highline 1,4 TSI 7DSG
Šedá Limestone / titanově černý int. + Ergoactive
17tky Madrid + DCC
Adaptivní tempomat
Bixenony + LED + Lane Assist a Dynamic Light Assist
Tonovana skla (až po dodání u prodejce)
Multifunkcni volat 3 rameny v kuzi + padla
Panoramaticke stresni okno
Parkpilot + Rear Assist
PreCrash
Prodlouzena zaruka na 4 roky + GAP

Po sleve jsem se dostal na krasnych cca 560 bez DPH (bez toho Eurogapu)

Jen me prekvapilo, ze ke Composition Media NEJDE primontovat MEDIA-IN.

Premyslim jeste nad alarmem ale ten si asi necham domontovat dodatecne dle vlastniho vyberu. Eurogap kryje i kradeze takze teoreticky by to nemelo byt nutne, ale predstava ze bych pak zas cekal na auto.... :)

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě G VII Variant

Příspěvek od sirdo »

pekne nakonfigurovane auto. na SK je alarm uz sucastou vybavy Highline (ale nie su tam ine veci co mate v zaklade v CZ), takze tuto dilemu za mna vyriesil uz importer. jedine co by som prehodnotil su tie zatmavene skla. to zatmavenie je tak asi o jeden ton tmavsie ako ako na oknach prednych dveri, cize skoro nepatrne. radsej by som si po kupe dal nahodit nejake kvalitne folie u poriadnej firmy. ja to takto idem urobit a kazdy dealer, u ktoreho som bol ma od tohto priplatku odhovaral, ze su to vyhodene peniaze do kosa...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“