VAG

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zelikg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 28.12.2014 10:45
Bydliště: Pardubice

Re: VAG

Příspěvek od Zelikg »

Zdravím je tu někdo v okolí (100km) Pardubic kdo má VCDS vyšší než 12.12 nejlépe 16.xx.
12.12 mám ale bohužel nemá popisky na 'Long Coding Helper' potřeboval bych něco odzkoušet.
Díky
Volkswagen Golf VII Variant 1,4 TGI

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: VAG

Příspěvek od srotty »

Chlapi nezkoušel někdo změnit barvu osvětlení dveří ? Našel jsem nějaké návody,ale je tam jen bílá,teplá bílá a červená.

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: VAG

Příspěvek od Wlashack_cz »

Mám dotaz na lidi, kteří mají dokódované protočení ručiček na budíkách po startu. Funguje vám tato funkce 100%? Mně se stává, že se jim občas nechce (cca 2 případy z 10). Mezi těmito "chybami" nepozoruji žádnou spojitost. Je jedno jestli je to první start, auto stálo déle nebo je třeba zima. Je to prostě o náhodě. Setkali jste se s tím? Je to chybka při kódování? Díky za info.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Uživatelský avatar
eth
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 18.09.2016 09:30
Bydliště: Plzeň

Re: VAG

Příspěvek od eth »

Mám dokódované protočení a funguje bez problému. Nevěřím, že je to u Tebe způsobeno "špatným" kódováním.
--= Golf VII Variant Highline, 1.4 TSI 103kW =--

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: VAG

Příspěvek od srotty »

Taky mám protočení ručiček a nevšiml jsem si,že by to blblo.Ale zkusím se na to zaměřit.

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: VAG

Příspěvek od anti_bot »

Mně to nefungovalo hned po nakódování, dokud jsem neodpojil kabel ( všechno ostatní mi jelo hned bez odpojení kabelu ), od té doby ale jako ostatní, bez problému.
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Uživatelský avatar
Zelikg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 28.12.2014 10:45
Bydliště: Pardubice

Re: VAG

Příspěvek od Zelikg »

Wlashack_cz píše:Mám dotaz na lidi, kteří mají dokódované protočení ručiček na budíkách po startu. Funguje vám tato funkce 100%? Mně se stává, že se jim občas nechce (cca 2 případy z 10). Mezi těmito "chybami" nepozoruji žádnou spojitost. Je jedno jestli je to první start, auto stálo déle nebo je třeba zima. Je to prostě o náhodě. Setkali jste se s tím? Je to chybka při kódování? Díky za info.
mám podobný problém zkoušel jsem najít nějakou souvislost ale bohužel
Volkswagen Golf VII Variant 1,4 TGI

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: VAG

Příspěvek od Wlashack_cz »

srotty píše:Taky mám protočení ručiček a nevšiml jsem si,že by to blblo.Ale zkusím se na to zaměřit.
Díky za pomoc ;-)


Zelig: Díky za info. Alespoň v tom nejsem sám.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

mbejdak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 15.03.2016 01:25
Bydliště: Opava

Re: VAG Golf7

Příspěvek od mbejdak »

starlet7 píše:Zdravím Vás všechny, jak to tady čtu, tak se dozvídám, že se dají předělat různé věci na autě. Můžete mi někdo napsat, co vše se dá předělat a kdo by to byl schopen udělat? Jsem z Ostravy, ale nebráním se někde zajet.
Mám G VII Variant 2,0TDI
Taky se přidám jsem z Opavy ☺

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: VAG

Příspěvek od NeoGenX »

Zdar chlapi.
Dnes jsem se jednomu šťastnému majiteli Golfa VII, rok 2016 (vyrobeno listopad 2016) snažil připojit pomocí VCDS 15.7.0 a nebyl jsem úspěšný. VCDS našel všechny ECU, ale nemohl jsem nic zapisovat. Psal, že se jedná o "unsupported vehicle". Poradíte někdo, co s tím? Díky moc
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
Zelikg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 28.12.2014 10:45
Bydliště: Pardubice

Re: VAG

Příspěvek od Zelikg »

bohužel auto je příliš nové na 11.2016 by měla stačit verze 16.8. (mám ji doma ale nemám auto z roku 2016 :D :D ).
Volkswagen Golf VII Variant 1,4 TGI

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: VAG

Příspěvek od srotty »

Wlashack_cz píše:Mám dotaz na lidi, kteří mají dokódované protočení ručiček na budíkách po startu. Funguje vám tato funkce 100%? Mně se stává, že se jim občas nechce (cca 2 případy z 10). Mezi těmito "chybami" nepozoruji žádnou spojitost. Je jedno jestli je to první start, auto stálo déle nebo je třeba zima. Je to prostě o náhodě. Setkali jste se s tím? Je to chybka při kódování? Díky za info.
Tak po týdenním sledování mi to taky občas nejde.Asi 10x to šlo,říkám si dobrý.Ale pak otočím klíčkem a nic. Pak zase několikrát jo.Nenašel jsem souvislost,kdy to nejde.Snad podle času od posledního nastartování.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: VAG

Příspěvek od majrek001 »

testoval jsem na OIII a tam to někdy nejde když to člověk zkouší už poněkolikatý bez zamčení, ale jakmile zamknu a otočím tak poprvé to jde vždycky
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: VAG

Příspěvek od Wlashack_cz »

Srotty v čase jsem souvislost nenašel. Klidně můžeš zapnout zapalování 10x po sobě se stejným odstupem a stejně ti to udělá. Je jedno jestli auto stojí 14 dní bez startu nebo jen 5 minut. Jestli máš zaplou klimu, rádio bo já nevím co ještě. Zdá se, že ručičky zřejmě žijí vlastním životem.

Děkuji Ti za tvůj čas a zájem. Třeba na to časem přijdeme ;-)



Majrek001: Mno ono to občas nejde ani napoprvé po odemknutí.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Uživatelský avatar
Zelikg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 28.12.2014 10:45
Bydliště: Pardubice

Re: VAG

Příspěvek od Zelikg »

Wlashack_cz píše:Srotty v čase jsem souvislost nenašel. Klidně můžeš zapnout zapalování 10x po sobě se stejným odstupem a stejně ti to udělá. Je jedno jestli auto stojí 14 dní bez startu nebo jen 5 minut. Jestli máš zaplou klimu, rádio bo já nevím co ještě. Zdá se, že ručičky zřejmě žijí vlastním životem.
Jo taky bych řekl třeba to dělá jen v neděli? :D prostě se jim nechce pracovat :D :D
Volkswagen Golf VII Variant 1,4 TGI

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“