Zkušenosti s prodejci

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
Wolfy11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 26.04.2011 14:09
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti sprodejci

Příspěvek od Wolfy11 »

Škoda, jsem jen pouhý PATOLOG!! :wink: :laugh:
VW G7 1,4TSI 103kw DSG Highline

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: Zkušenosti sprodejci

Příspěvek od buress »

Wolfy11 píše:Zajímalo by mě, jak se někomu mohlo podařit získat slevu 13,5%?? 8O To tak leda na GOLF R, nee? :|
No já dostal víc než 15%, ale jak jsem psal výše tak tyto slevy nejdou bez jistých známostí.
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Re: Zkušenosti sprodejci

Příspěvek od Honzajs122 »

Si děláš kozy, ne? Náš koncern dostal 18% s to uzavírali jinačí šíbři na nadnárodní úrovni.

Uživatelský avatar
Wolfy11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 26.04.2011 14:09
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti sprodejci

Příspěvek od Wolfy11 »

Tak to musis znat nekoho z importu, ne? Neni mozny aby ti takovou slevu dal i treba reditel salonu.. :|
VW G7 1,4TSI 103kw DSG Highline

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Re: Zkušenosti sprodejci

Příspěvek od semacik »

jeden postreh zo SR , ja som dostal zlavu 15% , stacilo trosku pritlacit :) bez vyraznych znamosti ...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti sprodejci

Příspěvek od sirdo »

tak to som si ta mal najat na vyjednavanie u mojho. v showroome Gabriel sa krutili uz pri 7% ako by uz ich deti nemali dat nasledujuci mesiac co do ust (som ich vysmial a siel inde). 15% to bolo na ZTP, kde sa na zlave podiela aj importer. mohol by si tu dat know-how pre dalsie generacie aky asertivny postup si zvolil. mne uz nepomoze (auto je zajednane), ale inym potencialnym kupcom urcite :mrgreen: ...

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Re: Zkušenosti sprodejci

Příspěvek od semacik »

ja som objednaval prave v Gabrieli :D aj ked povodne som im nechcel dat zarobit, no presvedcili ma cenou, trafil som na fakt super predajcu. kamaratsky, hned sme si potykali , poradil mi fakt z mojho pohladu velmi dobre, najprv bola zlava 8% co je podla nich "MAX" samozrejme tiez fungujem vo fachu predaja takze viem o com sa to kruti :D isli sme na skusobku, zacali sme vyberat vybavu , najvacsi problem mi robila farba :D navstivil som aj POCAR v presove , kde mi dali o par stovak nizsiu cenu lebo sme od nich brali pred 2 rokmi Polo aj Golfa VI, ale predajkyna ma odradila neodbornostou a ze som o aute vedel viac ako ona ... tak davaj naspat do Gabrielu, povedal som im ze asi pojdem do Presova objednat ale ze velmi nerad lebo ako predajca v gabrieli bol na vyssej urovni,tak zabehol hore ku staremu Gabrielovi ze aka vec a vyjednali sme vyslednu cenu, vsetko sa zrazu dalo, lebo sam predajca bol uz nasraty na tu predajkynu v presove lebo mu vyfukla uz viac kseftov a o mna uz z principu nechcel prist, dalsia mozno vyhoda ktora zavazila bola ze som auto platil CASH ... auto prislo v termine ako sme sa viac menej dohodli, ako darcek bol nejaka original sada VW pripravkov... takze proste ziadna extra finta, trochu stastia :) :tongue:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“