VAG

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vesel
Pilot
Pilot
Příspěvky: 703
Registrován: 08.07.2012 22:02
Bydliště: Moravwa

Re: VAG

Příspěvek od Vesel »

Super dekuji a lze to nastavit tak abych po podrzeni packy treba 3 sekund ostrikly svetla pro stk ci policii?
VW Golf MK4 1.6 77kW
VW Golf MK4 1.8 GTI 110kW
VW Golf MK5 2.0 GTI 147kW
VW Golf MK7 1.2 TSI 63kW

Audi A4 B9 2.0 TDi 110kW

Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: VAG

Příspěvek od skoryl »

Tak o tom dost pochybuju. Tento postup (dle mého názoru) úplně odstaví funkci ostřiku světel. Nehledě na to, že by po dobu 3 sekund běžel naplno ostřik čelního skla, a teprve pak by se umyla světla. Jednak ti policie takovou kravinu nikdy kontrolovat nebude, a jednak se o to má starat palubní počítač, který počítá kolikrát sis umyl přední sklo, a při každém (asi) desátém ostřiku předního skla ti nejdříve umyje světla, a až pak čelní sklo. Takže to ani na technické nejde ručně spustit aby jsi technikovi ukázal, že to funguje. Musel by jsi tak dlouho umývat přední sklo, dokud nedosáhneš počtu pro umytí světel. Počet cyklů umytí předního skla/umytí světlometů by se měl nastavovat tady :

ENG115729-ENG116609-Scheinwerferreinigung-Anzahl Betaetigungen Frontwaschanlage pro SRA Aktivierung,10 - výchozí nastavení 10 cyklů (max. jde nastavit 250)

ale upozorňuju, že jsem to ještě nezkoušel - nebyl důvod

Uživatelský avatar
Vesel
Pilot
Pilot
Příspěvky: 703
Registrován: 08.07.2012 22:02
Bydliště: Moravwa

Re: VAG

Příspěvek od Vesel »

To tam musím mít nastaveno 1pac vždy kdyz zmacknu přední tak vidím jak to caká od kapoty ale dekuji. Ty 3 sekundy by nevadili proste kdybych chtěl tak teď olejů svetla ale OK vyzkouší o víkendu.
VW Golf MK4 1.6 77kW
VW Golf MK4 1.8 GTI 110kW
VW Golf MK5 2.0 GTI 147kW
VW Golf MK7 1.2 TSI 63kW

Audi A4 B9 2.0 TDi 110kW

Uživatelský avatar
Vesel
Pilot
Pilot
Příspěvky: 703
Registrován: 08.07.2012 22:02
Bydliště: Moravwa

Re: VAG

Příspěvek od Vesel »

Tak sem nasel navod aby mi ostrik svetel spustil az budu chtit tzn zhruba 2 sekundy drzeni ostriki vyzkousim a poreferuju kdyby nekdo chtel
VW Golf MK4 1.6 77kW
VW Golf MK4 1.8 GTI 110kW
VW Golf MK5 2.0 GTI 147kW
VW Golf MK7 1.2 TSI 63kW

Audi A4 B9 2.0 TDi 110kW

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: VAG

Příspěvek od Pisa »

Kdyžtak to jde jednoduše odkliknout někde přes Long Adaptation a nefunguje to vůbec, návod mám na ntb v práci, kdyby to bylo aktuální, hodím to sem.

EDIT:
09 Central electronic
Coding 07
Long coding helper
Byte 13 / byt 3

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: VAG

Příspěvek od Shorty »

Nastavil jsem si tu přímou reakci na pedál plynu (přes jednotku 44 Steering assist). Není to žádný zázrak ve smyslu, že by to přidalo koně, ale přijde mi to v některých situacích živější. Třeba na 2-3Q když vyjíždím ze zatáčky nebo naopak ve vyšších rychlostech na dálnici. Spotřeba, zdá se, zůstala stejná (kolem 6/100).
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

preco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2018 22:07

Re: VAG

Příspěvek od preco »

skoryl píše:
preco píše: Dakujem, kabel je na ceste, potom vyskusam. Znamena to ze ak niekde zastavim, a zatiahne sa rucna brzda, tak svetla zhasnu? Dik
Tak na to jsem se musel ráno podívat :D. Zastavil jsem, otevřel dveře/zatáhla se ruční brzda, ale světla pořád svítily, zhasly až po vypnutí klíčku. Mám zapnutý AutoHold, takže se mi ruční brzda zatahuje sama při otevření dveří, a odbržďuje při rozjezdu, v podstatě na ni nesahám.
Mne nefunguje ani to denne svietenie. Ked mam rezim "auto", tak funguje vsetko tak ako pred tym. Zmenilo sa len spravanie ked mam svetla v "0". Ked je rucna zatiahnuta, nesvietia, ked sa povoli, svietia. Ked sa pocas nastartovania rucna zatiahne, tak zhasnu.
Golf VII Variant Comfortline 1.4 TSI 92kW 2018

Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: VAG

Příspěvek od skoryl »

Ráno jsem to vyzkoušel, a je to tak jak píšeš, asi jsem měl tehdy zapnutý přepínač na "auto" a nevšimnul jsem si toho. Omlouvám se za zkreslenou informaci. To zhasínání opravdu funguje jen pokud je přepínač světel na "0".

preco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2018 22:07

Re: VAG

Příspěvek od preco »

Ospravedlnovat sa netreba. Aspon mam potvrdenie ze aj inemu to takto funguje. Tym ze sa o tomto vypinani dennych svetiel rucnou brzdou pise na vela miestach, tak som cakal lepsiu logiku. Cize aby to fungovalo v rezime "auto", zapli sa prvym odbrzdenim a vypli vypnutim motora. V "auto" to nefunguje vobec a v "0" je to take polovicne :)
Golf VII Variant Comfortline 1.4 TSI 92kW 2018

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: VAG

Příspěvek od srotty »

Našel jsem návod na alarm přes klakson. Funguje to tak,že pokud je auto zamklé a někdo ho zevnitř otevře,spustí se troubení a výstraž. světla. Vyzkoušel jsem na svém a funguje. Jen je potřeba po zamčení chvíli počkat-asi 15 s. Zde je odkaz: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 2HUIpoXHvo" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: VAG

Příspěvek od Shorty »

A funguje to jen na řidičovy dveře nebo na všechny?
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: VAG

Příspěvek od srotty »

Na všechny dveře.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: VAG

Příspěvek od srotty »

Jak rychle zjistit kod motoru: na asi 12 sekund podržet nulovací tlačítko v přístr.desce a místo denního počítadla km se objeví kod motoru. Podmínka je mít zaplé zapalování a nenastartovaný motor.

highendforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 28.04.2013 11:34
Bydliště: Ostrava

Re: VAG Golf7

Příspěvek od highendforum »

highendforum píše:Uměl by to někdo z Ostravska rozjet?
Vše potřebné v autě mám, Lane Assist i barevný displej, takže by to teoreticky mělo jít nebo se pletu?
Zkouším touto cestou ještě jednou, prosím nenašel by se někdo kdo by uměl zprovoznit čtení dopravních značek a jiné drobnosti v Ostravě a okolí? Dojedu, zaplatím a budu vděčný.
Prosím ozvěte se mi do SZ. díky moc.
VW Golf VII. Highline 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: VAG

Příspěvek od Shorty »

Sice je to lehce OT, ale start/stop se tu hojně řešil...mohl by mi prosím někdo, kdo NEMÁ permanentně vypnutý SS říct, co mu to píše na budíkách, když ho vypne čudlíkem? Respektive jestli je tam přeskrtlé A nebo není. V manuálu píšou něco jako, že systém není k dispozici, třeba že řidič není připásaný nebo otevřený dveře...
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“