Autoelektrikář Ostrava, Nový Jičín...

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
bennyx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 17.09.2015 16:53
Bydliště: Ostrava

Autoelektrikář Ostrava, Nový Jičín...

Příspěvek od bennyx »

Zdravím klubáky. Koupil jsem si kameru do auta s tím, že jsem si ji chětl nechat instalovat za zpětné zrcátko a napojit napevno na elektriku vozidla. Byl jsem s tím v autorizáku (nebudu jmenovat), kde jsem byl na prohlídce, s příjmacím technikem jsme se domluvili co a jak. Přijdu po 3 hodinách, on mi říká, že kabel, co byl u kamery byl krátký a nevyšel by za zrcátko, tak mi kabel natáhli na spodek paluibní desky, kde mi teď trčí kabel. Ale co vím, jejich super technik mi to udělal tak, že mi nic nenapojit, le prostě nechal u zásuvky pod loketkou trčet konec kablu s koncovkou do zásuvky... !!!!! :baseball: Jak jsem přišel, jsem na to hleděl, on říká, že bYl krátký kabel a nevyšlo by to pod to zrcátko, já mu říkám, že sjem to chtěl napevno napojit na kabeláž vozu, on že je tam na konci kablu zástrčka... tak jsem si myslel, že si ze mě dělají pr**l, říkám, že tak jsem to nechtěl... No takže že není problém, ten kabel dát pryč a že tak za hoďku to bude... Já nasraný říkám, že už nemám čas, že stejně je to tam už o hodinu déle, než jsme se původně domlouvali... tak jsem odjel a kabel mám stále na palubovce...

Takže má otázka je, zdali je tadfy někdo, kdo by mi zapojil autokameru napevno k elektrice vozidla a udělal to tak, aby to bylo připevněno za zpětným zrcátkem? Nejlépe do 25. června, pak jedeme na dovolenou... Ostrava, Nový Jičín a okolí. Díky.
VW Golf VII Variant Highline 2.0 TDI Pacific Blue

Uživatelský avatar
GTI4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 15.04.2009 01:59

Re: Autoelektrikář Ostrava, Nový Jičín...

Příspěvek od GTI4 »

Nazdar, jsem z NJ a na servis jezdím do ARcars do Ovy. Kabel na kameru mi připojili při servisní prohlídce a ani za to nic nechtěli. Kabel jsem měl už nachystaný, provlečený přes Asloupek k pojistkám oni to jen zapojili. Jen se připrav, pokud tam pojedeš, že si tam s Golfem budeš připadat jak chudý příbuzný :D
VW Golf VII FL Variant 1,4 TSI R-line HL
VW Golf VII Variant 1,4 TGI
VW Golf VI 1,2 TSI
VW Golf VI Variant 1,6 TDI
VW Golf IV 1,8T GTI

bennyx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 17.09.2015 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: Autoelektrikář Ostrava, Nový Jičín...

Příspěvek od bennyx »

Jo vím, jak to tam vypadá a máš naprostou pravdu. Kolikrát si říkám, že mě tam vůbec obslouží :D 2x jsem u nich řešil pojistnou událost. Jinak autoelektrikáře již mám, takže se vlákno může uzamknout. Díky.
VW Golf VII Variant Highline 2.0 TDI Pacific Blue

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“