Dotazník importéra

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Davef
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 13.05.2014 17:42

Dotazník importéra

Příspěvek od Davef »

Dorazil mi dotazník se slušnou žádostí o vyplnění, v zásadě proč ne, ale 8stran a 60otázek často dost na tělo ...není to trochu přehnaný ? Navíc hodně otázek má spoustu dalších možností, hodně podrobností....mám chuť to zahodit, mám na to právo, ok ale stejně mě to nas....
Uvidím zítra, třeba budu klidnější a navíc mi dali na vyplnění celých 10dnů....a dále prodejce mě prosil ať mu tam dám všude 10b, jinak bude bez výplaty, možná ho i propustí.... :-)
Co si o tom myslíte ?
Golf VII Variant TSI 77kW White Comfort Edition
Obrázek

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od Wlashack_cz »

Copak je tam za otázky? Jsou to otázky o spokojenosti s autem, servisem apod? A to ti ten dotazník přišel kdy? Měsíc, rok po předání auta?
Na dotazníku není nic špatného. Jen bych ho vyplnil podle sebe. Maximální spokojenost by byla 10b, tak proč je nedat když jsem spokojený...
Dotazník jsem vyplňoval po servise i u svého současného auta. Samozřejmě "anonymně". S průběhem posledního servisu jsem nebyl moc spokojený, tak jsem to uvedl i do dotazníku. Naneštěstí takových oprav dělají minimum, tak hned věděli odkud vítr vane. Při další návštěvě (reklamace práce) servisu jsem se nehodil ani na hnůj. Takže dotazníky? Proč ne :rofl:
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Davef
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 13.05.2014 17:42

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od Davef »

Necelé dva měsíce od koupě, anonymní rozhodně není, jsou očíslované.
Ptají se úplně na všechno :-) Minulé auto, budoucí auto, spokojenost, důvody ke koupi, datum narození, vzdělání,příjem, složení celé domácnosti, pracovní postavení...
Např. jedna z cca šedesáti otázek má dalších 40dílčích hodnocení jednotlivých částí auta na stupnici 1-10 , je toho prostě dost :-)
Golf VII Variant TSI 77kW White Comfort Edition
Obrázek

Uživatelský avatar
MazyFM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 19.11.2013 21:03

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od MazyFM »

Já jim to loni vyplnil. Hlavní motivace byla napsat jim tam neduhy nového auta - stěrače, zadní ostřikovač, ...
Snad to někdo i čte.
Nepočítej s tím, že pošlou nějaké poděkování.
Já za nákup auta dostal akorát plastovou škrabku na led v hodnotě 30,- CZK :-D

Jo a protože jsem se jim na to nejdříve vykašlal poslali mi pro jistotu ten formulář znovu :fool:
VW Golf VII Variant 1,6 TDI 7DSG Highline

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od Wlashack_cz »

Davef: Tak aspoň, že jsou důslední. Myslím si, že například do toho kolik vydělávám jim nic není (navíc ve smlouvě zaměstnavatele je i položka o mlčenlivosti o příjmech). Takže vyplnit ano, ale otázky si vybírat :-)
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od NeoGenX »

Abych pravdu řekl, moc tomuto příspěvku nerozumím. Dotazník je dobrovolný, tečka. Chci ho vyplnit? Mám na to čas? Odpovím si a rozhodnu se. Já ho vyplnil. Zabralo to 15 minut času. Někdo těch 15 minut nemá, tak to nevyplní. Hlavu mu za to nikdo neurve.
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Zett
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 30.04.2014 12:27

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od Zett »

Nejdřív mi volali že prý to vyplníme po telefonu....to se opakovalo několikrát, ale snad po jejich druhém pokusu už jsem to ani nezvedal. Pak přišel dotazník poštou a cca po měsíci poslali ten samý znovu... Teď už je klid.

Dotazníky mi leží v práci na stole, ale myslím, že když už jsem to nevyplnil do teď tak jim najdu lepší místo. :lol:

Z.
od 10.6.2014: VW Golf VII Variant 2.0 TDI Highline, tacho 65000 km, prům. spotřeba 5.47 l/100km.

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od bouky2 »

Mně tuším prodejce informoval, že za vyplnění dotazníku, pokud by přišel, by následovala nějaká sleva na jeden servis nebo tak něco??

Davef
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 13.05.2014 17:42

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od Davef »

NeoGenX píše:Abych pravdu řekl, moc tomuto příspěvku nerozumím. Dotazník je dobrovolný, tečka. Chci ho vyplnit? Mám na to čas? Odpovím si a rozhodnu se. Já ho vyplnil. Zabralo to 15 minut času. Někdo těch 15 minut nemá, tak to nevyplní. Hlavu mu za to nikdo neurve.
Řeší se tu i jiné kraviny tak mě třeba zajímalo jestli ho dostali všichni. co si o tom myslí a tak...nikdy jsem takhle podrobný dotazník nevyplňoval (několik nových aut už jsem taky kupoval) a při mé pečlivosti to za 15min fakt nestihnu a ani nevím jestli se mi chce na všechny otázky odpovídat :-)
Golf VII Variant TSI 77kW White Comfort Edition
Obrázek

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od NeoGenX »

Davef píše:Řeší se tu i jiné kraviny tak mě třeba zajímalo jestli ho dostali všichni. co si o tom myslí a tak...nikdy jsem takhle podrobný dotazník nevyplňoval (několik nových aut už jsem taky kupoval) a při mé pečlivosti to za 15min fakt nestihnu a ani nevím jestli se mi chce na všechny otázky odpovídat :-)
S tím na druhou stranu souhlasím :-)
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od Mirco »

tento papírovej dotazník nedostávají všichni :good:

efreeti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 31.07.2013 14:05

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od efreeti »

MazyFM píše:Já jim to loni vyplnil. Hlavní motivace byla napsat jim tam neduhy nového auta - stěrače, zadní ostřikovač, ...
Snad to někdo i čte.
Neduhy auta musí VW dost dobře znát z reportování servisů celé Evropy.

Jinak nevím na co by měl VW znát poměry v rodině, plat apod. Já sem rozhodně proti tomu o sobě sdělovat informace tohoto druhu komukoliv. I státu sděluji o sobě jen to naprosté minimum.
Nevím jaký bych osobně měl prospěch se sdělování těchto informací, naopak si dokážu představit dost možností jak by se toho dalo zneužít.
Jestli si koupím zase VW nebo něco jiného, o tom určitě nebude rozhodovat ani VW statistika spokojenosti po 1 roce vlastnictví auta, ani jejich marketingová masáž.
VW Golf VII 1.4TSI 103kW Highline MY2013

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Dotazník importéra

Příspěvek od NeoGenX »

efreeti píše: Neduhy auta musí VW dost dobře znát z reportování servisů celé Evropy.

Jinak nevím na co by měl VW znát poměry v rodině, plat apod. Já sem rozhodně proti tomu o sobě sdělovat informace tohoto druhu komukoliv. I státu sděluji o sobě jen to naprosté minimum.
Nevím jaký bych osobně měl prospěch se sdělování těchto informací, naopak si dokážu představit dost možností jak by se toho dalo zneužít.
Jestli si koupím zase VW nebo něco jiného, o tom určitě nebude rozhodovat ani VW statistika spokojenosti po 1 roce vlastnictví auta, ani jejich marketingová masáž.
No, tak jen tak z nudy to nedělají, že ne :laugh: ... stačí se nad tím zamyslet. Žádný výrobce aut se nesoustřeďuje pouze na to, aby vyrobil a předal. Musí znát stav trhu ... mít nachystané scénáře budoucího vývoje poptávky po vozech ... jen tak bude v budoucnu konkurenceschopný a jen tak bude moci nachystat lákavé nabídky, které osloví velké množství lidí ... no a kde tyhle data asi získá? Z pokecu obchoďáka se zákazníkem v autosalonu asi ne ;)
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“