Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: >>ČTI!___NÁVOD na chování v sekci, náměty+stížnosti___ČTI!<<
PříspěvekNapsal: 18.05.2007 13:40 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Hodnost:

Člen klubu

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

3494

Bydliště:

Geilenkirchen

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, PŘÍZNIVCI VW Golf IV a VW BORA

Vítáme Vás srdečně v této sekci zaměřené na etalon nižší střední střídy 4té generace a od něho odvozený sedan. Tuto sekci vytváříte právě Vy, majitelé těchto výjimečných vozů, nechť se Vám zde líbí a prosím pozorně si přečtěte následující řádky! Zabere Vám to pár minut, ale v budoucnu ušetří spoustu času, hledání a tápání.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ FÓRA

Zde je návod, jak si zjednodušit a zpříjemnit používání fóra a psaní příspěvků. Pokud se jím budeme řídit, pomůžeme tím v naší sekci snadněji udržovat pořádek a přehlednost, ušetříme si spoustu času a zjednodušíme si vyhledávání důležitých informací o našich mazlících.

Při psaní příspěvků nepoužívejte neslušné, hrubé, sexuálně orientované, nenávistné, výhružné, urážející a jinak zákonně i morálně nepřijatelné texty a chování. Takovéto příspěvky budou smazány, změněny, přesunuty, popř. zamknuty nebo dojde ke smazání celého tématu. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti napsat nelze, dejte místo jednoho nebo více písmenek ve slově hvězdičku :!:


1. KDY NEZAKLÁDAT NOVÉ TÉMA
Pokud jste tu noví nebo tušíte, že se v naší sekci problém, který Vás pálí už řešil, nezakládejte nové téma, ale pomocí funkce VYHLEDÁVÁNÍ modules.php?name= ... ile=search zalistujte ve starších tématech a najděte to správné nebo prolistujte téma FAQ modules.php?name= ... opic&t=176 , kde se nachází spousta dobrých rad. Pokud najdete odpovídající téma, ale nebude v něm konkrétní odpověď na Váš dotaz, pak do tohoto tématu napište Váš dotaz.
(Předejdete tím neustálému zakládání stejných témat, ve kterých se řeší pořád stejné věci dokola.)
Pro témata přímo nesouvisející s GIV/Bora použijte prosím příslušnou sekci. Např: Pokud chcete prodat/koupit, použijte sekcí Bazaru!
(Předejdete tím zakládání zbytečných témat, mezi kterými by se Vám pak těžko vyhledávala ta důležitá, kvůli kterým toto fórum máme.)
Pokud už založíte téma, na které dostanete odpověď ve formě odkazu na téma které jste nenašli nebo téma založíte náhodou prosím doplňte název tématu pomocí tlačítka „Upravit“ o slovo „SMAZAT“

2. KDY ZALOŽIT NOVÉ TÉMA

Pokud se Váš dotaz netýká tématu ve kterém se nacházíte, vyhledejte příslušné téma. Pokud je nenajdete, založte nové téma a napište Váš dotaz tam, ale určitě nepište Váš dotaz do tématu s nímž nesouvisí. Znehodnocovali byste tak téma, které bylo založeno pro jiný účel.
(Předejdete tím míchání informací v jednom tématu a zajistíte tak, že Vaše informace rady a dotazy budou vždy, nalezeny tím kdo je potřebuje.)

3. JAK ZVOLIT NÁZEV (PŘEDMĚT) TÉMATU
Nové téma vždy nazývejte tak, aby z názvu bylo patrné, o co v něm jde. Nejlépe téma a k tomu upřesnění. Např.:
„Světlo - jak vyměním žárovku?“
„Dálka - jak poznám frekvenci DO?“
Nikdy nenazývejte témata např.:
„Kde je chyba“ nebo „Pomoc: prosím poraďte“.
Do názvu (předmětu) tématu se toho vejde docela dost, tak toho využívejte, ale zase se vyvarujte nadměrného používání vykřičníků, otazníků a jiných zvýraznění.
(Pomůžete tím ostatním najít důležité informace, které by pod nejasným nebo nesouvisejícím názvem neměli šanci najít, a zbytečně by zakládali další stejná opakující se témata.)

4. JAK SMAZAT VLASTNÍ PŘÍSPĚVEK
Pokud se Vám podařilo odeslat příspěvek omylem nebo chcete svůj vlastní příspěvek z jakýchkoliv důvodů smazat, do té doby, dokud je tento příspěvek vložen jako poslední, tak můžete učinit tlačítkem „X“ vpravo nahoře v daném příspěvku. Pokud už byl za Váš příspěvek vložen další, napište SZ některému z moderátorů a ti Vám jej smažou.

5. JAK OPRAVIT NEBO DOPLNIT VLASTNÍ PŘÍSPĚVEK
Pokud jste zjistili, že jste ve Vašem právě odeslaném příspěvku udělali chybu nebo do něj něco zapomněli napsat, nepište nový příspěvek, ale opravte ten původní tlačítkem „Upravit“ vpravo nahoře v příspěvku. V zamknutém tématu nelze příspěvky dále upravovat.
(Předejdete tím zbytečnému natahování témat téměř prázdnými příspěvky o 2 nebo 3 slovech).

6. POUŽÍVÁNÍ TLAČÍTKA "CITOVAT"
Tlačítko citovat použijte pokud chcete odpovídat na konkrétní příspěvek jiného uživatele ze starších předchozích stran. Napíšete-li odpověď rovnou (bez tlačítka „Citovat“), automaticky se tím rozumí, že odpovídáte na poslední vložený příspěvek.
Chcete-li Váš příspěvek adresovat konkrétnímu uživateli, ale ne v souvislosti s jeho předchozími příspěvky, nepoužívejte tlačítko „Citovat“, ale velkým písmem, případně tučně napište na začátek Vaší odpovědi komu ji adresujete. Takto můžete odpovídat v jednom příspěvku i více lidem najednou. Např.:
„TO PIŠTA: Jsi borec
TO PATPER: Jsi ještě větší borec
TO KAZBIČ: Jsi největší borec, co znám“
(Předejdete tím zbytečnému natahování témat opakováním předešlých příspěvků a vkládáním několika téměř prázdných příspěvků za sebou.)

7. NAHRÁVÁNÍ FOTOGRAFIÍ A JINÝCH SOUBORŮ DO PŘÍSPĚVKU
Pro nahrání fotografie či jiného souboru do příspěvku je nutné použít ne rychlou, ale plnohodnotnou odpověď. Pod posledním příspěvkem klikněte na tlačítko „Zaslat odpověď“ a dole do formuláře pro vkládání souborů tlačítkem „Procházet“ vyberte fotku či soubor ve Vašem počítači, případně do příslušného políčka napište komentář a klikněte na tlačítko odeslat. Do jednoho příspěvku můžete vložit až 10 fotografií. Po vložení první fotografie klikněte místo „Odeslat“ na tlačítko „Připojit“ soubor a po jeho načtení se Vám zobrazí okénko pro vložení další fotografie a takto pořád dokola. Teprve po načtení poslední fotografie klikněte na „Odeslat“.
(Předejdete tím posílání každé fotografie ve zvláštním příspěvku, čímž ušetříte místo na stránce a spoustu času s jejich odesíláním.)

8. POSÍLÁNÍ SZ
Takzvané soukromé zprávy se jak už název napovídá používají při komunikaci právě s jedním členem, kterého chcete kontaktovat z nějakého důvodu a nechcete problematiku rozebírat „veřejně“ na foru. Stačí jen kliknout v nabídkové liště na ikonu „Soukromé zprávy“ dál už na to přijdete sami nebo pod příspěvkem člena, kterému píšete kliknout na tlačítko „SZ“.
________________________________________________________________________________________________________________________________

Pokud byste si s čímkoli nevěděli rady nebo máte problémy, dotazy, nápady, žádosti o smazání, přesuny apod. neváhejte kontaktovat moderátory sekce dle svého uvážení v SZ nebo v tomto tématu.

Děkujeme všem za spolupráci, moderátoři sekce GIV/BORA
Tento návod byl převzat ze sekce Sharan ©Shemik a následně upraven by Toxyz, děkujeme

_________________
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG


Nahoru
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18.05.2007 15:35 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Hodnost:

Moderátor

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

15263

Bydliště:

BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Citace:
crossic napsal: Pánové a dámy už mě opravdu děsně vytáčí to jak se zde stále dokola opakují stejné věci, proto na vás opět naléhám, abyste používaly vyhledávač a ne Tomma jako vyhledávací stroj místo vaší lenosti. Od teď budou veškerá témata tohoto typu nemilosrdně mazána. :evil: :evil: :evil:


plně souhlasím... je tu alespon 20% témat kdy někdo položí dotaz a na dotaz mu Tomm odpoví odkazem.
viz téma o xenonech kdy jsme s pelou ani né před měsícem popsali asi osm stránek ohledně předělání xenonů, naklápění na kolečko a naklápění na čidla :evil: :evil: :evil:
a už je to tu zase...

_________________
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

_________________
GTI v naftě, je jako ferrari v kombi... sice to existuje, ale je to 3,14čovina


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 13:06 
Offline
VWmaniak
VWmaniak
Uživatelský avatar

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

1655

Bydliště:

OstraVWa

Nekdy je to hledani drina,ale je pravda,ze kdyz to je o 3radky nize,tak to uz je drzost se znovu zeptat.Je hledani pouzivam casto,ale nekdy se musim zeptat. :cry:
Ale jsme tu dobra parta a radime si vcelku dobre. :lol:

_________________
www.carkeys.cz


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku: Re: Chování v této sekci - VŠICHNI ČTĚTE
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 15:46 
Offline
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

217

Bydliště:

Brno

crossic píše:
Pánové a dámy už mě opravdu děsně vytáčí to jak se zde stále dokola opakují stejné věci, proto na vás opět naléhám, abyste používaly vyhledávač a ne Tomma jako vyhledávací stroj místo vaší lenosti. Od teď budou veškerá témata tohoto typu nemilosrdně mazána. :evil: :evil: :evil:


V zásadě taky souhlasím, ale myslím, že moderátoři by jeko zkušení uživatelé měli jít příkladem - viz. Nalim a jeho stěrače.... Nalim sice píše, že to nemohl najít a já to beru, ale aby tím pak neargumentoval každý. A myslím, že by bylo lepší takové téma jen zamknout, než mazat.

To Crossic: Trysky se píše tvrdé Y :!:


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku: Re: Chování v této sekci - VŠICHNI ČTĚTE
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 16:03 
Offline
VWmaniak
VWmaniak
Uživatelský avatar

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

5556

Bydliště:

Brno, Jihlava

VWoods píše:
crossic píše:
Pánové a dámy už mě opravdu děsně vytáčí to jak se zde stále dokola opakují stejné věci, proto na vás opět naléhám, abyste používaly vyhledávač a ne Tomma jako vyhledávací stroj místo vaší lenosti. Od teď budou veškerá témata tohoto typu nemilosrdně mazána. :evil: :evil: :evil:


V zásadě taky souhlasím, ale myslím, že moderátoři by jeko zkušení uživatelé měli jít příkladem - viz. Nalim a jeho stěrače.... Nalim sice píše, že to nemohl najít a já to beru, ale aby tím pak neargumentoval každý. A myslím, že by bylo lepší takové téma jen zamknout, než mazat.

To Crossic: Trysky se píše tvrdé Y :!:
No jo, ale kdyz to tema jen zamknes bez odpovedi tak ses za nejvetsi <-> na svete :roll: (aspon soude podle chovani uzivatelu). A nedej boze tam napsat "najdi si to, resilo se to nedavno"...

_________________
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 16:53 
Offline
VWmaniak
VWmaniak
Uživatelský avatar

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

5556

Bydliště:

Brno, Jihlava

Tomm píše:
Posledni dobou mi zacina prbyvat SZ s dotazem jak sundat brzdy, jak rozdelat zamek, dvere, tapec, jak vymenit komfortku a spousta dalsich. Prumerne tak 4 za den (tj. 30 za tyden, za mesic si to spocitejte sami) :roll:

To ze jsem moderator v teto sekci neznamena ze jsem osobni asistent a radce pro kazdyho kdo mi napise!

(V 90% je to tu uz vsechno nekolikrat rozebrane)

:arrow: Pokud mate dotaz k necemu na clubu tak klidne napiste, ale upozornuju ze na technicke dotazy tykajici se aut NEODPOVIDAM :!: Nemam na to cas, jiz takto venuju clubu mnoho meho volneho casu..

Stejne tak mi prijde nelogicke posilat zpravu: "jsi tu?" Pokud neco chcete, napiste to rovnou..

_________________
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku: Re: Chování v této sekci - VŠICHNI ČTĚTE
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 18:53 
Offline
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

217

Bydliště:

Brno

Tomm píše:
No jo, ale kdyz to tema jen zamknes bez odpovedi tak ses za nejvetsi <-> na svete :roll: (aspon soude podle chovani uzivatelu). A nedej boze tam napsat "najdi si to, resilo se to nedavno"...


No spíš jsem to myslel takto: příjde sem na klub někdo nový a má problém nebo se chce na něco zeptat a nemá ani páru o tom, že se to tady už 10x předtím řešilo a o vyhledávání taky nemusí vědět. Ty mu to bez vysvětlení smázneš a on si asi pomyslí, co jsme to za ... Proto si myslím je lepší tam napsat, že to tady už je, ať se snaží a zamknout to. Ale ber to jen jako příspěvek k tématu.


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku: Re: Chování v této sekci - VŠICHNI ČTĚTE
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 18:55 
Offline
VWmaniak
VWmaniak
Uživatelský avatar

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

1655

Bydliště:

OstraVWa

VWoods píše:
crossic píše:
Pánové a dámy už mě opravdu děsně vytáčí to jak se zde stále dokola opakují stejné věci, proto na vás opět naléhám, abyste používaly vyhledávač a ne Tomma jako vyhledávací stroj místo vaší lenosti. Od teď budou veškerá témata tohoto typu nemilosrdně mazána. :evil: :evil: :evil:


V zásadě taky souhlasím, ale myslím, že moderátoři by jeko zkušení uživatelé měli jít příkladem - viz. Nalim a jeho stěrače.... Nalim sice píše, že to nemohl najít a já to beru, ale aby tím pak neargumentoval každý. A myslím, že by bylo lepší takové téma jen zamknout, než mazat.

To Crossic: Trysky se píše tvrdé Y :!:


No ja to opravdu nemohl najit..a najdu dalsich milion veci na ktere se nemusim ptat.A myslim,ze je blbost to mazat.Ja bych to ani nezamykal.Nekdy se v tematu proberou i jine veci,ktere te zrovna napadnou a zas kvuli tomu nemusis zakladat dalsi tema.To,ze ti nekdo poradi nekdy neznamena,ze to je ta nejlepsi cesta.Kazdy ma svuj styl a je dobre si vybrat co ti zrovna vyhovuje.Nekdo vec rozebere a nekdo to necha na aute a treba to promaze.

Nezakladam temata zbytecne...snad...ale opravdu jsem to tam prehledl....a to PDFefko mi neslo. :cry:

Jeste dodam,ze vyhledavac najde nejake temata,ale neznamena,ze to co potrebujes je zrovna v tom tematu.Nekdy se musis prolouskat 13 strankymi a to je nekdy fuska a neni jistota jestli to tam najdes.

Ok priste budu duslednejsi a budu vice hledat.Vsem se omlouvam....cinim pokani :lol:

_________________
www.carkeys.cz


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 20:16 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Hodnost:

Člen klubu

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

3494

Bydliště:

Geilenkirchen

Jak říkám dobrota moderátptů se tu zkoušela doooost dlouho, ale jak vidno se neosvědčila...nastupuje tu tvrdší ruka...žádné zamykání, žádné hledání za někoho, prostě se bude mazat, pže by se tu moderátoři uledali k smrti - a proč?? Protože je někdo jinej línej :evil: :evil: :evil:

_________________
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG


Nahoru
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 21:48 
Offline
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

42

Bydliště:

Praha

Zdar, je pravdou, ze temata se obcas opakuji a resi a vyresi se problem identickym zpusobem jako 5x predtim v jinym vlaknu, ALE !!!
1. Vyhledavani neni uplne nejlepsi (napr. ted resim problem se servo cerpadlem, po vyhledani slova SERVO ve vyhledavaci vyskoci dve temata mimo misu, takze jak to resit dal? )

2. Kazdy neni moderator a nema v hlave to, ze se prislusny problem propiral na foru uz nekolikrat a kdyz se setka s vysledkem uvedenym v bodu 1, tak mu prijde nejjednodusi zalozit novy tema.

3. Kazdy problem se da resit nekolika ruznymi zpusoby. 3x se stejny problem vyresi stejne, ale poctvrte si staronove tema precte nekdo, kdo prijde napr. s lepsim resenim (protoze tu proste brouzdame a cteme vetsinou temata 3-4 listy dozadu).

Takze shrnuti:
Jako upozorneni na chovani v ruznych sekcich je tenhle prispevek super, kazdej si na to vzpomene, kdyz bude zakladat tema a jeste jednou zkusi sehnat co nejvic informaci za pomoci svy inteligence, aby nezadiral moderatory a temata se kazdy tyden neduplikovaly.
Mazani prispevku bez jakehokoliv komentare je nestastne reseni(jakakoli informace autorovi tematu=0).

Jinak Tomm napsal v jednom prispevku vyse (nic proti nemu, je to vytrhly z kontextu, jeho prispevek mel hlavu a patu):

(V 90% je to tu uz vsechno nekolikrat rozebrane)

Takze v podstate se muzou fora zamknout a nechat vyhledavani neeeeeee?!!
:minzdr:

No tak to je ode me vse.Sorry za vykecavani :)

_________________
Passat Variant 1.9TDI PD 96kW


Nahoru
 ICQ   Profil
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 21:55 
Offline
VWmaniak
VWmaniak
Uživatelský avatar

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

5556

Bydliště:

Brno, Jihlava

Koudelnik
Ne vsechno se tu resilo, proti zakladani temat o kterych je tu malo informaci nebo vubec zadne nikdo nic nema!

A tu moji vetu jsi opravdu nestastne vytrhl z kontextu :roll: nicmene pokud by se opravdu omezil pocet novych temat na 10% tak bych se nezlobil :-) Melo by to i vyhodu pro bezne uzivatele do budoucna - snadnejsi orientace ve starsich prispevcich - bylo by jich mene.

Prakticka aplikace na tvuj problem se servem - pokud najdes starsi tema ve kterem se to probiralo, tak ho klidne "upni" at je na ocich, treba ti nekdo odpovi/poradi. Pokud zalozis dalsi, tak uz tu budou teoreticky 3. Pokud upnes starsi tak 2. Myslim ze pochopis sam co je pro ostatni uzivatele vyhodnejsi, jestli cist temata 2 nebo 3 nebo 10000.

_________________
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 22:27 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Hodnost:

Moderátor

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

15263

Bydliště:

BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

jj řešilo se tu spousta věcí, ale pokud člověk nemá čas strávit celý den sezením na foru a prohrabávat se příspěvky tak mu asi nic než zakládání nových témat nezbýva ... např dnes jsem hledal info o blow off ventilech..co všechno se tu o nich řešilo atd.... dal jsem hledat BLOW OFF a nic nenalezeno, dal jsem hledat jenom BLOW a zase nic nenalezeno zadal jem jen BOV a zase nic......zkusil jsem asi deset možností a pak jsem se na to v****l protože mi to nikdy nic nenašlo

tak nevím.... :cry: :cry:

_________________
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

_________________
GTI v naftě, je jako ferrari v kombi... sice to existuje, ale je to 3,14čovina


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 22:33 
Offline
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

42

Bydliště:

Praha

Myslim, ze to chapeme vsichni stejne, jen se crossic do toho trochu vic oprel :twisted: .

TO Tomm:
Jinak "upnuti" temata predpoklada, ze nejaky opravdu vypovidajici ke svymu problemu najdes (nekdy je to opravdu oser). Kazdopadne je to jasne nejlepsi reseni (at si taky trochu zaritolezim :kap: ). Dobra cesta z toho vede asi skrz lepsi vyhledavani. Cest praci

_________________
Passat Variant 1.9TDI PD 96kW


Naposledy upravil Koudelnik dne 19.05.2007 22:38, celkově upraveno 1

Nahoru
 ICQ   Profil
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 22:38 
Offline
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Hodnost:

Moderátor

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

15263

Bydliště:

BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

možná kdyby fungovalo vyhledávání tak by to spoustu věcí řešilo... byl jsem u toho když se ty blow off ventily probíraly..někdo dokonce hodil video se zvukem jak mu odfukuje.. no ja se to ted snažím najít, ale pokud nepůjdu manuálně, stránku po stránce z5 tak nemám nejmenší šanci protože vyhledavač nějak stagnuje..

_________________
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

_________________
GTI v naftě, je jako ferrari v kombi... sice to existuje, ale je to 3,14čovina


Nahoru
  Profil
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19.05.2007 22:38 
Offline
VWmaniak
VWmaniak
Uživatelský avatar

Hodnost:

VWmaniak

Registrován:

24.02.2006

Příspěvky:

5556

Bydliště:

Brno, Jihlava

Koudelnik píše:
Myslim, ze to chapeme vsichni stejne, jen se crossic do toho trochu vic oprel :twisted: .

Jinak "upnuti" temata predpoklada, ze nejaky opravdu vypovidajici ke svymu problemu najdes (nekdy je to opravdu oser). Kazdopadne je to jasne nejlepsi reseni (at si taky trochu zaritolezim :kap: ). Cest praci
Crossic ma uplnou pravdu - proste nemame cas vam tady pomahat hledat temata ktera jsou vyresena o 3 radky niz! To je to oc tu bezi.

Jinak k tomu upovani "nevyresenych temat" - pokud najdes vhodne - neni problem tam napsat - a treba se nekdo najde, odpovi a tema se vyresi. Pokud bude treba nevhodny nadpis (neaktualni), tak neni problem prvne kontaktovat zakladatele tematu at ho zmeni, pokud nebude odpovidat, tak AZ POTOM nas a my ho zmenime.

2 VTUNI: co porad mate s tim hledanim? Ta stara funkcni verze je zpatky a aspon teda ja tam vzdycky najdu co hledam.. hmm :?:

_________________
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.


Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  

Originál a repas turbo Volkswagen
Sháníte levné povinné ručení? - povinné ručení kalkulačka Vám pomůže.
Skvělé ceny a přístup najdete v autopůjčovně Automoc v centru Prahy.
E-regaly.cz - Dodáváme profesionální regály a regálové systémy, zajišťujeme dopravu a montáž. Policové regály skladem.

Powered by phpBB © 2007 phpBB Group