Cena - smlouvání nového auta

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od Mirco »

jsem rád, že jsi spokojen :wink: taky jsem s ME DSG mimořádně spokojen :smoke:

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od Wlashack_cz »

Přidám poznatek ke Keyless. Sám jej mám a je prostě skvělej. Není nad to, když chci něco hodit do kufru a jen sáhnu po "klice" dveří kufru. Nemusím nic hledat. To, že je zámek jen na předních dveřích ničemu nevadí. Stačí jen lehce chytit za kliku. Rychlejší a pohodlnější než lovit klíč.
Jasně, je to jen elektronická hračička navíc, ale je fakt bezva.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

lichoresnice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 19.05.2011 13:55

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od lichoresnice »

Aktuálně kupujeme G7 kombi 1.4 ME, sleva 5,5%

petr.biba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.10.2016 17:55

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od petr.biba »

Mne se podařila před 14 dvěma na G7 variant 1.2 ME sleva 8%


Sent from my iPad using Tapatalk
VW Golf Variant VII 1.2 TSI 81 kW Maraton Edition (2016)

petr.biba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.10.2016 17:55

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od petr.biba »

Omlouvám se za patičku už je pryč.
VW Golf Variant VII 1.2 TSI 81 kW Maraton Edition (2016)

synek2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.03.2017 18:42

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od synek2 »

Ahoj přátelé,
jsem tu na fóru nováček a vzhledem k tomu, že v pondělí pojedu objednat Golf Sportsvan Maraton Ed. 1.2 TSI a prodejce mi dává slevu 2% s tím, že je prý již na hranici jeho marže a více dát nemůže. Zde na fóru se dovídám že lze získat až 15%. Mám dotaz zda tuto marži přijmout, nebo se obrátit na jiného prodejce u nás v Olomouckém kraji. Díky za každý názor.

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od ladaf »

Ahoj, jestli jsi byl ve VW na Hornim lanu v Ol tak ten je nejhorsi na slevu ze vsech kam jsem psal. A take pristupem k zakaznikovi. Zkus poslat maila vsude mozne (taky Heller v Opavě) a uvidis ze daji vic. Na ME bych ale vic jak 4-6% necekal. Nicmene 2% je opravdu malo.
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

zbyna5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 26.11.2012 21:59

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od zbyna5 »

Chce to zkusit oslovit opravdu víc prodejců.Na ME se ale sleva získá dost špatně. Mě v Zl. taky nabídli asi 2℅ no a v Uh.a Ho. To už šlo. Záleží asi taky co ještě nakonfiguruješ navíc. Čím víc toho přidáš tak z toho prodejce může víc slevit. 6% je ale asi u akčních modelů strop.

synek2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.03.2017 18:42

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od synek2 »

Zdravím a díky všem za tipy. Zkusím to jinde, ale dávám na protiúčet auto, tak záleží kolik nabídnou.

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od anti_bot »

Rozhodně taky doporučuji obeslat víc dealeru a nejen z tvého kraje...
My se dostali na krásných -18% z ceníkovky + povinnou výbavu k tomu ( jeli jsme pro auto cca 300 km, páč se to vyplatilo :D ). Nutno ale říct, že v tom byl i bonus za auto na protiúčet, který by měl být stále aktuální:

http://www.dasweltauto.cz/Page/show/akt ... a-novy?=vw" onclick="window.open(this.href);return false;
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

marpie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.03.2017 22:22
Bydliště: Ostravwa

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od marpie »

Já jsem teď objednal skladovku Variant předFL Maraton 1,4TSi 92kW Limestone grey. Ceníkovka 513900 + barva 14800,- S bonusem za protiúčet (25tis) jsem měl cenu bez pár korun 450 tis. Skladovka byla v Olomouci a mi ji stáhnou k Hellerovi do Ostravy. Bez protiúčtu tedy sleva cca 10%. V Olomouci za ni chtěli 466 při protiúčtu a už nechtěli slevit ani korunu. Chtěli moc, nemají nic. Z výroby na Variant po FL jsem více než 6% na Maraton a 10% na Comfortline a Highline nesehnal. Chtěl jsem platit keš, ale při akontaci 70% za dva roky přeplatím lehce přes 4tis + něco na pojistce, ale jak jsem zjišťoval tak moc ne a dostanu komplet litá zimní kola 15", povinnou výbavu a prý ještě nějaký dárek při převzetí. Jen pár stěžejních bodů výbavy: Litá kola 16", akustický Parkpilot, Bi-xenony, Mlhovky s přisvěcováním do zatáček, Paket světla a výhled, záruka 5let/100tis km, rádio Composition Média, vyhřívaná sedadla Ergoaktiv. Už se nemůžu dočkat. Přebírat budu v pátek.

Jinak nový Maraton nemá Xenony a i tak by mne vyšel dráž. Má sice jiné věci, ale ty já až tak nepotřebuji.

A akorát se dívám na těch stránkách DasWelt že bonus za protiúčet by měl být 30 bez nějakého omezení, ale mi teda tvrdili že na ME je jen 25. Pořád to ale bylo o 16 tis méně než co za to samé auto chtěli v Olomouci.
Naposledy upravil(a) marpie dne 30.03.2017 11:02, celkem upraveno 1 x.
VW Golf Variant VII 1,4TSi, Maraton Edition, Limestone grey

alfonze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.03.2017 08:31
Bydliště: Ostrava

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od alfonze »

Rozhodně doporučuji poptat u co nejvíce dealerů, není co ztratit, ba naopak. :)
Já poptával cca před dvěma měsíci Variant FL 1,5TSi HL:Obrázek

A tady srovnávací tabulka nabídek:
Obrázek
Šlo o nákup na IČO, proto jsou slevy vyšší než dostanete normálně, ale jako porovnání dealerů to poslouží dobře. :)

*edit: Ceny jsou taky BEZ bonusu za protiúčet, moje současné auto má přes 10 let. :(
VW GOLF MKVII FL VARIANT ME 1,4 TSI

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od ladaf »

Já měl auto 15ti lete a šlo to všude vykoupit.
Možná kvůli tomu IČ to nejde, nevim.
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

marpie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.03.2017 22:22
Bydliště: Ostravwa

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od marpie »

Moje 13,5leté taky byli ochotni vykoupit. (Já ho ale obratem kupuji zpět - jen se musí napsat na tchýni (jiné jméno a adresa - jinak by se psalo na manželku)a ve 14-ti dnech od evidenčky to bez nutnosti další evidenčky to zase přepíšu na sebe. Díky zpětnému odkupu se mi bonus za odkup smrskl na 15 tis ale pořád lepší než nic. Za auto mi nabídli 20 a zpětný odkup za 30(přepis na tchýni hradí oni) a já pak ještě dám 800 za přepis zpět na mne (evidenčka bude ještě platit). Srovnatelná auta jsou v inzerci za min. 45tis spíš kolem 50. Auto si chci nechat, ale jestli zjistím že se mi živit nechce tak myslím nebude problém se ho za 35-40 tis zbavit.
VW Golf Variant VII 1,4TSi, Maraton Edition, Limestone grey

alfonze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.03.2017 08:31
Bydliště: Ostrava

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od alfonze »

Podle ofiko stránek musí být mladší 10 let, ale je pravda, že jsem se ani neptal.
Obrázek
VW GOLF MKVII FL VARIANT ME 1,4 TSI

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“