>>ČTI!___NÁVOD na chování v sekci, náměty+stížnosti___ČTI!<<

1997 - 2006

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Pravidla fóra
Vítejte v sekci Golf IV / Bora. Pokud jste tu poprvé, přečtěte si prosím Návod na používáni. Dříve než založíte nové téma, projděte si téma Často kladené otázky - FAQ, případně zkuste vyhledávání
KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

tak proste moderatoři at od zadu projiždeji temata a mažou y co nejsou o ničem a nebudetu 50stranek nebo kolik jich tu je a le jen 20 to same je v bazaru neco je prodane tak to smažte neco to tam nechavat :wink: stejne to už nikdo nekoupí

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

KADEL píše:tak proste moderatoři at od zadu projiždeji temata a mažou y co nejsou o ničem a nebudetu 50stranek nebo kolik jich tu je a le jen 20 to same je v bazaru neco je prodane tak to smažte neco to tam nechavat :wink: stejne to už nikdo nekoupí
Hmm, by me zajimalo kde na to mame brat cas? :roll:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

já cas mám.-) ale o to nejde byla to sranda ale chtelo by to obcas trochu pročistit hlavne v tech inzeratech co je prodane smazat

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od jery »

řešením je vyhledávání v sekci golf 4 bora, nejde tam udělat vyhledávač? :web:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

jery píše:řešením je vyhledávání v sekci golf 4 bora, nejde tam udělat vyhledávač? :web:
Nahore kliknes na "hledani", pak v "moznosti hledani" (dole) zvolis - forum - GIV/Bora. Vysledek je ten, ze to hleda pouze tady 8) :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Mafox
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mafox »

Podle mě je na foru pravidlem č. 1 kvalitně pojmenované vlákno.
Sračky typu: "Radooooost" "Hudba" "Prevodovka" "Zadni narasnik" "Kniha instruktazi" aj. perly, tohle jen z první stránky - to bych dotycnym omlatil o hlavu a byt ja moderatorem tak se s nikym ani nebavim a rovnou to smazu. Dyt to postrada jakoukoliv logiku a nechapu jak treba crossic, user s několika tisici posty si muze pojmenovat thread "radooooost" (Nic proti nemu, jen je fakt do očí bijící) Jestli chce tohle forum mit trochu uroven, mela by tu podle me trochu zavladnout diktatura pro nastoleni poradku, jinak to tu fakt za chvily budou thready s nic nerikajicimi nazvy do kterych spousta lidi zabloudi zbytecne, nebude se dat nic dohledat, atd. atd.
VW Golf IV 1,6 16V r.v. 2000 3dv.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Mafox: Ja uz mam nacviceny - "precti si navod na pouzivani fora, bod 3, odkaz v mym podpisu" :lol: :lol: :lol:

Na jednu stranu mas pravdu, ale na druhou - uz jsme se o neco takoveho pokouseli a zvedla se vlna nevole proti nam, ze jsme ti spatni, ze mame radit a pomahat atd. Jinak mas pravdu, ze jsou i fora, kde se s userama nemazou a natvrdo ho treba zabanuji za poruseni pravidel (opakovany).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

JJ to je můj názor ten BAN...to bych udělal...jinak omluva z mé strany je na místě...můj threat sem přejmenoval
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Mafox
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mafox »

Zadne srani, shit posty rovnou mazat, "tupce" co si nejsou schopni precist pravidla a co post to perla banovat a za chvili si lidi zvyknou a hlavne bude tu PORADEK! Co jsem treba clenem jinych privatnich for to je panecku jina drezura, ale lidi si zvyknou a pak je to fakt jen ku prospechu. Lidi by si to forum meli taky trochu zaslouzit, ne ho brat jako samozrejmost a to nejmensi co muzou udelat je respektovat pravidla! Kdo s tim ma problem muze jit...
VW Golf IV 1,6 16V r.v. 2000 3dv.

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: >>ČTI!___NÁVOD na chování v sekci, náměty+stížnosti___ČTI!<<

Příspěvek od Nalim »

Rozdeleni do cekci je dobre,ale pro akutniho reseni problemu k nicemu.Potreboval jsem radu ohledne nastaveni budiku a od rana v sekci interier elekrto ani jedna odpoved v cele sekci.
Kdyz by se to vzdy dalo na prvni stranku,tak si to vsimnou vice lidi a hned napisou,ale takhle musi kazdy otevirat jedno vlakono po druhem.Me to nevyhovuje....nechal bych tam jen jasne temata,ktera treba byla vyrizena. :(

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: >>ČTI!___NÁVOD na chování v sekci, náměty+stížnosti___ČTI!<<

Příspěvek od crossic »

Uvědom si, že je neděla a je po Řásný...dnes tu nikdo pořádně ani nebyl...tak si chvilku počkáš na odpověď no...
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: >>ČTI!___NÁVOD na chování v sekci, náměty+stížnosti___ČTI!<<

Příspěvek od Nalim »

no hlavne klidek.nemusis hned asertivnim tonem :(
Jen jsem rekl svuj nazor.......prace s tim byla,ale jak jsem psal.......vyhovovalo mi to jinak.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: >>ČTI!___NÁVOD na chování v sekci, náměty+stížnosti___ČTI!<<

Příspěvek od vtuni »

jen mě napadlo co udělat v TOP ještě sekci čísla dílů a ceny.... skoro každý pátý téma se zakládá kvůli tomuto...
:idea:

( i když vím že lidi si stejně budou dál zakládat další svoje témata, ale myslím si že by se tam dalo přehledněji hledat čísla a ceny konkrétních dílu, když už to někdo hledal....)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: >>ČTI!___NÁVOD na chování v sekci, náměty+stížnosti___ČTI!<<

Příspěvek od Tomm »

Tento navrh tu uz byl a nebyl schvalen, protoze to tema by bylo za cas velmi neprehledne, lidi by v nem nechteli hledat a stejne by zakladali dalsi temata. Navic tezko by nekdo s ETKOU porad navstevoval dane tema a hledal lidem porad dokola cisla dilu.

Neni problem vzit telefon a zavolat na prodejnu vw :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Zamčeno

Zpět na „Golf IV / Bora“