Předváděcí vůz

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Dizi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.08.2015 09:40

Předváděcí vůz

Příspěvek od Dizi »

Ahoj.
Máte někdo zkušenost s nákupem předváděcího auta ?
Mám ho (G7 CE 1,2 TSI, 77KW, DSG) již objednaný, zaplacenou zálohu, sleva cca. 13,5%.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Pantani »

A ptáš se jako proč? Co když ti teďka někdo napíše negativní zkušenost? :-) ;-)
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od KJirka »

není předváděcí, jako předváděcí. Pokud to jen stálo na showroomu, tak proč ne. Ale jestli to jezdilo, tak ta sleva je velmi malá. S takovou slevou se kupují auta nová, jak se dočteš v jiným tématu tady. Ale když pomineme cenu samotnou, tak já bych už do předváděčky, která jezdila, nešel. Koupil jsem takhle předchozí model Passat CC, protože to nabízeli se slevou 23%. Mělo to 10 t. km a bylo to hodně, ale fakt hodně blbě zajetý. Líný, jak svině a místo 125 kW na brzdě naměřeno 118 kW. A to mívají koncernový auta obvykle spíš víc, než se uvádí. Takže za mě jetý určitě ne !
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Dizi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.08.2015 09:40

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Dizi »

Zkusil jsem oslovit nekolik prodejcu a sleva byla podobna = z cenikove ceny 526000 na 465000. Doba uzivani auta se liyila - od 4 do 6 mesicu. Tohle je predvadecka 4 mesice, najeto cca. 6000 km a cena 457000. Netusim, kolik ma na brzde, sam jsem si ho 3x puncil a prislo mi, ze jede dobre.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od KJirka »

hm, tak to je zase úplně protichůdná informace v porovnání s tímto tématem : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... &start=105" onclick="window.open(this.href);return false;
Kluci tady píšou, jak na nový auto dostali bez velkých keců třeba i 15%. Já si myslím, že na auto, který jezdilo, je těch 13,5% v dnešní době opravdu málo. Oni můžou v tomhle případě dát mnohem větší slevu.
A jak to jede, je subjektivní pocit. Ta předváděčka absolvuje neustále studený starty a každej tomu bezohledně nakládá. V tom je to potenciální riziko.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Lukkii »

Přesně. Taky tuším, že se za volantem vystřídá všecno, co se chce svést v rychlým autě. ...a to už ani raději nemluvím, že to TDI auto pokud má DPF, tak ty studený starty a krátký vzdálenosti jsou vyloženě lahodný...
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
Mishaw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 15.03.2012 19:45
Bydliště: Doha

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Mishaw »

Na druhou stranu záleží na prodejci. Já co jezdil vždycky s předváděčkama, tak prvních 8-10km na zahřátí jel výhradně prodejce normální jízdou a až poté jsme se vystřídali. Takže motor včetně oleje byl více méně zahřátý.
Momentálně šoféruji:
2x GEnx-1B
Seat Leon Cupra R280 APR Stage 2
Ford Ranger Wildtrak 3.2
VW CC 2.0TDI R-line Motorpower

Dizi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.08.2015 09:40

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Dizi »

1. Neni to TDI ale TSI
2. Vzdy jede par km prodejce, pak teprve zajemce o zkusebni jizdu (aspon v Porsche Plzen)
3. 1.2 TSI asi malokdo chce testovat jako nejaky sportak ... to se radeji bude chtit svezt se silnejsim motorem
4. auto je v provozu od 15.dubna, takze zas moc studene starty nezazilo

Nikde jinde, a zkusil jsem prodejce "od Ase po Brno", mi nanabidnul vice nez 13% ... byl jsem i u Skody, kde mi na O3 nabidli max. 16%. Myslim, ze vice % lze dostat jen ze znamosti ... kouknete na nabidky na netu od ruznych prodejcu a zkuste najit vyssi slevu .. ztraceny cas. Podle mne jsou informace o vetsich slevach (mimo akce auto protiuctem apod.) jen teorie.
A pokud ne, napiste mi nekdo, kde konkretne lze ziskat slevu vyssi nez "mych" 13.5%. Opravdu rad koupim golfa levneji.
Diky.

Uživatelský avatar
Mishaw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 15.03.2012 19:45
Bydliště: Doha

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Mishaw »

Problém spíš je, že 13% dostaneš i na nové auto se kterým nikdo předtím nejezdil, jen si budeš muset pár měsíců počkat. Na předváděčku bych i já čekal o něco víc, případně nějakou záruku navíc či příslušenství zdarma.
Momentálně šoféruji:
2x GEnx-1B
Seat Leon Cupra R280 APR Stage 2
Ford Ranger Wildtrak 3.2
VW CC 2.0TDI R-line Motorpower

Dizi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.08.2015 09:40

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Dizi »

13% mi nikde (!!) na novy vuz nenabidli. Max. 6% a pak 8% za predvadecku. 4-letou zaruku neberu jako vybavu navic, chtel jsem ni stejne.

Davef
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 13.05.2014 17:42

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Davef »

když jsen kupoval já tak na comfort edition byla nabízená sleva cca poloviční oproti standardním výbavám CL a HL. Ověřeno u více prodejců.
Golf VII Variant TSI 77kW White Comfort Edition
Obrázek

Uživatelský avatar
Mishaw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 15.03.2012 19:45
Bydliště: Doha

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Mishaw »

Tak to by odpovídalo tomu co píše Dizi
Momentálně šoféruji:
2x GEnx-1B
Seat Leon Cupra R280 APR Stage 2
Ford Ranger Wildtrak 3.2
VW CC 2.0TDI R-line Motorpower

Dizi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.08.2015 09:40

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Dizi »

Jsem zvedavy, jestli se ozve nekdo, kdo opravdu dostal vice nez 10% na nove auto ... nekdy nedavno a bez dalsich bonusu. Jinak je to jen "svedectvi z 2. ruky" :) aneb "slysel jsem, ze ..."

Dizi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.08.2015 09:40

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Dizi »

To lak znamena, ze by se vyplAtilo jit do CL nebo HL a dokoupit vybavu

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od ladaf »

Mám čerstě objednáno 1,4TSI HL (+nějaká výbava navíc), více než 9-10% nikde, pokud nepočítám slevu za auto na protiúčet (mínus 30 000 Kč) :)
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“