Předváděcí vůz

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Mirco »

PMA - jsou zpětné a nejsou 100% :good:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od KJirka »

hele, z nějakýho důvodu to ti prodejci dělat musí. O tom, že by tu kvetla nějaká charita jsem zatím neslyšel. Co vím já, tak v některých obchodních řetězcích se zvyšuje pro následující období výše marže podle obratu. A to může být ono.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Dizi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 21.08.2015 09:40

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Dizi »

Mirco píše:
Davef píše:zaujala mě ještě jiná nabídka zažných zařízení - levnější typy - pevné a sundávací, to dřív nebylo
to je příslušenství jelikož je u toho $$X :good:

pokud jsi dostal 13% na předváděcí CE tak je to naprosto v normě, víc by jsi ani dostat nemohl... to že jsou mezi námi "obchodníci" kteří prodají nové levnějí než nakoupí je jen smutná ukázka toho jak to českej národ dotáh do totální ******* ...

Dizi: dostal jsi zajetý auto a pokud by se měla projevit nějaká závada tak se projeví... je to proboha v záruce.... a to, že má auto o 3tis víc než bylo řečeno je tím, že ty předváděčky prodávaj a je potřeba aby jezdily... :good:

Díky. :P
kašlu na drobný mušky a jdu si užívat všechny přednosti, které G7 má.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od KJirka »

To auto žádný drobný mušky mít nebude. Po této stránce bude myslím naprosto v pořádku. Cokoliv by bylo poškozeno provozem, dají do perfektního stavu, o tom nepochybuji. Tady je řeč o těch desítkách všelijakých řidičů, kteří se na tom motoru mohli podepsat. A to bohužel žádná záruka neřeší. Ale já tě nechci pořád dokola strašit svojí relativně špatnou zkušeností. Může být, že všechno bude zcela o.k.. Něco poznáš třeba i na spotřebě oleje. Mě třeba tohle auto, který jsem si zajel sám, nežere téměř nic a ta minulá předváděčka chtěla relativně dost dolívat. Ale zase, tvrdit, že to bylo výhradně špatným zacházením nemůžu, jen to podezření mám.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Wlashack_cz »

Řídil jsem 2 předváděčky u různých dealerů. Pokaždé jsem za volant sedal jako první. V prvním případě jsem nenajel snad ani 5km, v druhém už to mohlo jít ke třiceti. K autu jsem se choval jako k vlastnímu, vždyť panebože, jednou si ho přece někdo koupí! Nechápu, proč bych to auto nutně musel trápit na studených startech, vymetat kdejaký kanál apod. Buďte lidi k těm předváděčkám trochu soudní. Vždyť jednou to může být i vaše auto...
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Mirco »

Bohuzel tohle neni pristup vsech lidi :( Vzdy kdyz mam pujcit neco vykonejsiho tak se mi vubec nechce.... Ted mame GTI Performance, R a prijde Polo GTI... A zrovna u tehle aut je velka pravdepodobnost, ze prijdou takovy ti vymetaci salonu a chronicti jezdici :laugh:

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od skacel99 »

Tak ale ber to z té druhé strany,ty auta tam jsou proto,aby se potencionální zájemci svezli a auto si kloudně prohlídli a vyzkoušeli. A je to i reklama. Když si vezmu,že bych si měl koupit třeba Rko za mega,rozhodně bych se nespokojil s předváděčkou 1,2 TSI

Uživatelský avatar
Mishaw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 15.03.2012 19:45
Bydliště: Doha

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Mishaw »

Ano, to tu nikdo taky nevyvrací. Bavíme se ale o tom, aby motor před tím, než mu někdo naloží, byl dobře zajetý a prohřátý, včetně oleje. A to by, dle mého, měl zajistit prodejce tím, že pojede s autem první.
Momentálně šoféruji:
2x GEnx-1B
Seat Leon Cupra R280 APR Stage 2
Ford Ranger Wildtrak 3.2
VW CC 2.0TDI R-line Motorpower

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od skacel99 »

Když jsem jel s prodejcem,bylo to tak. Pár km jel on,než se auto zahřálo. Tak asi se ale při půjčování na víkendy počítá s tím,že auto se prostě studený nehoní. Tohle by měl mít snad každej motorista zažitý. A pokud tomu někdo stojí na krku od studenýho startu,je to prostě vůl.

Ivoch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 22.05.2015 18:08

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Ivoch »

Nejsem zastánce huntování aut, ale chtít v dnešní době po někom, aby šetřil předváděčku a choval se k tomu autu jako ke svýmu, je podle mě čirá utopie a zbožné přání. Realita je ale jinde. Řeknu to na rovinu - dneska každej na všechno a všechny sere, je mu jedno, že si to auto někdo koupí. A i kdyby se auto zahřálo, stejně ho i po zahřátí točí do vyšších otáček a různě testují. A to i nový auto řekněme s tisícem kilometrů.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od KJirka »

ne, že bych s tím nějak niterně souhlasil, ale je to tak, jak říkáš.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od sirdo »

no nechapem co sa vam zda na tom cudne, ze predvadzacku potencialny zakaznik o kupu NOVEHO auta potrapi. ja za to nemozem, ze predvadzacia jazda ma cca 5 km, takze za kratky casovy okamzik musi clovek toho vyskusat co sa da. ked bude mat predvadzacia jazda 50 km, tak kludne prvych 20km pojdem komotne, potom dam 10km pilu a potom zasa 20km kludne, aby sa motor a turbo dochladili. proste sam predajca ma nuti, aby som sa k tomu autu spraval ako hovado. no a ked si niekto potom brusi zuby na taku predvadzacku lebo dostane o 2% vacsiu zlavu ako na nove tak je to jeho problem a mal by sa nad sebou zamysliet lebo tie 2% fakt nestoja za to...

seleqman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 10.10.2015 14:52

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od seleqman »

Zrovna tento týden se chystám objednat novou ME, byla mi nabídnuta sleva 6% a odpočet za protiúčet. Myslíte, že to je strop kam se dá dostat? Ještě chci nějaké příplatky za 17" kola, lepší světla, vyhřívaný volant a LED světla.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od Mirco »

víc jak 6 ti nikdo nedá

seleqman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 10.10.2015 14:52

Re: Předváděcí vůz

Příspěvek od seleqman »

I tak mi tech 6 % prijde dost solidni vzhledem k cene a vybave ME.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“