Comfort Edition - sleva?

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Qremp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2013 20:56

Comfort Edition - sleva?

Příspěvek od Qremp »

Ahoj,
snad v blízké budoucnosti se také stanu jedním ze šťastných majitelů Golfu, nicméně jsem teď "na křižovatce" při výběru.

Mám možnost v rámci firemních benefitů získat za zajímavý peníz Golf Variant 1.4TSI 103kW Highline + metalíza (ovšem bez možnosti další konfigurace, prostě jen základ), je to na principu toho, že si ho prostě vezmu na 2 roky na operák a pak odkoupím za aktuální tržní cenu mínus nějaký procenta.

Jaká si myslíte, že je reálně získatelná sleva pro normálního smrtelníka (čti nepodnikatele, nákup 1ks a pod. :) ) na Comfort Edition 1.2TSI?

Je mi jasné, že 1.4 je víc než 1.2, ale zase výbavově je na tom ta Comfort Edition tak, že bych si v podstatě ani za nic dalšího připlácet nemusel (krom metalízy), navíc to má být primárně rodinné auto, takže žádný závoďák.

Otázka tedy zní.. máte někdo zkušenost se slevou na Comfort Edition a je nějaký zásadní důvod, proč nechtít Comfort Edition?
Existuje nějaké financování (krom toho operativního leasingu) pro smrtelníky, kde bych první 2 roky platil a poté doplatil zbytek?

Díky..
Ford Focus 1.6 16V, 1999

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Comfort Edition sleva?

Příspěvek od NeoGenX »

Ahoj.

Taky jsem dlouho váhal a nakonec jsem šel do Comfort Edition 1.2 TSI. Ten je na cestě. Myslím, že výbavou nemá v nabídkách moc konkurenci. Já dopadl s vyjednáváním takto:

Cena za vůz + příplatek za bílou = cca 440.000,-
Sleva prodejce (po mailu, osobně by šlo asi víc) = 7%
Sleva za Škofin financování (70% + 24xsplátka) = 20.000,-

Takže za auto je cena cca 389.000,- ... 272.000,- akontace a pak 24x splátka. Financování od Škofinu mám i s komplet pojištěním (i GAP) a za jejich úvěr přeplatím cca 5.000,-, což je paráda :-)
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Comfort Edition sleva?

Příspěvek od Mirco »

no vidíš a od škofinu mužeš dostat 30tis na Golfa :lol: navíc k tomu je prodloužená záruka zdarma

jinak osobně by jsi asi větší slevu neudundal.... jelikož na CE není taková možnost jít dolu... už těch 7 procent je na krev 8O ale tak 10tis co jsi nedostal z Flexikreditu maj pro sebe a pak provizi za financování :good:

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Comfort Edition sleva?

Příspěvek od NeoGenX »

To je zvláštní. Mám právě těch 20.000,- slevu od Škofinu ... ono tam jde sleva více? Pozn. mám hatchback.
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Qremp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2013 20:56

Re: Comfort Edition sleva?

Příspěvek od Qremp »

Díky za reakci, bohužel to tedy není s tou slevou žádná sláva :(

To financování také není úplně to, jak bych si to představoval, moje představa je 0% dopředu, pak 24x splátka např. 6000 a pak doplatit zbytek naráz.

Psal jsem do Klokočky a Porshe, zatím se ozvali z Porshe a prý něco takového nabízí, ale mám se zastavit osobně..klasika, budou tam do mě hustit :baseball:

Snad mi vyjde v týdnu čas a stavím se tam..

Jinak gratuluji k objednávce, jakou máš dobu dodání?
Ford Focus 1.6 16V, 1999

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Comfort Edition sleva?

Příspěvek od NeoGenX »

Tak to přeji pevné nervy. Já se zkoušel domluvit u Hellera, ale po půl hodině jsem to vzdal. Samozřejmě pom týdnu mi frajer napsal, že byl na nejvyšších místech a že mi teda může dát 5%, ale že je to na krev :D ... Takže jsem se na ně vykašlal.
Jinak díky. Termín předběžný (pro předání) je přelom květen/červen. Zatím nemám přesnější info.
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
OXBOW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 02.06.2011 21:41

Re: Comfort Edition sleva?

Příspěvek od OXBOW »

Jenom bych dodal, že od 1.4. došlo ze strany Škofinu k výrazné změně při financování.
Sice se bonus navýšil na 3Ot, ale hned Vás o dalších 8 t. oberou. Mám kalkulace před a po změně. Stejně jako byl výrazně zdražen Golf ve verzi CE i ve všech ostatních verzích.
Takže porovnávání slev není na místě.
GOLF VII VARIANT 1.2 TSI 77kW - COMFORT EDITION 2015" Bílá Pure
17" Madrid, Keyless Access, Multifunkční volant, Boční AirBagy vzadu, Park Assist + Parkpilot, SunSet.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“